0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, ו-0 דרגו את העצות.

הגרוש מאיים להפסיק את המזונות הגבוהים שהוא משלם מרצונו בכל פעם שאנו לא מסכימים

Koral בת 34 | כתבה את השאלה ב-27/11/19 בשעה 14:21

יש לי שני ילדים כיתות א' וג'.
הגרוש משלם לי מזונות גבוהים ממה שצריך, ובצדק כי הוא רוצה שכל ילד יהיה ב3 חוגים שונים, יילבש רק מותגים, שיעורים פרטיים ובקיצור רמת חיים שאני ממש לא יכולה לממן לבד או עם מזונות כפי שקבע החוק.
הוא גם לא מתחשבן ובעניין הכלכלי הוא באמת מדהים ומושלם, חוץ מהמזונות נותן כסף באמצע החודש בלי שאבקש, וגם מעודד אותי לקנות לעצמי דברים בכסף. נותן לי כסף לילדים לקנות נעליים ואומר לי לשמור את העודף לעצמי, וכשהקטן היה חולה לא מזמן בדלקת ריאות ונשארתי איתו שבוע בבית הוא גם כן נתן לי כסף ואמר לי ללכת לקנות לעצמי דברים כי מגיע לי שטיפלתי בו סביב השעון בלי לצאת מהבית ובעניין הכלכלי באמת שהוא זהב ולא משאיר אותם ואפילו לא אותי ברמת חיים ירודה רק בגלל שהתגרשנו.
אבל הוא מעורב בצורה הכי קשה שיכולה להיות עם הילדים ברמה של לדעת איזה שרוך הם לובשים בנעליים. הוא מקפיד לדבר איתם יום יום שזה טוב, אבל גם הרבה לחקור והם ילדים וכשהם פולטים דברים מיד הוא מתהפך ומתרגז עליי.
אני עבדתי עד לא מזמן בעבודה עד שעה אחד בצהריים שפשוט סבלתי שם בזמן האחרון מיחס מתנכל ורע מצד המנהלת ולא רציתי להמשיך לעבוד שם אז התפטרתי. והוא עודד את ההתפטרות אמר תעזבי.
מצאתי עבודה שבראיון אמרו לי שהיא משעה שמונה וחצי עד שעה 2 וחצי 3. מאז שהתחלתי לעבוד שם אני יוצאת יותר לכיוון 3 כי יש המון עבודה ומגיעה הביתה ב3 וחצי. וזה מקום מדהים עם אנשים מדהימים ומנהל גם כן מדהים שלא בא לי לוותר על העבודה הזו. והילדים גדולים הם חוזרים הביתה מביה''ס ולימדתי אותם לחמם לעצמם אוכל ולחכות לי, ופעם אחת כנראה הוא חקר אותו אז הילד אמר שהם נשארים לבד שעתיים וחצי ומחממים אוכל לבד ומחכים לי לבד בבית והוא פשוט השתגע עליי ואמר שאני משאירה אותם לבד יותר מידי זמן בשביל עבודה ולא נמצאת איתם ולא מחממת להם אוכל ודואגת שיעשו שיעורים. ואז אמר תתפטרי מהעבודה הזו כי אני לא אוהב את השעות שלה. אמרתי לו שטוב לי בעבודה הזו מאוד ואני לא רוצה לפספס אותה הוא לא מוכן להקשיב הוא אמר שאם אשאר בעבודה הזו הוא יתחיל מחודש הבא לשלם לי 2500 שקל מזונות לילד כמו שהבית משפט קבע וייתן לי להסתדר לבד אמרתי לו שהוא פוגע בילדים ולא בי והוא אמר שלא אכפת לו.
הוא אמר שאני יכולה לעבוד ולהיות הפקידה בעסק שלו ולסיים ב1 והוא ישלם לי שכר גבוהה. אבל ניסיתי את זה כבר והוא מנהל ממש לא קל, זורק מיליון משימות במקביל וקשה לעבוד איתו וכל הזמן היינו רבים. והיה לי הכי לא נעים מעובדים אחרים כי הם ידעו שאנחנו גרושים וגם כן שיש לנו ילדים וכל הזמן שומעים אותנו מתווכחים ושהוא מנסה להוריד מכבודי כי הוא מנהל פשוט גרוע וחולה שליטה וכל דבר שלא הולך שם מאשים אותי. אז אמרתי לו שלא רוצה לחזור לעבוד איתו.
אני לא רוצה לפגוע בילדים, מאיפה פתאום אני אסתדר עם 5000 שקל של מזונות? רק החוגים שלהם והשיעורים פרטיים עולים הון. או שהוא רצה לסדר לי מזכירה בביה''ס במשרה חלקית ואני אהיה כל החופשים בבית והתווכח שזה טוב אבל אני לא רוצה להיות מזכירה! בנתיים לא עזבתי את העבודה וחשבתי שיירגע. אתמול באתי לבקש כסף לילדים כי אחד מהם צריך מעיל וגקטים לביה''ס ורציתי ללכת לקניון והוא שאל אם עזבתי את העבודה. אמרתי לו שלא אז הוא אמר בזמן המזונות תקבלי כסף ותעשי איתו מה שאת רוצה. שאלתי אותו כמה כסף ייתן לי הוא אמר 5000 שקל.
אמרתי לו שזה בדיחה רעה הוא מתנקם בילדים על חשבוני הוא אמר שרק אם אני יעזוב את העבודה אנחנו נחזור לנוהל מזונות הישן
וזה לא פעם ראשונה שכשאנחנו לא מסכימים על דברים הוא רוצה לסגור את הברז.
העניין הוא שעם מזונות סטנדרטיים אפילו לא אוכל להחזיק את הבית שאני גרה בו. ובטח לא לקנות כל מה שהם מרגילים אליו. אבל אני לא יכולה עם השליטה החולנית שלו, אני חושבת להתפטר מהעבודה. אבל זה מעגל שלא יהיה לו סוף הוא ישלוט בי תמיד.
ויש לו עוד גרושה שיש לה ילד ממנו ואני מכירה אותה היא חמודה ומתכתבת איתה לפעמים בוואטסאפ, והיא רמזה לי שגם אצלה הוא מעורב בכל פרט הכי קטן שהיא עושה בחיים ואמרה שהוא אוהב להתערב ולשלוט בהכל. אני מאמינה שגם לה הוא עושה את אותו דבר.

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (12) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "הורות ומשפחה"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות

-->