שאלה 332501
 
הזמן
 
דווח
 
נהל
  0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, 0 השתתפו בסקר ו-0 דרגו את העצות.

האם האקס עוד בקטע שלי?

אנונימית בת 18 | כתבה את השאלה ב-01/08/21 בשעה 14:11

אני והאקס דעברנו כמה פעמים מאז הפרידה וכל פעם זה נפסק בגלל אגו או פחד יותר מהצד שלו לחזור אחורה כי לא הייתי כל כך בסדר בפרידה. ואני לא סתם מאשימה את עצמי שאני יודעת שהרוב זאת אשמתי אני מודה בטעות.
לפני חודש התקשרתי אליו ודיברנו והוא אמר לי שיש לו מישהי אבל גם התעניין מי יש חי וטסתי לחול אז שאל אם יש לי מישהי שם ועשיתי עם מישהו משהו והתנשקתי עם ההוא דברים כאלה… אבל השיחה כבר נגמרה כי לא הייתה פואנטה וגם קיבלתי מה שהייתי צריכה לשמוע שיש מישהי.
אבל לא יכולתי להפסיק לחשוב ואחת החברות שלי אנרה חי אולי פעם אחת תגידי מה שאת באמת מרגישה אז רשמתי חו הודעה וגם זה נשלח בהודעה בגלל הכבוד חמישהי כי חראות אותו ולהיפגש בנכוון לזה זה קצת טו מאץ. הוא אמר לי שאני לא יכולה כל פעם לבוא באמצע החיים ולצפות שהוא יחזור ושהוא עכשיו אוהב אותה וזה הזמן הכי לא טוב שיכלתי לשלוח חו הודעה . שם באמת עזבתי כי שמעתי שהוא אוהב וזה משהו יותר רציני אז אמרתי בהצלחה ופה עזבתי.
יומיים לפני שעזבתי בחול הוא נסע לאוצו מקום לא בנכוון אבל שהעליתי סטורי באותו לילה שנייה אחריי זה התקשר ואמר לי שהוא רוצה לראות אותי ורוצה להגיד לי שלום ואמר לי איפה הוא למרות שאני מציינת יש לו מישהי! ואמרתי לו שאני לא בכיוון וזהו וניתקתי כי באמת כיבדצי את הילדה. אחרי זה ראיתי אותו בחי כוונה ליד המחון שלי שדרך אגב אמרתי חו איפה אני ישנה אמרתי חו שלום והכל ומה קורה מתוך כבוד והמשכתי להסצובב הוא הלך אחריי וצעק לי ואחרי זה שבאתי לחזור למלון שאל אותי אם אני רוצה שיקנה לי לאכול ואמרתי שאוותר ופה נגמרה השיחה. נורא כעסתי עליו כי בקשר שלנו הוא הכי כיבד אותי ועוד בדבר כזה שקשור לאקסית איפה הכבוד שלך אז שלחתי לו הודעה שציפיתי ממנו ליותר והוא ניסה להתגונן ואנר שכולם אנר לי שלום מה שלא רק היה ופשוט עזבתי את זה כי לא ראיתי טעם למריבה הזאת. אבל נאז קשה לי לא לחשוב אם הוא עוד רוצה אותי ואם כן מה מונע ממנו אני יודעת שאני לא צריכה לחשוב על זה אבל זה באמת מעניין אותי אם תוכלו לענות ולעזור לי להבין קצת יותר לפי מה שרשמתי אשמח.

הוא עדיין רוצה אותי

כן
 
3
לא
 
1
סתם משחק בך
 
0

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (1) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "זוגיות"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות

-->