0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, ו-0 דרגו את העצות.

האם אין בינינו התאמה מינית?

ד בן 28 | כתב את השאלה ב-14/06/21 בשעה 12:02

אני בזוגיות על מישהי כבר 4 וחצי שנים. בהתחלה הזוגיות והסקס היו מדהימים, לאט לאט הדברים החלו להתדרדר... לפני כשנתיים היא הפסיקה לקחת גלולות מסיבות בריאותיות, וזה לא נושא הפוסט.. מאז שהיא הפסיקה עם הגלולות אני לא מסוגל לרדת לה, הטעם והריח ניהיו מזעזעים, ובאופן כללי ריח הגוף שלה נוראי לטעמי מאז ופגע מאוד במשיכה שלי אליה וזה לא קשור לרמת הטיפוח או הניקיון שלה, בנוסף החשק המיני שלה ירד משמעותית, היא הפכה להיות אובר רגישה, מאוד מאוד עצבנית ואני לא חושב שזה קשור אבל זה מאוד מאוד מפריע לי, היא הפסיקה להוריד שערות במפשעות.
אני בנאדם מאוד קינקי, אני יודע מה אני אוהב ורוצה בסקס וגם עושה מאמצים רבים בסיפוק הפרטנרית שלי, אבל ככל שעובר הזמן אני מרגיש חוסר רצון מוחלט מצידה לספק אותי, בגלל שהיא לא משתמשת בגלולות אנחנו משתמשים בקונדום, גילוי נאות, יש לי בעיה קשה עם קונדומים אבל אני עובד על זה לקח לי כמעט שנה להישאר עם זיקפה אחרי שאני שם קונדום ולוקח לי המון זמן לגמור עם קונדום, אם בכלל אני מצליח. לכן בניסיון לשפר את הסקס שלנו הצעתי כל מיני אלטרנטיבות אבל כל דבר שאני עושה/רוצה/מרגיש/חושב/מציע ישר בטל ומבוטל ונדחה ולכן שאלתי אותה אם יש לה הצעות ולצערי לא היו.
אם אני רוצה לעשות סקס מהיר זה לא טוב כי זה פוצע, אם לוקח לי כ-45 דקות לגמור זה לא טוב כי זה כואב ובאופן כללי לכל הצעה יש סיבה לדחייה.... עכשיו תבינו זה לא שאני לא מאמין לה, אני מאמין לה בכל ליבי שזו אמת, אני פשוט אוכל סרטים על זה שלא משנה איך אני נוגע בה, אני בסוף פוגע בה, נפגע בעצמי, ואף נרתע ממגע או קירבה מחשש לפגוע בה. כמובן שדיברתי איתה על כל הדברים האלה אבל אני מדבר ואין הקשבה/הפנמה אצל הצד השני דברים אלה יוצרים אצלי תסכול שהולך ומעמיק, ולכן אני תוהה האם הקשר הזה בר תיקון?
האם זה אכן נשמע כמו חוסר התאמה מינית?
האם זה הגיוני שהפסקת הגלולות גרמו לכאלה שינויים קיצוניים?
למה המשיכה ירדה כ"כ מאז שהיא הספיקה עם הגלולות?
האם הייתם מסיימים את הקשר הזה?

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (5) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "בין הסדינים"

חדשות במדור
אקראיות במדור

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות

-->