0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, ו-0 דרגו את העצות.

מאז שחברה שלי התאהבה, היא פורקת אצלי אבל אין לה מקום להכיל אותי. קשה לי

רותם בת 25 | כתבה את השאלה ב-15/09/19 בשעה 17:51

חברה שלי, ה-חברה שלי, הכי הכי טובה שלי, חלק ממני.
חברה שהיא חברה כבר כמעט 10 שנים. עברתי איתה את כל השמחות והכאבים, הייתי בשבילה בכל דבר הכי קטן והכי גדול.
לפני חצי שנה היא הכירה מישהו ואני כ"כ שמחתי והתרגשתי בשבילה, הייתי שם בשביל לשמוע את כל השטויות עליו, היא לא רצתה להמשיך ואני פשוט אמרתי לה שהיא שוללת סתם ושתנסה עוד דייט אחד והיא הקשיבה והתחילה להתאהב אבל בגלל שזה קשר ראשון שלה היא כל הזמן הרגישה שהיא רוצה לברוח ואני הייתי בשביל להדריך אותה, לכוון אותה, לשמוע אותה כל יום 5 שעות בפלאפון ואח"כ להמשיך להסתמס איתה עד אמצע הלילה.
הדחקתי את החיים שלי, את הקשיים שלי, ידעתי שהיא צריכה אותי.
תמיד שהייתי צריכה אותה בחיים היא הייתה אומרת שאין לה זמן, מדברת איתי חצי שעה שחצי מהזמן היא כל רגע: "שנייה אני איתך". שהייתי רוצה להיפגש איתה (אני מחיפה והיא מרמת גן) לא היה לה זמן (עבודה, סידורים..) והיינו קובעות נגיד שבועיים-שלוש אחריי.. ובסוף אני גם זאת שהייתי מגיעה לת"א.
החבר שלה הוא מהצפון, מהקריות. ופתאום יש לה זמן אינסופי, היא כל הזמן נפגשת איתו באזור הצפון ומתקשרת להגיד לי בואי ניפגש, יש לי שעתיים, שלוש.. (כי הוא בא לאסוף אותה מחיפה) למרות שהיא יודעת שאני מוגבלת בכסף ובזמן כי אני סטודנטית ושאני לא יכולה לצאת כל יום.
יצאתי איתה כמה פעמים והיא מדברת כל הזמן עליו ואני מקשיבה, מכוונת. ואז שאני מדברת על החיים שלי, על הקושי היא פשוט עם הפלאפון מתרגשת מהודעה שהוא כתב לה או שהיא על כל דבר שאני אומרת מספרת לי סיפור עליו..
הערתי לה על זה והיא הבטיחה שהיא תשתדל. סיפרתי לה שקשה לי בלימודים, שאין לי שם חברים, שאני מרגישה לבד. ושסבא שלי נפטר ואני חושבת שאני מתחילה לפתח דיכאון והיא פשוט אמרה לי: "גם סבא של *** ממש חולה, הוא בבית חולים". ציפיתי לקצת קצת רגישות!
הם התארסו שבוע שעבר והכי פרגנתי לה והייתי בהצעה (שאני אירגנתי את רובה). היא כל הזמן גם מוסיפה שאני חשובה לה ושהיא רוצה אותי איתה בתהליך, שאני האדם שהיא הכי אוהבת. אבל קשה לי. אני פה בשבילה אבל מתי היא פה בשבילי? לא משנה כמה אני מעירה לה היא מבטיחה ושוב לא מקשיבה לי ומעבירה נושא עליו. כנראה לא במודע.
אני באמת לא מקנאה ואני הכי מפרגנת. זה לא הגיוני שאני אצפה מחברה שלי להיות בשבילי שאני צריכה?
אני לא יודעת אם להתנתק כי כבר שתי חברות שלנו התנתקו אחרי שהן התחתנו והיא תמיד אמרה שכשהיא תתחתן היא בחיים לא תתרחק ממני. ואני יודעת שהיא תיפגע ושזה גם לא הזמן.
בא לי לא לענות לה יותר, לא לפתוח לה את הדלת לבית שלי כשהיא באה, לא להקשיב ולא לשמוע. כבר בא לי שייקרה משהו ושהם ייפרדו. למה אני כ"כ רעה? מה אני אמורה לעשות עכשיו? אני אשכרה צריכה להיות איתה עכשיו חצי שנה עד שהיא תתחתן בכל ההכנות. אני יודעת שאני החברה היחידה שנשארה לה. אבל קשה לי.
(היא תמיד הייתה פחות קשובה ותמיד דיברה על עצמה אבל לא ברמה הזאת!)

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (2) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "מצבים ואנשים"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות

-->