0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, ו-0 דרגו את העצות.

הגלולות לא מטיבות עם המצב הנפשי שלי. ההורים לוחצים עליי להמשיך לקחת

כבר לא יודעת בת 18 | כתבה את השאלה ב-21/05/20 בשעה 14:33

אני נוטלת גלולות מזה כ-3 חודשים. במהלך רוב החודש, הכל תקין ובסדר, למעט תקופה של 10-5 ימים לפני המחזור שלי. בתקופה הזאת אני נהיית מאוד רגישה ואמוציונלית, וכל דבר משפיע עליי הרבה יותר. חיברתי שזה הגלולות כי זה קרה באותם תאריכים, גם באפריל וגם במאי. כמה ימים שאני פשוט בוכה משטויות, ולאחריהם קמה בבוקר בבום - ואני מבינה שממש הגזמתי והכל בסדר. זה מאוד מערער את הביטחון שלי בעצמי - אני לא יודעת אם התחושות שאני מרגישה הן באמת אמיתיות או שזה תוצר של הגלולות, מפחדת להעיר לאנשים מסוימים ולהגיד להם דברים שאתחרט עליהם כמה ימים לאחר מכן.
הדרך שבה התייחסתי לסיטואציות בתקופה האמוציונלית היא שונה מהדרך שהתייחסתי לאותה סיטואציה יום לפני או בתום התקופה, לא משנה מה הסיטואציה.

החלטתי שאני מפסיקה עם הגלולות כי היה לי מאוד קשה עם חוסר היציבות הנפשית. ההורים שלי לא מרוצים מהעניין כלל (התחלתי לקחת אותן בגלל שנהיה לי בן זוג) ולוחצים עליי לקחת את הגלולות שוב. אני מבינה אותם, אני רוצה לקחת גם, אבל מאוד מפחדת שהגלולות יגרמו לי להיות מעורערת נפשית שוב. האם לקחת את הסיכון ולהתחיל לקחת סוג אחר של גלולות? אני רוצה להיות מוגנת, מאוד נוח לי לקחת את הגלולות.

לתוהים - דיברתי על זה עם הרופאת נשים שלי, לא היה לה עניין כמעט ובכלל במה שיש לי לומר. אמרתי לה שהגלולות גורמות לי לשינויים במצבי רוח, היא אמרה שזה נורמלי ולא התעניינה בפירוט. אמרה לי שאם אני רוצה להפסיק אז אין בעיה. לא הציעה להחליף גלולות או משהו.
אני לוקחת yaz+ אם זה רלוונטי.

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (1) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "מה שעובר עליי"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות

-->