שאלה 273428
  מצורף שיר רקע
 
הזמן
 
דווח
 
נהל
  0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, 0 השתתפו בסקר ו-0 דרגו את העצות.

האם כדאי לי להסתכן כדי לחיות חיים מושלמים? מה מחיר העושר?

Ruined king בן 25 | כתב את השאלה ב-18/11/19 בשעה 19:44

היי מייעצים יקרים,
היום מנעתי ניסיון נוסף של אדם לשים קצ לחייו.
לא הפעם הראשונה ולא האחרונה. באופן משעשע, מערכת יחסים מאוד משמעותית בחיי התחילה כך, זו יכולת מעניינת. להתחבר למנטאליות של אדם שהפסיק להעריך שיש סיבה להמשיך.

הבעיה שלפעמים זה כבד מדיי. יש אנשים שסתם מבולבלים, יש כאלה שרוצים צומי ויש את אלה שבאמת כואב להם. היום היה הסוג השלישי, הזה שכבד מדיי.
הילד עם הגוף המצולק סתם שלח הודעה בערב. אמר שרצה להגיד תודה על הכול וששמח להכיר אותי. על כמה שעות בודדות שישבתי איתו, צחקתי על חוסר הביטחון שלו ואילצתי אותו לעשות שטויות בציבור בשביל להיפטר מזה, להיות יצירתי ולהפטר מאגו מיותר. לחיות רגע חיים בלי לחשוב על מאבקים או יעילות. הוא חכם בצורה מפתיעה, כנראה שיותר ממני, בייחס לגילו לפחות. אדם נפלא שאפילו לא פגשתי פנים אל פנים, אבל הייתי משמעותי מספיק כדי לגרום לו לשקול דברים מחדש וללכת לישון.
לא ידעתי על הצלקות, על זה שהוא כבר חצי שנה לא לומד ולא עובד, חיי על תקווה להתפרנס מהכישרון שלו במשחקי מחשב. וכישרון יש לו בשפע, לצד התמכרות חמורה שהשאירה אותו ער יותר משתי יממות רצופות.

אבל הפוסט הזה פחות על ילד מרדן עם מוח גדול מדיי בשביל מסגרות, ובעיות רגשיות-כמובן, מדנמרק, ויותר על ילד שהיה כזה בזמנו בישראל.
ילד שסחב את עצמו דרך המון חרא בחיים, בלי שאף אחד יהיה שם בשבילו. בלי הדמות הזאת שתייצג את המוות ותסביר לו שכאב עד כדי איבוד שפיות- עדיף על פני קפיצה מחושבת, בתקווה להפגע בעורף בזמן נחיתה. לפחות לאנשים מסויימים.
בלי הדמות הזאת שמביאה תקווה הייתי צריך ליצור אותה בעצמי. מעיין רעיון הזויי שגם ברגעים הנמוכים ביותר המציאות הלא צפוייה הזאת יכולה להתהפך איכשהו, מתישהו.

בכל מקרה אני לא אובדני, לא בסיכון ולא כלום, אני בעלייה מדהימה שמגיעה בפעימות ובגלים לחיי. פשוט מקרים כאלה מחזירים אותי אחורה. וגורמים לי לחשוב שנית על הצעד הבא- הסיכון הבא שיכול למנף אותי לפסגה של ממלכה קטנה. או להוריד חזרה לאותו המקום בו תמימות נשרפת בלהבות. המחשבה הזאת מחרידה מעט. כי מה אם אכשל לגמרי. ולא אוכל לשחק אותה משיח מחורבן לכל האנשים שראיתי נשברים לי מול העיניים. בדרך שאי אפשר לתקן. מה אם לא אוכל להוכיח לעצמי שעשיתי את ההחלטה הנכונה בזמנו.. הספק הזה.. מפחיד

בכל מקרה, תודה למי שהיה לו מספיק סבלות לקרוא את הזבל הזה.
תענו על הסקר ל..צורך ניסויי חברתי. התוצאות יכולות להפתיע !

נ.ב. אם מישהו מדווח פה על מצב מצוקה או משהו אידיוטי אני אישית אבוא לבית שלו ואזרוק לו כפכך על האף. לילה טוב

חוץ מזה אם הפוסט יתפרסם, שמישהו ישלח לי הודעה למשתמש שלי באתר. אני לא מקבל מיילים מכאן ואין לי דרך לבדוק מה ייסגר עם זה. אשמח לקרוא תגובות ולראות את התוצאות המפתיעות של הסקר. פייסבוק זורם אם זה ייצור עניין כלשהו

האם הייתם מסכנים את כל מה שיש לכם יחד עם עתיד יציב ובטוח בשביל סיכויי 50% לחיות את החלום?

כן
 
9
לא
 
8

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (2) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "מה שעובר עליי"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות

-->