שאלה 272467
 
הזמן
 
דווח
 
נהל
  0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, ו-0 דרגו את העצות.

פוטנציאל אדיר עם בחורות - אבל איך לתקשר איתן נכון?

רינג בן 26 | כתב את השאלה ב-07/11/19 בשעה 12:44

אני גבר בעל אנרגיה מינית מאוד גבוהה, שמתבטאת גם כשאני לא מנסה לפתות. בנעוריי הרגשתי שאני שונה קצת מהסביבה עד שכמה שנים לאחר מכן נפלתי במקרה על מאמר בנוגע לאנשים כמוני (התאים לי כמעט אחד על אחד), מאז חקרתי את הנושא לעומק ואפילו עשיתי תרגילים הוליסטים (דמיון מודרך, נגיעות ארוטיות עצמיות, דיבור מול המראה וכו') אשר רק העצימו את האנרגיה שלי. אציין שבנוסף למיניות העוצמתית שבורכתי בה אני גם בחור איכותי בעל אינטלגנציה רגשית גבוהה.
אני מרוצה מזה מאוד ומרגיש שלם עם מי שאני אך מתעורר קושי מסויים כשזה נוגע למין השני.
מכיוון שאני שונה למדי מהגברים "הרגילים" אני מתקשה למצא בחורה שמצליחה לעמוד בשוני שלי וזורמת עם האנרגיה שלי. הן לרוב מתעלמות באופן מופגן גם כשאני יודע שהן שמו לב אליי, לפעמים אפילו נראה שהן נרתעות כי הן לא יודעות "איך לאכול את זה".
לדוגמה אני יושב בבר, לוגם כוס בירה ביד אחת וביד השניה מחזיק את צד השולחן בצורה שמשדרת המון גבריות, לוגם בנחת קצת מחייך לעצמי מבפנים ומבחוץ, נהנה להקשיב לסביבה.. עד שאני קולט שתי בחורות בשולחן ממול ואיך שהן רואות אותי מסתכל ישר מסובבות את הראש ועושות את עצמן שקועות בשיחה שלהן. לאחר מכן שולחות מבטים מסביב כאילו שאני לא שם למרות שכבר ראו אותי יושב מולן. במצבים שאני פונה, לאחר כמה משפטים הבחורה נעשית יבשה ומרגיש לי שהיא מנסה לחתוך את השיחה כמה שיותר מהר, מרגיש לי שהן נרתעות או מתביישות כי הן לא יודעות איך לעמוד באנרגיה שלי (שאני מבין שהיא חזקה יותר מהרגיל). אני תמיד נוהג בנימוס, אף פעם לא בוטה לא במילים ולא בהתנהגות, מאוד מכבד נשים (הן מבחינתי עם אלוהי ;) ) אני מבין את התגובה שלהן באיזשהו מקום, האנרגיה המינית שלי כל כך שופעת ועוצמתית שהיא הופכת כמו קרן אור לעיניים והרפלקס הוא לעצום אותן ולהתרחק מהמקור חח
בכל זאת ובגלל שאני דוגל בלמידה ושיפור עצמי, באתי להתייעץ איתכן נשות האתר, אולי תוכלו לעזור לי בנושא, להגיד לי במילים שלכן איך זה מרגיש לכן לפגוש גבר מהסוג שלי, ומה אני יכול לעשות כדי "להקל" :)

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (5) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "זוגיות"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות

-->