מתחם הייעוץ של לוינסקי
  0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, ו-0 דרגו את העצות.

לקחתי פוסטינור והתחילו לי דימומים. האם זה מהפוסטינור?

אנונימית בת 19 | כתבה את השאלה ב-05/12/19 בשעה 15:28

היי,
לפני שבוע וקצת לקחתי פוסטינור. אתמול התחילו לי דימומים קלים.
אציין שזה לא התאריך שאני אמורה לקבל מחזור בכלל. זה מהפוסטינור?
דבר נוסף, אני אמורה להתחיל לקחת גלולות החודש, בגלל שאני לא יודעת אם זה מחזור או לא אני לא יודעת אם להתחיל אותן..
אשמח לתשובה, תודה.

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (1) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "Safe Sex"

חדשות במדור
אקראיות במדור

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות

-->