שאלה 274705
 
הזמן
 
דווח
 
נהל
  0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, 0 השתתפו בסקר ו-0 דרגו את העצות.

נתתי למישהו את המספר שלי ולא יודעת אם להיפגש איתו

בת 18 בת 18 | כתבה את השאלה ב-04/12/19 בשעה 17:04

אוקיי אז היי אני בת 18 ואף פעם לא הייתי בזוגיות. שום נשיקה ולא החזקתי ידיים עם מישהו מאז היסודי! בכללי אין לי בכלל ידידים בנים כי אני מאוד מופנמת ויצא ככה שאני די מתביישת לדבר קצת עם בנים יותר מבנות.
אז מישהו התחיל לדבר איתי ואמר שאני חמודה וביקש את המספר שלי. זה ממש החמיא לי אגב שהוא חשב שאני חמודה ויפה וביקש ממני את המספר. היססתי אבל נתתי לו בסוף, זה כבר קרה לי בעבר ואני חושבת שקשה לי להגיד לא.
דיברנו קצת אבל זה הכל שטחי וסתם מה קורה ובוקר טוב וכאילו לא יותר.. הוא לא ממש הטעם שלי, אני מעדיפה יותר בהירי עור והוא שחום אבל זה הקטע: לא הייתי נמשכת אליו אם סתם הייתי רואה אותו ברחוב אבל אם אני מדמיינת סיטואציה שהוא היה איתי בכיתה או בעבודה אני יכולה לראות את עצמי חושבת שהוא חמוד ואולי לחשוב עליו ככה אם הוא בנאדם טוב ויש לנו על מה לדבר והוא חמוד! ואני גם לא רוצה לשפוט יותר מידי לפי המראה.
אז הוא רוצה להיפגש ואני לא יודעת מה לעשות כי כמישהי שלא חוותה אפילו ידיד קרוב, לצאת לדייט ראשון שלי בחיים עם מישהו כיביכול זר שאני לא לגמריי נמשכת אליו אני לא כזה אוהבת את הרעיון הזה.. זה מוזר או בר הבנה שהייתי מעדיפה מישהו שאני מכירה ומשם לפתח מערכת יחסים??
אני לא יודעת מה לעשות כי מה אם הוא בעצם הבנאדם הכי מתאים לי בעולם ונתחבר ממש ואני אפספס אותו בגלל זה? מצד שני זו יכולה להיות חוויה זוועתית של דייט ראשון עם בנאדם שאני לא מכירה ולא מתחברת בשום אופן..
אני רוצה להוסיף להסרת ספק שכן הייתי רוצה חבר ושאני ארגיש איתו בנוח שיאהב אותי באותה מידה שאני אותו ואפשר להגיד שאני hopeless romantic.
עצות? מה לעשות?? אם אני יוצאת פה ממש לא בסדר בבקשה תהיו עדינים ח

עדכון מבת 18, שואלת השאלה 2019-12-04 19:44:10

אוקיי אז לפי מה שאנשים כותבים פה אני אחדד ואסביר שהוא ניגש אליי כשהייתי בקניון אמר שאני חמודה וביקש את המספר שלי, אז אני אכן ראיתי אותו במציאות! משם הוא שלח לי הודעה ודיברנו בטלפון לא יותר מאוליי שבועיים על בערך כלום כי לא היה לנו ממש על מה לדבר. די אמרתי לו כבר שאני לא בטוחה אם אני רוצה להיפגש, הוא הבין ואמר שזו החלטה שלי. חלק מהפואנטה שלי בשאלה הייתה גם אם זה לא מוזר פשוט לתת למישהו את המספר שלי כי הוא חושב שאני יפה, ואז פשוט ישר להיפגש ככה סתם? כשלוקחים מספר רק לוקחים אותו כדי לתאם פגישה? אולי זה בגלל כי אני לא יודעת כלום מכלום ואשמח האמת אם אולי תחדדו לי גם איך כל עולם הדייטים הזה עובד קיצר תשפכו כל מה שנראה לכם שכדאי שאדע ואני נורא מעריכה את כל העצות והתגובות!!! (ואם בסוף אחרי שיתבררו לי קצת דברים אם ארצה להיפגש איתו איך אני אמורה להגיד לו עכשיו?)
שמור עדכון

להיפגש או לא

כן
 
25
לא
 
7
אחר ולפרט בתגובות
 
3

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (7) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "זוגיות"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות

-->