שאלה 313336
 
הזמן
 
דווח
 
נהל
  0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, 0 השתתפו בסקר ו-0 דרגו את העצות.

אירע מוזר שקרה לי בחופשה בחו"ל - מה זה היה?

דניאל בן 30 | כתב את השאלה ב-22/12/20 בשעה 15:53

לפני תקופת הקורונה הייתי בנופש בבוקשרט. באחד הערבים יצאתי לפאב (אני חושב שזה היה באזור העיר העתיקה), ובחורה שכנראה עבדה באותו פאב החלה להתקרב אלי ולרקוד איתי. בשלב מסוים משהו בהתנהגות שלה נראה לי מוזר ולכן ניסיתי להתרחק והלכתי לשבת באיזו פינה. הבחורה הגיעה וישבה לידי, שאלה אותי אם יש לי פייסבוק וביקשה שארשום לה על דף איך מבטאים את השם. ניסיתי להתחמק אך היא לחצה, וכשהיא יצאה רגע החוצה פשוט ניצלתי את ההדמנות ועזבתי את המקום. התקדמתי לאורך הרחוב ונכנסתי לפאב אחר שבו נתקלתי בישראלים וסיפרתי להם את הסיפור, והם טענו שזה היה כנראה ניסיון עוקץ ושאם הייתי כותב את השם זה היה משמש כחתימה לחשבון על דברים שלא הזמנתי. לאחר מספר דקות אותה בחורה הגיעה לפאב החדש שבו ישבתי (הופתעתי לראות אותה שם, הרגשתי כאילו היא חיפשה אותי בין כל הפאבים עד שמצאה) וניסתה לדחוף לי בכוח משהו לכיס, שנראה כמו חשבון. הישראלים שהיו איתי שם אמרו לי לא לגעת באותו נייר, שהיא מנסה לעקוץ אותי ועוד רגע היא תקרא למאבטחים מהפאב הקודם ושניה אחרי זה פשוט עזבנו כולם יחד את המקום כי חשנו מאוימים, בעיקר אני, במדינה זרה ובמקום שאני לא מכיר, שכל חטאי היה שיצאתי לבלות בערב.
האם לדעתכם היה מדובר בוודאות בניסיון עקיצה? ונניח שהייתי נשאר בפאב הראשון בו הבחורה התעקשה שאכתוב את שמי, סביר היה שהיו כופים עלי לשלם על דברים שלא הזמנתי ואולי גם תוקפים אותי? נראה לי הזוי שדבר כזה יכול לקרות שם, זו לא מדינת עולם שלישי.
לסיום אני חייב לציין שמאז אותו אירוע הפכתי להיות הרבה יותר חשדן, במיוחד לגבי הכרות עם נשים זרות בחול. וזו שאלה לגברים שמטיילים הרבה בעולם: האם יש סימנים שבאמצעותם אפשר לזהות האם בחורה שאתה מכיר במהלך בילוי לילי בפאב/מועדון היא בחורה מפקופקת שמתכננת משהו זדוני?

האם זה היה ניסיון עקיצה?

כן
 
35
לא
 
0

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (8) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "תיירות ונופש"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות

-->