0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, 0 השתתפו בסקר ו-0 דרגו את העצות.

אחרי הרבה כשלונות וכאב האם לוותר על אהבה בגיל 24? או להמשיך לנסות?

רונצ'וק בת 24 | כתבה את השאלה ב-10/09/19 בשעה 18:50

השעה 01:23 אני יושבת על המיטה, ובוכה את נשמתי. המון דמעות עצובות זולגות, עד כך שאני כבר נעשית טיפה מצוננת. הבכי אתם שואלים למה? תכף אספר. אני עצובה, ומלאת כאב!! משדרת החוצה שלכאורה הכל בסדר, אבל בפנים הלב בוכה מכאב. אני מחכה לסוף היום, לחזור ל 4 קירות רק אני ועצמי ולפרוק, לבכות, עם המון דמעות וכאב. טקס קבוע לאחרונה. נעים מאוד שמי רון בת 24.2 ומעולם לא היה לי חבר! כן גם לא אהבה ראשונה, בנות איך זה להתנשק עם גבר? לא כי פשוט אין לי מושג. ותגידו איך זה סקס ראשון? כן, אני בתולה, פרשנס!! גם מסקס וגם מזוגיות. אתם בטח שואלים את עצמכם אין ייתכן שהילדה בת 24 ועוד לא היה לה אפילו לא חבר ראשון? אז לצערי בתיכון עברתי עיר, בית ספר חדש ועשו עלי חרם חברתי קשה ביותר, מצב שגרר לכך שלא היו לי חברים, בנים מן הסתם לא התחילו איתי בתור ילדה כאפה של השכבה. מיותר לציין שחברים לא היו לי, ולמעשה עד היום יש לי סהכ 2 ידידים.. שאחד מהם נעלם לכמה זמן, ופתאום שולח הודעה.
ולא חברות אין לי...אתם יודעים איך זה מתגלגל..עצם זה שאין לי חברים גם הוריד לי את הסיכוי למצוא חבר כי מן הסתם אין לי עם מי לצאת, ואין לי חברים שיציעו לי את החבר של החבר הפנוי..אז מצאתי את עצמי לפני שנה בגיל 23 נרשמת לאתר הכרויות לצערי כבר בדייט הראשון הבחור הגיע עם חבר שלו, וכמעט היו עושים ממני אורגיה, מזל שברחתי. מיותר לציין שלאורך הדייט שניהם רק ניסו לגעת ולדחוף את היד למקומות לא נעימים, רגע השיא היה ששני הבנים הלכו לשרותים ואז הברמן בא למקום שישבנו הוא לא שם לב שהם לא שם אבל פלט בקול רם: " קח אחשלי תן לה תכוס הימנית שמתי לה שם מה שביקשת " ואז שהוא קלט שהם רגע הלכו ורק אני שם הוא היה בשוק אני כמובן הבנתי מה הולך להיות וברחתי..זה היה בר ליד הסנטר, במזל גט טקסי הגיע תוך דקה. וזה היה הדייט הראשון שלי.. טראומה רצינית שכמה חודשים אחכ לא יצאתי לדייט..ואז שכן חזרתי לצאת הגיע הזוי אחר שלפני דייט ידע להצהיר שהוא רציני, שאם לא יתאים לו אחרי דייט הוא יגיד ולא ינפנף ושכנל אני כי בעיניו לסנן זה לא יפה..ואז הגיע הדייט, כל הדייט הוא מספר לי על דייטים כושלים שלו, סוף הדייט הוא אומר שחייבים דייט נוסף, ולמחרת נעלם...שבוע ימים מסנן אותי..חסם אותי בטלפון ( מסתבר מיד אחרי הדייט ) בווצאפ לא ענה..אני רק כתבתי וכתבתי והוא מתעלם עד שעבר שבוע והוצאתי ממנו את האמת וכך הוא רשם: את חמודה והכל, אני בטוח שמי שיהיה איתך יזכה!! את בחורה מפעל הפיס!! אבל סיפרתי עליך לחברים שלי והם אמרו שאת נמוכה מדי וגם מתולתלת וזה דוחה ברמות, אני סומך עליהם ועל הדעה שלהם, מצטער שיצא ככה ועדיף לשנינו.
זה פוגע ברמות!! מה זה שאני 1.58 לא מגיע לי אהבה? זה שיש לי שיער תלתלים ולא חלק לא מגיע לי אהבה? מי ישמע כל אחת שיש לה חבר היא מלכת יופי..והסיפור ממשיך כמה ימים אחרי אני מקבלת הודעה מבחור שרושם לי: " רוני, את באנשי הקשר שלי, חשבתי לפנות אליך " שעניתי לו שזה מוזר לי כי הוא לא באנשי קשר שלי..ואיך יודע תשלם שלי קיבלתי צרור של קללות יכלבה ישרמוטה יזונה ומה לא... בן אדם שלא עשיתי לו כלום...בקיצור אני חושבת שיש לי קארמה רעה עם גברים, אולי הגורל שלי להיות בודדה כל חיי אבל מה עשיתי רע ריבונו של עולם? אפילו יגאל אלון שרצח יש לו זוגיות, אפילו טראנסית ערבייה זכתה להתחתן חתונה יהודית אגב עם גבר יהודי אז לי לא מגיע...
אנה אהרונוב, מאיה בוסקילה, רלי מחתונה ממבט ראשון, שירי, אחווה סיטבון כל אלו רווקות שכבר מצאו אהבה ונשואות.. ומה איתי? לי אין מזל? אותי אפילו לא הזמינו לאודישן. האמת שבמכינה שתי מורות שלי רווקות בנות 35 ו 46..ובעבודה יש אחת קליינית רווקה בת 40 נדבקת עלי ובוכה לי כמה כואב לה... אולי זה סימן משמיים של הלו..תרגעי את לא תתחתני!! ולעולם לא יהיה לך זוגיות!! אולי זה סימן.
אבל למה אבא שבשמיים למה? לא מגיע לי אהבה אפילו לא ראשונה? למה אני צריכה לבכות כל לילה אבא שבשמיים? גם אני רוצה ללבוש שמלת כלה, גם אני רוצה אהבה, לאהוב, להעניק. מה עשיתי לכם רע שככה מגיע לי יום אחד לסיים מבלי שחוויתי אהבה..
אוףףף באלי לבכות שוב נמאס לי זה לא פייר דווקא עלי נגזר ככה..

אויי

תנוחי ..הכל יסתדר
 
15
את צודקת לא תאהבי בחיים
 
1
אתם סתם אוכלת סרטים
 
4

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (8) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "זוגיות"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות

-->