שאלה 332393
 
הזמן
 
דווח
 
נהל
  0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, ו-0 דרגו את העצות.

פשוט לא הולך לי

אובד עצות בן 21 | כתב את השאלה ב-31/07/21 בשעה 21:00

אז ככה אני בן 21 ,לוחם בצבא. נראה טוב לפי ביקורות, אני משקיע בעצמי (חדר כושר) , מטופח והכל ויש לי בעיה, אני פשוט לא מצליח למצוא מישהי נורמאלית שאני יכול להנות איתה.. לא הייתה לי חברה בחיים ושכבתי עם מישהי פעם אחת. רוב הבנות שבטעם שלי לא רוצות אותי או שהן מתעניינות בהתחלה ויורד להן אחרי כמה זמן.

עכשיו איך בן אדם אמור להתמודד עם זה שחברים שלו באים אליו כל יום ואומרים לך שמע הייתי עם זאת והייתי עם זאת, ועשינו ככה ועשינו ככה ואני עדיין לא מצליח.. זה הורג אותי מבפנים, אני מרגיש מאחור וזה מכניס אותי לדיכאון שאנשים נהנים ככה. אני מגיע למצב שאני בכלל מנותק מהאינסטגרם כי זה מכניס אותי לדאון רציני. אז מה אני עושה?

מחכה לסופש ופשוט נרקב בבית ומעשן סמים קלים, לפעמים יש לי בוסט של מוטיבציה ואני יוצא למועדונים וכאלה אבל גם כל אחד בא עם מישהי. אז אני פחות יוצא כי אני לא נהנה. קראתי ספרים על התפתחות אישית ולמדתי ואני מיישם אבל לא מצליח למצוא מישהי נורמאלית, איכשהו כל הבנות היום אוהבות את הערסים האלה שמדברים שטויות וזה מצחיק אותן. לא יודע אנשים, אולי נולדתי בדור לא נכון אולי אני לא נועדתי לחוות דברים כאלה . אולי אני זקן בנפש .אולי אני אשאר לבד.. אני אובד עצות .. רציתי לשמוע אם יש מישהו עם סיפור דומה בערך בגילי שעבר את זה ויכול להגיד לי מה הוא חושב אני אשמח.

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (10) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "בין הסדינים"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות

-->