0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, 0 השתתפו בסקר ו-0 דרגו את העצות.

בת זוג של אבי מנסה להחזיר אותי בתשובה באופן לא הולם

שאול בן 16 | כתב את השאלה ב-09/12/19 בשעה 14:45

מצטער זה קצת מסובך. אבא שלי הוא מבית דתי אבל הוא לא דתי. הוא מתגעגע לדתיות אבל לא מוכן להיות דתי. הוא התגרש מאמא שלי לפני שנתיים וחצי והתחתן לפני שלשה חודשים עם אשה דתייה לייט (גרושה ללא ילדים) חוזרת בתשובה. היא עברה לגור איתנו. אני גר רוב הזמן עם אבא שלי ואחותי הקטנה.
האשה החדשה הזאת היא מוזרה. היא באה מבית חילוני. היא מאוהבת בחיים הדתיים וחושב שכולם צריכים לחיות כמותה. למשל היא טובלת בים במקום במיקווה. היא תמיד אומרת שהיא רוצה להתחבר לאלוהים. קיצר רוחניקית.
היא מתלבשת מוזר מאד עם בגדים שהיא תופרת בעצמה וצנוע מאד. בבית הפוך. היא מתלבשת עם בגדים קצרים אפילו חשופים. שאלתי אותה בצחוק למה. היא ענתה לי בצחוק שככה היא תוציא ילדים מאבא שלי ויהיו לי אחים.
לפני חודש היא התחילה לשגע אותי לשם כיפה בשבת ולברך על כל דבר שאני אוכל. את אבי היא שכנעה לשמור שבת. לפני שבוע היא התחננה אלי שלא אוכל גלידה אחרי ארוחה בשרית. לא הסכמתי. היא שאלה מה היא יכולה לעשות כדי שאמור בשר וחלב.ואז לתדהמתי היא הרימה חולצה והראתה לי את החזה שלה. הייתי בסרטים. מייד הסכמתי ולא אכלתי את הגלידה. לא דברתי איתה על זה ולא ספרתי לאבא שלי. אתמול היא התווכחה איתי שאסור לי להדליק אור בשבת. אבא שלי לא מתערב לי בחדר הפרטי. עניתי לה החוצפה (כעסתי) שאולי עכשיו היא תראה לי את הישבן. זה לא היה אמיתי. אבל אז היא הסתובבה וחשפה אותו. אני ממש מפחד ממנה. אני מפחד לספר לאבא שלי. מה לעשות?

מה לעשות

לדבר איתה
 
3
לצעוק עליה
 
0
לדבר עם אבא שלי
 
35

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (5) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "מתבגרים"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות

-->