0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, ו-0 דרגו את העצות.

רוצה לנקום בו בלבד. לא רק בגללי. הוא עדיין ממשיך להכיר בחורות ולספר סיפורים

אנונימי בת 35 | כתבה את השאלה ב-12/06/21 בשעה 19:53

הייתי בזוגיות עם בן אדם כמעט שנה. לא כל כך הרבה, אבל גם לא מעט. הוא גרם , השפיע ועשה הכל כדי שהתפתחות של הרגש יהיה אינטנסיבי. וכשזה קרה, בהתאם מצדו התחיל התקררות מצדו. במקביל הסתבר שהוא כל התקופה הזו הוא דיבר, התחיל, ונפגש עם בחורות אחרות בכור מאוד כריזמתי, יודע לדבר יפה ולא סתם למד משפטים. ממש שלו. לדבר ולשקר. בשלב מסוים חשבתי שיהיה נכון להיות שקופה ולומר דברים ישר, כדי להבין מה קורה. אולי אני לא רואה כל התמונה נכון. קבלתי התנצלות והבטחות, וגם הצעתי לו - אולי אתה מעדיף יחסים ללא התחייבויות, אולי אתה מעדיף להיות פוליאמורי- אז אין בעיה, רק על תשקר.אז לא, הוא אמר לבד שרוצה זוגיות נורמלי, להיות רק איתי ועם התחייבויות וכל מה שאמור להיות. כאילו. כמובן שהוא המשיך להכיר בחורות. וכמובן שנפרדתי ממנו. ופתאום(כן, תגידו שאני טיפשה) הסתבר שהוא לא גר באותו עיר, שסיפר לי (אף פעם לא הייתי אצלו, כי הוא כאילו גר עם אימא ), שיקר על כמות הילדים שיש לא (לא הבנתי למה לשקר על זה, אבל זה מה יש), וכמובן - ביגו - הסתבר גם שהוא נשוי.
כמה פעמים לפני פרידה בקשתי ממנו ( כשרק התחלתי לכלות דברים), בבקשה, מרחמים, רק על תתן למשחק הזה ללכת רחוק, כי רגשות מתפתחות ויהיה לי רק יותר כואב. מיותר לפרט תשובתו... וגם ספרתי לו שהתגרשתי בגלל שלא הצלחתי לסלוח בגידה. אבל שם לפחות היה בלי שקר ולכלוך. לא היה רצון לפגוע בי בכוונה. למרות שעדיין היה כואב.
הוא ידע שאני אחרי פגיעה ושאני הרבה יותר קל בשבילי להבין כל אמת, רק על תשקר. מקסימום - היינו מסיימים לפני שהתאהבתי.לפני שזה נכנס עמוק כל כך. וכן, היום אני רוצה נקמה. אני לא אוצה לדבר עם אשתו או לגרום לנזק של בני משפחה שלו בשום פנים ואופן. רוצה לנקום בו בלבד. לא רק בגללי. הוא עדיין ממשיך להכיר בחורות ולספר סיפורים.

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (4) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "זוגיות"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות

-->