0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, ו-0 דרגו את העצות.

נקרעת מהסיטואציה - יום הולדת 90 לסבא אחרי שנה שנותק קשר, לא יודעת אם להגיע

... בת 23 | כתבה את השאלה ב-16/05/20 בשעה 19:15

בגדול, השאלה היא כמו שרשמתי בכותרת אבל אני קצת אתן רקע כדי שיהיה יותר מובן
הקשר שלי עם המשפחה לא קיים כבר הרבה זמן. בהתחלה היה מדובר במשפחה הגרעינית (אנשים שלא ראויים להיקרא הורים אבל זה כבר סיפור שאני לא אכנס אליו). מאז שגדלתי תמיד היו ארוחות שישי של כל המשפחה המורחבת אצל סבתא שלי, ותמיד המשכתי להגיע, פשוט לא דיברתי עם האנשים שאני לא בקשר איתם. ישבתי והייתי עם כל השאר. לפני שנה התקשרתי באחד מימי שישי לסבתא שלי לשאול אם יש ארוחה כרגיל, כי היתה גם ארוחת חג באותו שבוע. חייבת להגיד שהייתי בהלם, התקשרתי רק לדעת אם יש ארוחה כרגיל והיא פשוט התחילה לצעוק עליי שהיא לא מוכנה שאני אגיע אם יש אנשים שאני לא מדברת איתם.... זה היה אחד הדברים היותר פוגעים וממש לא צפיתי את זה. זה היה גם בדיוק לפני החג שחיכיתי לו וגם ביומולדת שלי והייתי מרוסקת. לחטוף צעקות כאלה מסבתא... לא נתפס בעיני פשוט.
חייבת להגיד שבגלל שגם היה יום הולדת שלי שמתי לב במיוחד כי גם אף אחד כמעט לא אמר נזל טוב אפילו לא הודעה מסכנה. מאז הפסקתי להגיע ולהתקשר... אף אחד מכל המשפחה המורחבת שהיה רגיל לראות אותי על בסיס קבוע לא שאל פעם אחת מה קרה ולמה יום אחד בהיר הפסקתי להגיע. כאילו פשוט נמחקתי מהמשפחה.
בזמן האחרון כן ראיתי פעמיים או שלוש שסבתא שלי התקשרה אליי, בדיוק בזמנים שלא יכולתי לענות, בהפרשים של כמה שבועות בין פעם אחת לשנייה... לא יודעת מה היא רצתה כי קשה לי מאוד עם המצב ולא ידעתי מה להגיד אז לא התקשרתי חזרה.
עכשיו בדיוק יש לסבא שלי יום הולדת 90 ומנסים לארגן לו איזשהו מסיבה, הם רוצים שכולם יגיעו כל הנכדים וכל הנינים. מי שמארגנת היא בת דודה שלא היתה מגיעה בדרך כלל בימי שישי אלא במהלך השבוע, ככה שאני לא חושבת שהיא מכירה את הסיפור וראתה שפתאום הפסקתי להגיע והקשר נותק. אני באמת אז לא יודעת מה לעשות.
מצד אחד ברור לי שזה גיל שכן צריך לחגוג ולהעריך את הזמן שנשאר, אבל אני עדיין מאוד פגועה ויש לי המון מטענים אני לא מרגישה שאני יכולה פשוט לבוא ליום הולדת לחגוג שמחה ומחייכת. אני עדיין זוכרת את הצעקות המעליבות של סבתא שלי שאני לא אבוא ואני לא רוצה להתחיל להתפרק בבכי או יותר גרוע לכעוס עליה שפגעה בי ככה מול כולם במסיבה.
אני גם לא רוצה להיות זאת שתהרוס, כי באמת שהם מנסים לארגן שכולם יגיעו כי זה גיל עגול מיוחד וכבר מבוגר, ובסוף כולן יגיעו כל הנכדים ויביאו את הילדים שלהם חוץ ממני...
בקיצור אם יש למישהו עצה מה אני יכולה לעשות כאן... אני באמת לא יודעת

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (4) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "הורות ומשפחה"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות

-->