שאלה 328091
 
הזמן
 
דווח
 
נהל
  0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, ו-0 דרגו את העצות.

סינן ונעלם. מה אתם חושבים על זה?

אנונימית בת 22 | כתבה את השאלה ב-10/06/21 בשעה 11:44

היי,

קצת הקדמה - אני בת 22, לא הייתי בזוגיות רצינית, סתם דברים פה ושם וגם לא שכבתי עם מישהו כי חיכיתי למשהו אמיתי.
באופן כללי היה לי קשה לסמוך על גברים, להאמין לדברים שהם אומרים וכאלה ולהיפתח אליהם. בנוסף לכל אני די חסרת בטחון שזה עוד משהו שמנע ממני למצוא קשר.

לפני חודשיים התחלתי לצאת עם מישהו שגדול ממני ב4 שנים, הכרנו בתכלס לפני איזה שנה ויצאנו לדייט אבל חתכתי את זה כי זה לא התאים לי אז. ואז בפעם ההיא שראינו אחד את השנייה והוא ניגש אליי משהו בי פשוט השתחרר ונפתחתי.
התחלנו לצאת והיתה משיכה והיה כיף. הוא תמיד דאג להרים לי מהרגע הראשון, לומר לי שאני יפה, שאני מושכת אותו ושכיף לו איתי, אחרי זה הוא רצה שאספר לכל החברות שלי עליו, רצה להכיר את אמא שלי, שנגדיר אותנו כזוג וגם אמר לי שהוא אוהב אותי (מצד אחד היה לי כיף לשמוע את זה מצד שני זה מוזר להגיד את זה לבנאדם אחרי חודש וקצת, אני לא אמרתי לו את זה בחזרה, כן היו לי אליו רגשית אבל מפה לאהבה יש דרך לעבור)

ואז היה שבוע אחד שלא הצלחנו להיפגש, עברו עליו כל מני דברים גם במשפחה וגם עם השותפים שלו, הוא לא סיפר לי הכל והיינו אמורים להיפגש כדי לדבר על זה. אבל זה זה נדחה מיום ליום וגם הרגשתי שהוא מתרחק ומשאיר אותי בצד, דיברתי איתו על זה ואמרתי שאני כאן בשבילו הוא אמר שאני צודקת ושהוא מצטער.
קבענו להיפגש ביום שני (אחרי מלא ימים שהתבלטו ברגע האחרון בגללו) שלחתי לו בוקר טוב והוא לא ענה כמה שעות טובות וכבר התעצבנתי כי זה קרה הרבה, אחרי כמה שעות כתבתי לו שנמאס לי והוא ענה לי רק בערב סימן שאלה. יום למחרת לא דיברנו כל היום ובערב כתבתי לו שאני מבינה שזה נגמר, הוא ענה לי שהוא ישמח להתקשר מחר בצהרים אבל זה לא קרה. פשוט סינן אותי וככה זה נגמר.

אני לא מבינה למה אנשים עושים את זה, למה לברוח אם הם טוענים שיש להם רגשות, אם זה לא מתאים לך אז הכל בסדר, למה לא לבוא להגיד.

מה אתם חושבים על זה? ותודה מי שקרא עד הסוף

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (7) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "זוגיות"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות

-->