שאלה 328318
 
הזמן
 
דווח
 
נהל
  0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, ו-0 דרגו את העצות.

מתייאש בכל סיטואציה. מה לעשות?

אנונימי בן 28 | כתב את השאלה ב-11/06/21 בשעה 11:37

היי, לאחר תקופה של 4 שנים של בדידות, התרחקות חברתית מחברים שפגעו ודי הביאו אותי למצב של 4 שנים של בדידות/חרם, נטילת ציפרלקס ולחוות את התקופת הריחוק של הקורונה.. כל זה גרם לי להגיע לסיטואציות של יאוש כמו לדבר עם אנשים, וויכוחים רגילים שאני ישר מתייאש ולא מצליח לתאר או להסביר לאנשים את עמדתי.

כרגע אני נימצא בעבודה שאני כבר 4 ימים נמצא בה, אחרי שנורא היה לי קשה לצאת חברתית ולדבר עם אנשים. קמתי ואמרתי יאללה אני אצליח(לקח לי קצת שנה אבל הצלחתי..) והינה אני מוצא את עצמי שוב, לבד תמיד לבד בעבודה, מנסה להתחבר עם אנשים וגם הבחור של הצוות שלי לא עוזר לי ללמוד את התפקיד החדש.. אני לבד מנסה ומנסה להסתדר לבד אבל כל הזמן קופץ לי "שמע למה אתה מנסה? זה צא שווה את זה" "אף אחד לא עוזר לי, אני תמיד לבד, למה שאני אשקיע? במילא אף אחד לא עוזר או תורם לי" "כולה מבקש עזרה ללמוד מערכת פה ומתעלמים ממני"

אני באמת מדבר בנועם, ניגש בעדינות, אם אדם עסוק אני לא מפריע, כשאני נתקע לגמרי אני מבקש עזרה אבל מקבל הכל הפוך, חוסר קשב, חוסר עזרה, חוסר חברתיות. כאילו הצורה שלי גורמת לאנשים להתרחק ממני.. אני ניראה נורמטיבי, כמו כל אחד אחר, בלי איזה משהו יוצא דופן, באישיות אני קצת רגיש אבל חייכן(מנסה לפחות) ומנסה לדבר לעיניין ולהתחבר.

לפי מה שהבנתי זה ניראה כי אני קצת צעיר (בן28) משאר הצוות וזה גורם לאנשים אצלי כניראה לקנא.. אני עצמי מרגיש בן 90.. כאילו אין שום מקום שאני יכול להתברג להצטרף, להרגיש שייך או משהו, כל פעם זה אותו סיפור 'חוזר על עצמו ואני לבד. רואה פרצופים מקנאים וממורמרים.

איך אני מוצא עבודה ונישאר לבד עם עצמי? כבר איבדתי אמון בגלל חברים ונימאס לי להרגיש הכבשה השחורה, או דני דין שלא רואים אותו.. כל רגע אני מתייאש ובוחר ללכת להתבודד לבד. מרגיש לי יותר עדיף. ככה אף אחד לא יפגע ממני ואני לא אפגע, אני קרוב כבר להרים ידיים ולעזוב את העבודה, לא מצליח להסתדר ולא מצליח לחשוב על דרך בה אמצא עבודה לא מצליח להסתדר פשוט. כל הזמן לבד, אז מה הפואנטה להמשיך עם אתה בודד כך הזמן?
נהנתי בזמן לבד עם עצמי והשקעתי לאהוב את עצמי אבל הגעתי לשלב בו אני מחפש קצת חברים ואנשים אבל ללא הצלחה.

אין לי מושג מה לעשות כבר ואין לי מושג מאיפה להתחיל לבנות את הצריף ביער ולהעלם מכולם כי נימאס לי לנסות להתחבר לאנשים רק כדי שאוכל לעבוד.. נימאס

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (1) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "מה שעובר עליי"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות

-->