שאלה 284029
 
הזמן
 
דווח
 
נהל
  0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, 0 השתתפו בסקר ו-0 דרגו את העצות.

האם להמשיך לרדוף אחרי חלום גם אם כולם אומרים שאני גרועה?

Gal GaNOT בת 26 | כתבה את השאלה ב-26/03/20 בשעה 16:13

היי,
זה יהיה ארוך, מצטערת מראש.
כמעט כל החיים שלי רציתי להיות שחקנית, זה החלום הגדול. תמיד בילדותי הייתי בחוגי דרמה, בתיכון עשיתי בגרות בתיאטרון ותמיד אמרו לי שאני ממש טובה. ברמה שתלמידים שאני לא מכירה משכבות אחרות היו באים אליי אחרי הצגה ואומרים שהייתי מדהימה והם מעריצים שלי. ושלא תטעו, לא הייתי מקובלת בכלל, להפך. הייתי תמיד ביישנית, שקטה וסגורה שמשום מה מאוד נפתחת על הבמה. גם המורים היו עפים עליי ומחמיאים על המשחק שלי.
אחר כך בצבא ובתחילת שנות העשרים התעסקתי בדברים אחרים, ניסיתי ללמוד מקצוע "ריאלי" יותר בגלל לחץ מטורף מצד ההורים שלי (רוסים קשוחים) וגם כי לא האמנתי בעצמי מספיק כי הייתי שקטה ומופנמת כזאת. ורק בגיל 23 החלטתי שחלאס, אני לא יכולה יותר להעמיד פנים ואני חייבת להיות שחקנית כי זה בוער בי.
נרשמתי לקורס משחק מול מצלמה בבית ספר מאוד נחשב ומפורסם, למדתי שם במשך שנה. חשבתי שאהיה ממש טובה בזה כמו שהייתי בילדות, אבל לא הייתי בין הטובים שם (לפי דעתי ולפי התגובות והוייבים שקיבלתי מאחרים)
סיימתי את הלימודים בגיל 24 ומאז אני כבר שנתיים רשומה בארגון שחקנים כזה ששולחים לי כמה פעמים בחודש הזמנה לאודישן. לסוכנות אני לא יכולה להתקבל כי אין לי שום ניסיון. ואני כבר שנתיים לא התקבלתי לכלום... לא פרסומת קטנה ועלובה, לא שורה, לא ביט. פשוט כלום.
וכבר כמה אנשים שונים שאני מאוד סומכת עליהם אמרו לי בערך את אותו הדבר - שאני שחקנית סבירה אבל לא וואו. שאני אחת שטובה לסדרות אבל לא לסרטים בקולנוע כי שם זה מקצועי יותר. משהו כזה וכל אחד אומר את זה בצורה קצת שונה אבל זה הוייב.
והיום שאלתי חברת ילדות טובה שלמדה איתי תיאטרון בתיכון, שלחתי לה כמה אודישנים מצולמים שלי והיא אמרה שזה לא טוב בכלל ושעם כל הכאב כדאי לי לפרוש כי גם לשחקנים טובים קשה אז.... הבנתם. והיא אמרה שבתיכון הייתי טובה והיא לא יודעת למה עכשיו אני לא אבל זה המצב.
אני הרוסה מהמצב הזה, זאת הייתה המטרה שלי במשך השנים האחרונות וזה היה חלום שלי שלא הצלחתי להפתר ממנו. מה עושים? אני לא יכולה להרשם לבית ספר למשחק כי אני די מבוגרת כבר וכי זה יקר ואני עובדת משרה מלאה. לקחת עוד קורסים? אבל יש טעם בכלל אם שנה של לימודי משחק לא עזרו לי?
בבקשה תעזרו לי ותודה רבה למי שלא התייאש וקרא הכל.

מה כדאי לי לעשות?

לפרוש ולהמשיך הלאה
 
10
להמשיך ולהתמיד, לא לוותר
 
17

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (13) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "עבודה וקריירה"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות

-->