0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, 0 השתתפו בסקר ו-0 דרגו את העצות.

לא אכפת לי מבעיות של אחרים. אכפת לי מהבעיות שלי. אני אדם רע, או שפוי?

רובין בובין, שפ בדוי בן 30 | כתב את השאלה ב-19/10/19 בשעה 12:37

יש היום הגרל לחיות חיים של אחרים ולחוות דרך הזדהות את הבעיות שלהם. אני רואה בזה משהו שפשוט לא התחביב שלי. אני לא רוצה לסבול יחד עם איזו שהם קבוצות מיעוט שאני לא בהם.

יותר מכך, אני חושב שאנשים שעוסקים באופן פעיל בבעיות של אחרים הם אנשים שאין להם מספיק בעיות בחיים שלהם והם רק מחפשים חוויה נפשית.

לדגומה יש לאחרונה דיון נרחב בבעיות של טרנס-סקסואלים. אנשים לצורך הזדהות נכנסים ל"נעליים שלהם" ומתנהגים כאילו שהמצב התקין הוא משהו שצריך להתנצל עליו. שמים על עצמם תזכורת שיש לפנות אליהם בזכר/נקבה כאילו שזה לא ברור. לי המשחק הזה נראה מטופש. לי יש מספיק בעיות בחיים בשביל לא לעסוק באופן אקטיבי בלהתאים את סביבת המחייה לאוכלוסיית הטרנסים. פשוט לא באינטרסים שלי.
דוגמה אחרת זה כל הדיון בנושא אפריקאים. מחלות, עבודה, תנאי מחייה וחינוך. אני לא אפריקאי. אני דואג עכשיו לתברואה שלי, לעבודה שלי ולחינוך שלי. אני אגואיסט? נכון. אבל יש לי מספיק דברים לדאוג להם.

כל הסיפור של "די לאלימות נגד נשים" מעניין לי את התחת. יותר מעניין אותי שאני עצמי לא אתקל באלימות נגדי. יותר מטריד אותי שמעל 80% מקורבות האלימות הם גברים. ואני זה שצריך ללמוד הגנה עצמית.

מעניינים אותי אני עצמי ואנשים שאני מכיר ואיתם אני בא במגע. יש לי מלא פסיק בעיות ודאגות בחיים גם בלי לחפש בעיות של אחרים. מעניין אותי איפה למצוא פרנסה ואיך לטפל ברגלים כואבות. לא מעיין אותי מצב הומוסקסואליות בשטחי רצועת עזה.

לדעתי הגישה שלי של להתעניין באינטרס הצר שלי ושל דברים שבפוטנציה נוגעים לי היא השפיות. לעסוק עכשיו בזכויות אנשים שמגדירים את עצמם כחתולים או בזכויות הנשים באפגניסטן פשוט לא ישנה את החיים שלי. אז למה לבזבז את הזמן שלי עליהם. נגמרו לי הבעיות שעכשיו אני "אחפש פיתרון" עבור אחרים?

אדם רע או אדם שפוי?

רע
 
7
שפוי
 
30
הזוי
 
4

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (11) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "מצבים ואנשים"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות

-->