0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, ו-0 דרגו את העצות.

למה אף אחד לא אוהב אותי?

עמית בת 23 | כתבה את השאלה ב-14/10/19 בשעה 12:25

"חגגתי" שבוע שעבר יומולדת 23, עוד שנה שהיומולדת שלי עוברת בבכי ובדיכאון ושאלה למה אני פה בכלל ולמה אלוהים נותן לי לסבול.
אני עובדת במקום עבודה יחסית קטן כ50 אנשים אבל כולם חברים של כולם (וצבועים איתי). במשך השנה אני רואה איך האנשים שעובדים איתי חוגגים את היומולדת שלהם ואני נתקפת דיכאון. באים עם מלא בלונים להפתיע את אותו עובד בעבודה, יוצאים לחגוג במועדונים, מתנות והפתעות, וכל שנה אני חולמת שהיומולדת שלי תבוא ויפתיעו אותי לטובה אבל כשהיומולדת שלי באה ועוברת ושום דבר מיוחד לא קרה מתחילים הדמעות.
יש לי אח תאום, שיש לו חברה כבר 3 שנים, במהלך ה3 שנים האלה אמא שלי והיא עבדו על איך להפתיע אותו... השנה זה היה צניחה חופשית (שהוא בכלל לא אוהב דברים כאלה, אני לעומתו מאוד אוהבת דברים כאלה). ההורים שלי גרושים אבא שלי אומר מזל טוב אמא שלי אומרת מזל טוב וככה זה נגמר. השנה היא קנתה עוגה והיא יודעת שאני טבעונית.. והיא קנתה עוגה חלבית שהיא כתוב עליה מזל טוב והשם שלי לא הוזכר בה.. כששאלתי אותה למה אז היא אמרה שגם ככה אני לא אוכל אותה. אז שאלתי אותה למה היא לא קנתה לי לפחות עוגה טבעונית אז היא אמרה שבאותו מקום לא היה ולא היה לה כוח ללכת לחנות אחרת.
בכללי אני ילדה טובה, אני לא שותה, לא מעשנת, בעבודה אני נותנת מעצמי 200% וההנהלה מאוד מרוצה ממני. לא עשיתי כלום רע לאף אחד. אני תמיד נוהגת לשמח ביומולדת של מישהו אחר אבל אף פעם זה לא חוזר אליי.
מה עשיתי רע שזה מגיע לי? למה אף אחד לא טורח לעשות לי משהו נחמד ליומולדת.. אפילו הכי קטן... למה כל שנה אני צריכה לעבור את היומולדת שלי בבכי... למה כל שנה אני צריכה לבקש שיקרה לי משהו רע כי לאף אחד לא אכפת ממני אז אם אני אעלם זה לא ישנה....

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (5) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "מה שעובר עליי"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות

-->