0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, 0 השתתפו בסקר ו-0 דרגו את העצות.

נשים דוחות אותי שוב ושוב בשל גובהי. איך להתמודד?

הנוסע בנשימה לאחור בן 29 | כתב את השאלה ב-13/10/19 בשעה 11:50

היי

בשנתיים האחרונות החלטתי לקחת את נושא הזוגיות ביתר רצינות ולהירשם לאתרי היכרויות, כמו כן במקביל לנסות להכיר דרך מעגלים חברתיים, יציאות וכו'. אני עובד שעות רבות, ולכן המסלול העיקרי דרכו אני מנסה להכיר הוא אתרי היכרויות, כיוון שאין לי המון זמן בכדי לצאת, מה גם שרוב חברי כבר נשואים כך שגם אין לי כ"כ עם מי לצאת.

אני בעל רוחב כתפיים ממוצע אך מתנשא "רק" לגובה של 1.68 בערך, נמוך ב-6-7 ס"מ מהממוצע הארצי. להוציא את קריטריון הגובה, המראה החיצוני שלי ממוצע לחלוטין.

בשנה האחרונה התכתבי עם לא מעט נשים דרך האתרים הנ"ל, חלקן אף פנו אליי ויזמו בעצמן את הקשר הראשוני. אני מתעניין בכנות, מחמיא ומפרגן, אך בסוף תמיד מגיעה שאלת השאלות, "ומה הגובה שלך?". אני כמובן אומר את האמת כי גובה בניגוד לתכונות אחרות שלעיתים הרבה יותר מהותיות, הוא דבר גלוי לחלוטין. ברוב המקרים בשלב הזה השיחה מסתיימת, גם אם הבחורה יותר נמוכה ממני, וגם אם חס וחלילה היא גבוהה ממני בכמה ס"מ. הן פשוט מפסיקות להתכתב, בלי לתת שום סיבה. בלי להתראות, בלי בהצלחה בהמשך. פשוט נעלמות.

מיותר לציין שאני לא עושה לעצמי מן "רשימת מכולת" ומגביל את עצמי לגילאים מסויימים, מראה מסויים, גובה וכו'.

בשלושת החודשים האחרונים יצאתי לשלושה דייטים, 2 הדייטים הראשונים לא המשיכו מעבר לפגישה אחת. (הבחורות לא שאלו מה הגובה שלי מראש כי הן חשבו שאני גבוה בגלל הקול שלי. כן כן, זה היה הנימוק של שתיהן.) שתיהן היו בערך באותו גובה, גבוהות ממני ב-2 ס"מ והנימוק שלהן היה גם כן דיי דומה, "מצטערת, אתה מקסים והייתי ממש רוצה להמשיך את הקשר איתך, אבל אני רוצה לעמוד על קצות האצבעות כשאני מנשקת את הגבר שלי". עם שתיהן דיברתי לפני הפגישה במשך שעות בטלפון, והיו לנו שיחות עמוקות ומגוונות אל תוך הלילה. אחרי הפגישה, נעלמו כלא היו. מיותר לציין שאת שתיהן אספתי מביתן ואף שילמתי עליהן. (ועשיתי זאת בשמחה)

עם הבחורה השלישית הגעתי לדייט שלישי, איתה פחות שוחחתי בטלפון, אך בשיחות שכן היו לנו היא סיפרה לי בזמן שהיא מתייפחת ונחנקת מדמעות, כמה קשה לה להיות לבד, וכמה היא רוצה להכיר גבר רציני שיאתגר אותה ויעניין אותה, וכמה היא הייתה רוצה שאני אהיה הגבר הזה. יצאתי איתה ל-3 דייטים, בכולם אספתי אותה מהבית ושילמתי עליה. אחרי הדייט הראשון ההתלהבות שלה ירדה פלאים, היא לא אמרה את זה במפורש, אך רמזה בין השורות שהיא חשבה שאני יותר גבוה. יומיים אחרי הדייט השלישי, כשפניתי אליה, היא כתבה לי שהיא לא חושבת שאנחנו מתאימים ולא פירטה.

מכיוון שבני ובנות משפחתי הם גבוהים ממני, יצא שכל חיי הייתי מוקף באנשים גבוהים, לכן התרגלתי ואיני עושה מזה עניין. אני לא מרגיש "מאויים" ליד נשים שגבוהות ממני, ובכלל אני חושב שיש לי המון סיבות להרגיש טוב עם עצמי, על אף קומתי "הצנועה".

לצערי אני מרגיש שעניין הגובה "שורף" אותי עם נשים ישראליות, מהווה עבורי אות קין. אני אוטומטית מנודה רומנטית, וכלל לא רלוונטי שיש לי המון כשרונות, רמת אינטליגנציה יוצאת דופן והמון תחומי עניין. אני אוטומטית מחוץ למשחק, כי אני לא תואם את חוקי הפורמט.


מנגד כל פעם כשאני בחו"ל, התחושה שלי היא שברגע שאני יוצא מגבולות הארץ, אני יוצא גם מהגבולות של עולם הדייטינג הישראלי, פתאום אני הופך לאדם הרבה יותר אטרקטיבי. הייתי באירופה מספר חודשים לפני שנתיים, בתקופה הזאת היה לי הרבה יותר נוח וקל לי להכיר נשים זרות, הן יותר מעריכות, הרבה יותר אדישות לעניין שאני נמוך מהן או גבוה מהן רק בכמה ס"מ. מודה ומתוודה ואף מתבייש בכך שבהתחלה חששתי שהן מתנהגות כך כי הן רוצות שתיירים ירכשו עבורן דברים, אך התבדיתי לכשהבחנתי שרובן נעלבו מאד כשהצעתי לשלם עליהן בדייטים שהיו לנו.

בשניה שאני חוזר לארץ, שוב פעם אני נכנס לתוך הסרט שמתואר להעיל. היו לי לא מעט מחשבות לעזוב את הארץ בשל הנושא הזה, אך לצערי תחום העיסוק שלי הוא מאד קשור בארץ ולא אוכל לעסוק בו בחו"ל, כך שאצטרך להחליף מקצוע במידה ואחליט להגר למדינה אחרת.


אשמח לשמוע עצות, הרי יש בארץ המון גברים בגובה שלי ולדעת מאותם גברים האם גם הם מרגישים ככה.

גברים נמוכים בלבד: האם אתם מרגישים שנשים בארץ פוסלות אתכם מראש?

כמעט תמיד
 
32
לפעמים
 
6
ברוב המקרים לא
 
4
לא יודע, אני בקטע של גברים בכלל
 
1

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (20) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "זוגיות"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות

-->