0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, ו-0 דרגו את העצות.

אני מתחרפנת. מישהו עבר משהו מאלה?

בלבלה בת 14 | כתבה את השאלה ב-11/09/19 בשעה 21:44

היי AskPeople אממ.. יש לי כמה בעיות:
1) אם תפגשו אותי, בחיים לא תצליחו לראות את זה, אתם בטח תחשבו "היא צוחקת ומחייכת, היא בטח שמחה" אבל זהו שלא.
כמעט כל הזמן אני מדוכאת ועצובה ובזמן האחרון מרגיש לי כאילו כל המחשבות הרעות והמטורפות האלו (על מוות ואופל וכמה רע בעולם הזה.. כל השיט הזה) משתלטות עליי, ובכנות, אני מפחדת.
אני מנסה לחייך ולצחוק כמה שיותר (כשאני עם חברות זה לא קשה) ואני דוחסת כמה שאפשר את כל הכאב והמחשבות האלו וכל ה"אני לא שייכת לכאן" בחלק האחורי של הראש שלי וכאילו מציבה שם חומה אבל הם מנסים לשבור אותה וגם כשהם קצת מתעייפים הם חוזרים בכוחות מחודשים
ובסוף היא באמת תישבר.

2) אני מוצאת את עצמי בשיעורים (לפחות פעם ביום ולפעמים אפילו 4 פעמים ביום) במין התקף מוזר כזה, ויש לי דחף מטורף לבכות וכל תנועה הכי קטנה שמישהו עושה משגעת אותי עוד קצת.
מבחוץ אני נראית הכי רגיל שיש, אני בדרך כלל נועצת מבט ביד שלי (סיפור ארוך שקשור בעקיפין לכל זה אבל לא ממש רלוונטי) אבל לא יותר מזה ומבפנים, טוב, מבפנים אני מרגישה כאילו כל הכאב וכל הפחד רק גדלים (בעיקר הפחד) והבעיה היא שאני לא יכולה לצאת החוצה כי זה שיעור וכרגע התחילה השנה.
כשאני חוזרת מבית הספר אני בדרך כלל רואה טלוויזיה או קוראת ספר ופשוט מוצאת את עצמי בוכה ברמות (אני לבד בבית) והכלב שלי שלי לא מבין מה קורה ואז אני בוכה עוד יותר כי אני בוכה מולו ואני פשוט לא מסוגלת להפסיק וזה הגיוני שזה מתפרץ כשאני חוזרת הביתה אבל זה ממש מתיש.

3) אני מפחדת מעצמי ממש.
אני מפחדת שברגע אחד של אי שליטה בעצמי אני אפגע בעצמי או יותר גרוע, במישהו אחר (!).

4) יש לי פסיכולוגית, היא עוזרת לי אין ספק, אבל קשה לי לדבר איתה על דברים, תמיד יותר קל לי לכתוב, ואין לי מושג איך לדבר איתה על זה... אני מכירה אותה וסומכת עליה אבל אני פשוט לא מצליחה.
אין לי אף אחד אחר לדבר איתו על זה, ההורים שלי היא לא אופציה, החברות שלי גם לא אופציה כל כך (שלא תבינו לא נכון, אני סומכת עליהן בעיניים עצומות ואני אוהבת אותן יותר מהכל אבל.. הן חוות את את גיל ההתבגרות בצורה שונה ואני לא רוצה שהן ידאגו לי יותר מדי), אחי הגדול, טוב.. יש לו את העניינים שלו ויועצת בית הספר היא לחלוטין לא אופציה (אני לא מכירה אותה כמעט ואני משתדלת להיות הכי מנומסת שאפשר ליד אנשים שאני לא מכירה או שאני פחות מרגישה איתם בנוח.
איך אני אמורה לעשות את זה?

5) מכיוון שההורים שלי מתגרשים הם גרים בבתים נפרדים וכבר השלמתי עם הגירושין וזאת כבר בעיה שלהם אבל הבעיה שלי היא שאני רוצה לגור יותר אצל אבא שלי (זה כרגע שבוע אצלו שבוע אצלה).
אני אוהבת את אמא שלי ועכשיו הרבה יותר רגוע בבית (היא באמת משתדלת) אבל אני כל הזמן במתח ובגלל שאני והיא כל כך (כל כך!) דומות אנחנו רבות על שטויות וזה מקשה עליי.
אני הגעתי למצב שאני כל כך מתוחה שאני ממש מפחדת לפתוח את המגירה של הסכו"ם (יש שם סכינים חדות ממש). לא בגללה, בגללי.
היא לא מוכנה לוותר ואני כבר אובדת עצות.

אני יודעת שיש לי הרבה בעיות אבל פשוט.. אני משתגעת (מצטערת שזה ארוך).

בלבלה צירפה תמונה לשאלתה:

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (7) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "מתבגרים"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות

-->