שאלה 283765
 
הזמן
 
דווח
 
נהל
  0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, 0 השתתפו בסקר ו-0 דרגו את העצות.

אני מגדיר את עצמי כביסקסואל, זוגיות עם גבר/אישה רומנטי?

שליטה34 בן 34 | כתב את השאלה ב-24/03/20 בשעה 17:47

והרבה שנים הגדרתי את עצמי כגיי עד שהיה משהו שדיי שינה לי את החיים. לי אישית יש הרבה נסיון עם גברים במיטה אבל עם נשים נאדה.. כי יש הרבה דברים לא טובים על נשים וכו.. ואני מפחד מניצול הכוונה כספי או סחיטה.
מילדות סבלתי מאמא דומיננטית ופחדתי ממנה וכנראה גרם לי להיות מפוחד עם עצמי ועד היום פיתחתי חרדות וכו.. עד שמצאתי את הטיפול הנכון שיעזור לי בחיי.. עדיין לא סיימתי את הטיפול אבל סה מרגיש לכיוון הנכון אני כל כך משתוקק לעולם שלי. שיש לי בו המון פנטזיות להצליח, אבל אז הגיע הקורונה המחלה המגפה המחורבנת הזאת..
מבחינה מינית ואישית , אני מת לחיבוק לאהבה לזוגיות אבל אני לא יודע איפה למצוא את האהבה הזאת ואת החום כי אני מחפש אישה שתתן לי אהבה ותפנק וכנראה בחורות מאוד קשה להן להעניק אהבה , הכוונה שהם מחפשות שיעניקו להן אהבה ומסירות וכנראה אני בכלל בתפקיד שלהן. כלומר מחפש גבר שיפנק ויתן לי אהבה וחום.. כי כנראה זה חסר. אבל מצד שני עברתי חוויה לא טובה בצבא ומאז או בכלל אפשר להגיד בגיל צעיר אני רוצה לחוות שליטה.. שליטה על הגוף שלי, להיות נשלט אולי באופן קיצוני כי אני באמת מחפש אהבה שבו אני אתמסר או אהבה שמשהו יתן לי אהבה של קשר וחום.. אני לא מחפש רק עניין של כניעות קללות קצת מכות מחפש גם ממש לאהוב את האדון או הפרטנר שלי לזוגיות ולכן אני מבולבל ואפילו להתמסר רחוק.. אבל אני מבולבל בכלל ולא ממש מבין את החיים כי אומנם אני בן 34 וכאלה שיגידו שיש לי כבר נסיון חיים וכו.. אבל רשמתי מה שעל ליבי . כי חוויתי דברים שנכנסו לי בפנים ואני מנסה לשקם את עצמי. אני פשוט באמת מחפש זוגיות ולא אכפת לי בתור מה . אם זה בבדסמ אז להיות נשלט . ואם זוגיות אז אהבה לגבר חם וחמים..
אני מחפש כאלה שיש להם הרבה נסיון ויכולים להדריך אותי טלפונית אם זה מחסוי או מייל אני אשמח.. בכל מקרה שהמצב הקורונה יעלם כבר :)

מה מציעים לי לעשות?

זוגיות עם גבר/אישה רומנטי?
 
1
להיות נשלט וגם אהבה יש אפשרות כזאת?
 
1
להרגיש מה שהלב חושב .
 
1

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (2) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "בין הסדינים"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות

-->