0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, ו-0 דרגו את העצות.

נכשלתי בטסט רביעי, אחרי כמעט 70+ שיעורי נהיגה. לוותר?

למה בת 26 | כתבה את השאלה ב-21/05/20 בשעה 11:14

היי לכולם,
אני לומדת נהיגה כבר שנה. (אוטומט)
החלפתי מורה ועיר (שתי החלטות מעולות)
היום היה לי טסט בשעה מושלמת ועוד לבד! בלי תלמיד שני! (בגלל הקורונה כי אסור להסיע יותר משני אנשים) מבחינתי זה מעולה כי אין את ההשוואה הזאת והתחרות הסמויה וכל השאלות המערערות האלה של "אז איזה מספר טסט את?".
ואפילו המורה שלי אמר שהוא מכיר את הטסטר ושהוא אחלה בנאדם.
הייתי סופר מוכנה ובאמת שהייתי בטוחה שזה שלי והכל משחק לטובתי.
ועכשיו קיבלתי הודעה שנכשלתי.
הטסט היה ממש טוב חוץ מטעות אחת מאוד מטומטמת - הוא נגע לי בהגה כי באתי להיכנס לנתיב לא שלי. הכביש היה ריק ולא היה שום סיכון וכן ברור לי שזה לא חוקי וטעות מצדי - אבל בחייאתתתת שאר הטסט היה פשוט משולם! באמת, אני לא אומרת סתם! עשיתי דברים הרבה יותר קשים בצורה חלקה! וזה כבר טסט רביעי שלי, למה הם לא יכולים להתחשב קצת? אין שיקול דעת? אין התייחסות לנהיגה שלי באופן כללי ולא לטעות אחת שבבירור נבעה מלחץ? אפשר לראות מתי בנאדם באמת לא יודע לנהוג ומתי הוא פשוט טעה חד פעמית!
בטסטים קודמים הכשלונות כן היו מוצדקים, נהגתי פחות טוב. עשיתי עבודה מאוד מאוד גדולה עם עצמי, אחרי הטסט השלישי עברתי עיר ומורה, לקחתי מלא שיעורים, עשיתי עבודה עם עצמי ואני באמת עכשיו נמצאת במצב שאני יודעת לנהוג ואני בטוחה בעצמי! במיוחד כשאני רואה לאיזה טיפוסים יש רישיון במדינה ואני באמת לא מבינה איך להם יש ולי אין?? אני נהגת טובה וגם שני המורים שלי אמרו לי את זה וגם כל מי שהצטרף אליי לשיעור! המורה שלי אפילו אמר לי היום שאני כבר נוהגת כמו נהגת מנוסה, ממש החמיא לי! אז למה זה המצב??
אני שוקלת לוותר כי נשבר לי, הוצאתי בערך 15 אלף שקל על זה, אם לא יותר (הפסקתי לספור בשביל שהלב לא יכאב) וזה פשוט לא הגיוני! לא סיפרתי לאף אחד על הטסט הרביעי ועל הכישלון, לא לבן זוג, לא למשפחה, לאף אחד! זה כבר מביך!
אין לי מה להמשיך ללמוד, אני יודעת לנהוג! גם המורה שלי חושב ככה! למה בגלל נוקשות וחוסר הגיון של המערכת אני צריכה לסבול? האם פשוט לוותר וחלאס? לחכות שמכוניות אוטומטיות ייכנסו לשוק? זה הרי יקרה עוד כמה שנים וכרגע גם ככה אין לי אוטו. אני לא יודעת כמה עוד כסף אפשר לשרוף על הדבר הזה וגם זמן, עצבים וסבלנות. מה עכשיו עוד פעם אצטרך לקחת שיעורים, לחזק את הביטחון ולא יודעת מה? עד מתי??

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (15) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "מה שעובר עליי"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות

-->