שאלה 267226
 
הזמן
 
דווח
 
נהל
  0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, ו-0 דרגו את העצות.

חברה שהיא אחות מתרומה, איך מתמודדים עם סיפור כזה?

בשוק בן 20 | כתב את השאלה ב-07/09/19 בשעה 16:30

אוקיי ככה, סיפור הזוי שנחשף ואני ממש לא יודע מה לעשות.
הכרתי מישהי, מצאה חן בעיניי הבאתי אותה לבית והכל ואבא שלי מהרגע הראשון לא חיבב אותה וממש הרגשתי כאילו הוא מנסה לסלק אותה- דווקא בגלל הניסיון שלו לחבל בקשר הקשר הזה התחזק יותר ויותר- אמא שלי הייתה בסדר איתה ולא הבינה אותו וגם ניסתה לדבר איתו אבל זה לא עזר.
נכנסתי איתו המון לויכוחים שהוא מתנהג אליה חרא ושהיא עשויה להיות כלתו בעתיד ושיקבל את המצב והוא התעקש שאנחנו לא יכולים להיות ביחד ושהיא לא מתאימה וכאילו חיפש סיבות למה לא. לאחר חצי שעה של פיצוץ ושהסברתי לו שהיא ממש מנסה לגרום לו לחבב אותה והוא פשוט מתנהג אליה רע הוא אמר זה לא ככה. ולאחר שממש הכנסתי אותו לקצה הוא פשוט אמר- שמע אני לא יודע מאיפה מכל הבנות בעולם מצאת דווקא אותה, אבל אתה לא יכול אותה ובטח לא לאישה- זו אחותך הביולוגית מתרומת זרע שלי לפני 20 שנה.
אני ממש לא יודע מה לעשות, מה הסיכוי- כשאלתי למה הוא כזה בטוח, ואם הוא חושב שהיא יודעת אז הוא אמר שהוא לא חושב שהיא יודעת כי לא נפתח התיק ולא הודיעו לו שהיא בדקה או משהו כזה, אבל הוא ידע שיש לו ילדה וידע תשם שלה ואזור שלה, ברגע שהיא נכנסה הוא כבר הרגיש מוזר-ברגע שהיא התחילה לספר פרטים עליה ואיך הכרנו הוא כבר חיבר את הפזל וממש לא יכל לשאת את זה ובגלל זה פשוט העליב אותה והלך לחדר באמצע האוכל לחשוב עם עצמו עם זה ייתכן הוא אמר שהוא בדק וזה רק אימת את הנושא- זו אחותי מתרומת זרע.

מה לעזזאל אני אמור לעשות, מה לעשות איתה מה להגיד איך ייתכן דבר כזה, יכול להיות שזה טעות אני ממש התאהבתי בה והתייחסתי אליה כבחורה שממש יכולה להיות לי חברה לחיים והוא פשוט זורק עליי סיפור כזה משום מקום....
מה לעשות?

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (6) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "הורות ומשפחה"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות

-->