שאלה 290872
 
הזמן
 
דווח
 
נהל
  0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, ו-0 דרגו את העצות.

איך לדעת האם היא בעניין שלי או שאני לא מבין אותה?

אנונימי בן 14 | כתב את השאלה ב-22/05/20 בשעה 14:38

שלום,
אני בן 14.5, בכיתה ט'.
לפני קצת יותר מחצי שנה הכרתי מישהי שקטנה ממני בחצי שנה בחוג.
היא נמצאת שכבה מתחתי והיא גרה בעיר שכנה לעיר שבה אני גר.
תמיד היה לנו חיבור טוב ודיברנו לא מעט אבל על הרבה שטויות.
בשלושה חודשים האחרונים רבנו ואחרי שהשלמנו היא ממש נפתחה אליי והרגשתי שאנחנו ממש מתקרבים, והתחלנו לדבר הרבה, בשעות לא שעות והכל היה טוב ויפה.
עד שעוד חבר מהחוג התחיל כל הזמן להכניס לי לראש שאנחנו מתאימים ושאנחנו מאוהבים וכל מיני דברים שכאלו. וכל זה שמאוד התקרבנו גרם לי לחשוב על זה הרבה וגם הכרתי אותה הרבה יותר ואפשר לומר שבסופו של דבר ממש התאהבתי בה.
לאט לאט גם היא התחילה ליזום איתי שיחות ודיברנו הרבה והיא דיברה איתי על הרבה דברים אישיים ושאלתי את עצמי אם אולי היא מנסה לרמוז לי משהו (אני ממש גרוע בלהבין רמזים) ולא ידעתי מה לעשות. הבעיה מתחילה בזה שהיא התחילה לקרוא לי אחי בזמן האחרון, עכשיו אמרתי לה שמישהי פעם אמרה לי שהיא קוראת לבנים אחי כדי שהם יבינו שאין להם סיכוי איתה והיא אמרה לי: "חח מה? אני סתם אומרת אחי כי אתה כזה כמו אח" ועם הזמן אני מוצא את עצמי חושב על זה כל הזמן. אנחנו עדיין מדברים הרבה אבל אני מרגיש לפעמים כאילו שהיא מדברת איתי מרחמים (מה שכבר קרה לי בעבר), אני אסביר. המציאות נכון לעכשיו היא שבכמה שנים האחרונות לא היו לי ממש חברים, לא משנה למה (בואו פשוט נגיד שעברתי כמה דברים לא נעימים בחיי) כי היא בין האנשים היחידים שמודעים לרוב מה שעברתי והיא בערך הבן אדם שיודע הכי הרבה עליי, לכן שאלתי את עצמי אם אוליי היא מדברת איתי כי היא מרחמת עליי (מה שאני ממש לא רוצה), כי אני רוצה לדעת שאם בן אדם אומר שאכפת לו ממני אז זה לא מרחמים, זה כי כן אכפת לו ממני והוא אוהב אותי כמו שאני ובלי קשר למה שעברתי.
שלא תבינו אותי לא נכון, אני חושב שהיא הדבר הכי טוב שקרה לי בשנים האחרונות לכן אין לי מושג בכלל מה לעשות. זה מתחיל מזה שבקושי מצחיק אותה ואז אני שואל את עצמי אם אני לא מצליח להצחיק אותה או שבכלל אני לא מצחיק ובאמת שאני לא יודע מה מהם כבר יותר גרוע.
אפשר לומר שהקראש עלייה זה בערך הקראש הראשון האמיתי שהיה לי ולא ממש חשבתי בכלל על דברים כאלה בעקבות כל מה שעבר עליי ולא האמנתי שאני אגיע לסיטואציה שאני אחשוב על דבר שכזה, לכן אין לי ממש ניסיון, וכפי שכבר הבנתם, אין לי ממש עם מי להתייעץ בנושא, אבל היא מאוד חשובה לי. ומצד אחד אני לא רוצה לגרום לחברות שלנו להיפגע, אבל מצד שני, אני כן הייתי רוצה שהקשר הזה יתפתח.
מה אתם חושבים שאני צריך לעשות?

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (1) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "מתבגרים"

חדשות במדור
אקראיות במדור

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות

-->