שאלה 269529
 
הזמן
 
דווח
 
נהל
  0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, ו-0 דרגו את העצות.

צריך עזרה, אני כל כך אוהב אותה מה לעשות איתה?

i-love-her בן 16 | כתב את השאלה ב-09/10/19 בשעה 16:03

אז ככה אני בן 16 וגם היא אנחנו באותה השכבה וכל זה.
אולי תגידו שאני עוד קטן ושזה עוד יעבור לי אבל באמת שאני לא יודע כבר מה לעשות אני אוהב אותה כל כך אני לא עומד בזה כבר אני הייתי מוכן לעשות בישבילה הכל אני אוהב את הצחוק שלה את החיוך שלה את המבט הזה שלה שגורם לי להרגיש שרק היא יכולה להבין אותי באמת ולא משנה מה יקרה אני בחיים שלי לא מרגיש שאני יהיה מסוגל לכעוס עליה. וכשאני מצחיק אותה אני מאוהב בצחוק שלה מרוב שאני אוהב אותה ומתבייש שהיא מסתכלת לי בעיניים קשה לי שלהחזיר לה מבט אני מוריד עיניים למטה היא החיים שלי הייתי מוכן לעשות הכל בישבילה קשה לי לדמיין אותה עם מישהו אחר כל מה שאני רוצה זה להיות לידה לחבק אותה לשמור עליה....
ואני לא יודע מה לעשות כבר ועכשיו אני במצב הכי מעצבן שיש במצב שאני לא יכל אפילו לדבר איתה בגלל אי הבנה שקרתה היא כעסה עליי אני לא יודע מה לעשות אני מנסה לשחק אותה שלא אכפת לי אבל זה משחקים ילדותיים השלמתי עם חברה שלה כי גם היא כעסה עליי אבל אליה אני לא מסוגל לפנות אליה וכל זה עד שהתחברנו בתכלס זה לא היה אמור לקרות זה אי הבנה הסבירו לה פשוט משהו לא נכון והיא כעסה עליי היא ועוד שני חברות שלה כעסו עליי איתם אני בסדר רק איתה עוד לא דיברתי ועם השנייה כי אותה אני לא הכרתי אני לא יודע מה לעשות היא האהבה שלי איך להשלים איתה ?
איך להגיע איתה למצב שהיא תרצה אותי ? אני הצחקתי אותה מלא פעמים רוב הזמן שאני איתה היא צוחקת ומחייכת זה לא שאני לא מדבר כשאני איתה אני מצחיק אותה לרוב אבל כרגע אני לא בדיבור איתה והיא לא איתי כבר שבוע איך אני אמור להשלים איתה מה לשלוח לה ?
ואחרי זה איך אני אמור להתחיל איתה ולגרום לה להתאהב בי ?

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (2) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "מתבגרים"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות

-->