שאלה 270838
 
הזמן
 
דווח
 
נהל
  0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, ו-0 דרגו את העצות.

חבר טוב וחברה טובה שלי מתקרבים וזה כואב לי ושובר לי את הלב

חד קרן בת 16 | כתבה את השאלה ב-21/10/19 בשעה 14:39

היוש כולם
הסיפור מתחיל בחבר מאוד מאוד טוב שלי איתו אני בקשר שנה בערך ובזמן שאנחנו מכירים עשינו כל כך הרבה שיחות עמוקות וארוכות והוא חשוב לי כל כך ואנחנו מדברים על בסיס יום יומי. אני בזמן האחרון לא בדיוק יודעת מה אני מרגישה אליו ומתחילה לחשוב שיש לי רגשות מעבר אבל זה לא העניין עכשיו.
חוץ ממנו יש עוד חברה מאוד טובה שלי. היא מודעת למצב איתו בדיוק ודיברתי עליו איתה המוןןןןןןןן. לפני כמה חודשים הם הכירו גם כן והפכו לסוג של ידידים. לא משהו מאוד מיוחד ולא היה בינהם קשר מאוד אינטנסיבי. בשבוע האחרון הם מדברים (בווצאפ) כל הזמן. חשוב לי להדגיש שזה לא שכולנו ביחד בבית ספר או משהו שיש סיבה שהם פתאום התקרבו. הם פשוט התחילו לדבר על המון המון פתאום.
אני לא יודעת אם יש לי לגיטימציה להרגיש ככה בכלל אבל זה כואב לי כל כך ומעצבן אותי כל כך וזה שובר לי את הלב. זה משגע אותי. אני מרגישה שזה בא על חשבוני כי בתקופה הזו אנחנו מדברים הרבה הרבה פחות. ואני מבינה שמהצד שלה זה זכותה לגמרי אבל היא יודעת מה המשמעות שלו אליי וכמה הוא חשוב לי ואני לא מסוגלת להתמודד עם זה. זה כואב לי וקשה לי ואני לא רוצה לדבר איתה על זה כי זה באמת באמת זכותה..... אני בטח לא רוצה למנוע מהם להיות חברים אבל זה כואב לי מאוד פשוט. וזה גורם לי לשאול את עצמי מה החשיבות שלי מבחינתו ואיך הוא רואה אותי ואני מפחדת שהיא פשוט תחליף אותי אצלו ושהיא תהיה אני בשבילו מעכשיו. זה נשמע מטומטם אבל זה בול הסרטים שרצים לי בראש וזה באמת יכול לקרות. אני פשוט כועסת על שניהם בלי שום סיבה שאני יכולה להגיד להם ובלי הצדקה אמיתית ואני לא יודעת מה לעשות.

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (2) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "מתבגרים"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות

-->