0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, 0 השתתפו בסקר ו-0 דרגו את העצות.

למה מתייחסים לסיפורי בריונות רק שהם מתפרסמים?

די בת 14 | כתבה את השאלה ב-10/09/19 בשעה 20:43

אני בכיתה ט ואני עוברת בריונות תקופה ארוכה בבית ספר. עברתי יסודי אחד וגם שנה שעברה עברתי בית ספר ועדיין אנשים עושים עליי חרמות, מקללים אותי ומרביצים לי. פתחו עליי קבוצות בפייסבוק ובאינסטגרם שבהן צוחקים עליי ושמים את הפנים שלי בפוטושופ על תמונות מיניות וגסות, מפיצים עליי שמועות שאני לסבית וז!נה, הופכים לי את התיקים ומוציאים את כל הציוד שלי ומפזרים אותו בכיתה ואז בועטים בי כשאני מרימה אותו חזרה, בשיעורים תמיד זורקים עליי דברים או מדברים ומאשימים אותי כדי לסבך אותי ובמבחנים שמים שליפים לידי שאני לא כתבתי כדי שהמורות יתעצבנו עליי.
כל פעם שאני מנסה לקבל עזרה מהמורות הן מאשימות אותי ומתעצבנות עליי, משעות אותי על הדברים שאחרים עושים ואומרים שאני עושה ועד שהן אומרות שהן יעזרו הן לא עושות שום דבר, מתעלמות לגמרי ואז אומרות שהן ״שכחו״ מזה. ניסיתי לפנות למשרד החינוך והם אמרו שאין להם זמן להתעסק עם שטויות כאלו ושאני צריכה להתמודד עם זה בעצמי לבד.
ופתאום אופק הזאת מעלה סרטון שהיא מספרת את הסיפור שלה וכולם עוזרים לה ותומכים בה, נותנים לה ימי כיף עם מפורסמים ועם אנשים חשובים, נותנים לה קמפיינים עם תשלום ודברים בחינם, מעבירים אותה בית ספר ומשאירים אותה עם השגחה צמודה כדי שלא יהיה מצב שיגידו לה מילה לא במקום.
כאילו זה מה שצריך היום כדי לקבל תמיכה? זה מה שאני צריכה לעשות כדי שיתייחסו אליי? זה מה שאני צריכה לעשות כדי שלא יתעלמו ממני יותר? אני צריכה לבכות למצלמה בשביל שמורה תגיד לי שאכפת לה ממני ותעשה משהו כדי להראות שהיא מתכוונת לזה? או שיתנו לי קמפיין מסכן באינסטגרם או בשביל שאני אפגוש את כל המפורסמים שאני אוהבת? פרסום נהיה כלכך בדיחה שצריך לבכות למצלמה בשביל זה? זה מרגיש לי ממש צבוע שלאף אחד במדינת ישראל לא אכפת מקורבנות של בריונות, כולל המפורסמים, עד שהם בוכים למצלמה. איך זה הגיוני?

לבכות למצלמה כדי שיעזרו לי?

זו הדרך היחידה
 
0
לא שווה את ההשפלה
 
3
בתגובות
 
0

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (1) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "מתבגרים"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות

-->