שאלה 272575
 
הזמן
 
דווח
 
נהל
  0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, 0 השתתפו בסקר ו-0 דרגו את העצות.

אחרי חודשיים מושלמים פתאום התהפך והחליט שלא מתאים לו קשר

אנונימית בת 24 | כתבה את השאלה ב-08/11/19 בשעה 17:10

היי. אני כבר חודשיים + יוצאת עם בחור בן 31. חשוב לי לציין שעד לפני שנה הוא היה נשוי, הוא היה איתה בקשר 6 שנים ובפועל היה נשוי רק כמה חודשים (הוא גמר את זה איתה). הוא התחיל איתי באתר היכרויות וכבר מההתחלה אמר לי שהוא מחפש קשר רציני, ראיתי שהוא מתלהב ממני ממש, הוא הראה רצינות, חיזר אחריי, התקשר כל ערב, כל בוקר הודעת "בוקר טוב" פשוט ה כ ל היה מושלם.
באמת שכבר התנהגנו כמו זוג לכל דבר, הייתה לנו משיכה מדהימה וסקס מושלם, הוא אפילו הכיר אותי לחברים שלו. ואז פתאום משום מקום בשבוע האחרון פשוט התחלנו להתרחק. לי נהיה לחץ בלימודים ובעבודה, וגם אצלו נהיה לחץ ממש רציני, הוא התחיל לעבוד בשעות לחוצות, חוזר הביתה מותש וישר הולך לישון. ההבדל הוא שאני כן עשיתי את המאמץ והייתי שולחת הודעות ויוזמת פגישות, והוא? היה שולח לי "בוקר טוב" ומתעניין בשלומי כאילו כדי לצאת ידי חובה. וככה איכשהו משיחות 24/7 זה הפך לשיחות מאולצות ומשעממות.
ביומיים האחרונים זה כבר נהיה מוגזם, יום שלם לא דיברנו וכבר הבנתי שמשהו לא בסדר.
אמרתי לו שאני אשמח להיפגש ולדבר כשיהיה לו זמן. והוא כנראה ידע כבר מה הולך לקרות. בערב ניסיתי להיפגש איתו והוא אפילו לא ענה לי.. ואז פשוט שלחתי לו הודעה ואמרתי לו שחשבתי על זה בשבוע האחרון והגעתי למסקנה שעדיף שניפרד, והוא פשוט הסכים איתי ואמר לי שגם לו יצא לחשוב על זה והוא ראה שלא כל כך זורם ושזה נתקע כרגע, שזה לא קשור אליי פשוט הוא כרגע עסוק ורוצה להתמקד בעבודה (באמת יש לו לחץ מטורף), והוא טוען שיש לו רגשות אליי, ובדיוק בגלל זה הוא לא רוצה לפגוע בי כי הוא מרגיש רע עם זה שאין לו זמן לדבר איתי ביום יום. הוא אומר שהוא מעריך אותי מאוד ואכפת לו ממני ובגלל זה הוא רוצה לשמור איתי על קשר, אבל לא כ"זוג", ושבעתיד כשהוא יהיה מוכן אז אפשר יהיה להמשיך את זה. אמרתי לו כמובן שהוא חי בסרט ושעד שהוא יתעורר זה יהיה מאוחר מדי. הוא גם לא מחפש איתי סתם סקס אני יודעת את זה..
בסוף השיחה סיכמנו שנישאר בקשר (קשה לי לנתק איתו קשר לגמרי), אבל אמרתי לו שבחיים זה לא יחזור להיות כמו שהיה, ושאני בחיים לא אוכל לסמוך עליו שוב.
הוא פשוט שיקר לי והשלה אותי.
אני לא מבינה כלום. למה להתנהג ככה במשך פאקינג חודשיים, לחזר אחריי לדבר איתי על פאקינג עתיד ועל כמה ילדים אני רוצה, ופתאום ככה להתהפך???
אני רוצה אותו...
מה אני אמורה לעשות?

מה אתם חושבים?

הוא כן בנוי לקשר אבל לא רוצה את זה איתך
 
38
הוא פשוט צריך זמן לעצמו
 
12
בסוף הוא יחזור
 
2

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (14) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "זוגיות"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות

-->