0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, ו-0 דרגו את העצות.

לא מצליח להתגבר על האקסית

בדוי בן 18 | כתב את השאלה ב-01/08/21 בשעה 16:51

קצת הרבה ארוך אז תודה למי שמקשיב .
אני והאקסית מכירים כבר שלוש שנים מתוכם שנתיים בזוגיות .
נפרדנו לפני כחודש כשהיא באה בהצהרה שהיא לא יכולה להמשיך יותר עם הקשר כי היא כבר לא מרגישה את אותו משיכה אותו הרגשה שהייתה לה ובנוסף רוצה גם להנות מהגיל הזה (16) שלא אמורים להיות בו בזוגיות וזה לא משהו שהיא רוצה בחיים שלה כרגע .
הציעה שנישאר חברים טובים כי היא באמת אוהבת אותי והסכמתי ..
לגבי איך לקחתי את הפרידה? לקחתי את זה יפה אמרתי לה תודה רבה על מה שהיה ובהצלחה מבלי להתחנן שתחזור אלי ובלי כלום ושום דבר מהסוג הזה .
בשבוע שנפרדנו היא כבר יצאה למסיבה עם חברות ואמרה לי שרקדה שם עם בנים והיה כיף ורקדה גם עם בחור אחד ביחידות . ושהיא לא חייבת לי כלום ושאני אעזוב אותה בשקט כי ביני לבינה לא יקרה שום דבר והתייחסה בזלזול אפשר להגיד .
ניסיתי להבין אם אפשר לחזור מהקשר הזה או לאן הכיוון של הקשר והתשובה שלה הייתה ״אני לא פוסלת את האפשרות שנחזור אולי בעתיד אבל לא כרגע״
הסכמתי איתה לגבי הנקודה הזאת . אבל אחרי כל מה שסיפרה לי לגבי המסיבה והריקודים האלה עם כל הבנים החלטתי שזה לא בשבילי ואני מנתק ממנה קשר למרות כל האהבה .
היא הייתה בסדר לגבי זה ואמרה שהיא איתי בכל החלטה שאקח אבל לאט לאט דיברנו יותר ויותר על הקשר שהיה ואמרה שהיא בוכה ושהיא אינה יכולה לעזוב אותי ולא משנה מי תהיה לי אני תמיד אהיה שלה .
גם אני הייתי רגיש בשיחה הזאת אם לומר את האמת אבל השיחה נגמרה בזה שהיא הולכת לישון ואחר כך פשוט רשמתי לה לילה טוב יבש בניגוד ללילה טוב שהיא שלחה לי שהיה עם ״ כוונה ״
יום אחרי המשכתי לדבר אליה יבש כשהיא פנתה אלי בחיבה רק בגלל שידעתי שאני נפגע ממנה כי אני באמת אוהב אותה וקשה לי בגלל הפרידה
ובאותו שבוע היא יצאה למסיבה וגם אני החלטתי שאני אצא למסיבה כדי לנסות לשכוח ממנה ..
לא צלח . ובנוסף שלחתי לה הודעה כשהייתי שיכור והיא דווקא פנתה באכפתיות אבל נגמר בזה שהיא הולכת לישון כשעוד אני הייתי במסיבה שלי .
הימים עברו והשיחות נשארות יבשות משני הצדדים
ועכשיו אסביר את הבעיה .
קשה לי להתגבר עליה כי אהבתי אותה כלכך היא אמרה לי שלקח לה חודשיים להתגבר על הפרידה לפני שהיא עוד קרתה בזמן שאני חשבתי שיש לי את הדבר הכי מושלם בעולם בידיים שלי .
היא לא חייבת לי כלום היא נפרדה ממני, אבל עצם העבודה שהיא יוצאת למסיבות כל שני וחמישי מכירה בנים חדשים רוקדת איתם השד יודע מה היא עושה איתם במיוחד כשאני הבן זוג הראשון שלה והנסיון המיני שלה בהכל .
ואני ניסיתי פעם אחת לצאת למסיבה והכרתי מלא בנות ויצא לי אפילו סטוץ אבל פשוט לא מילא את המקום שלי .. הכרתי יותר מחמישים בחורות שברור שאני לא מדבר איתן יום יום אבל יצא לי להכיר וגם כאלה שאני עדיין מדבר איתן אבל מסנן כי אף אחת לא נותנת לי את התחושה שהאקסית נתנה לי ..
היו בנות שהציעו לי סקס או פגישות אבל פשוט זה לא עשה לי כלום כי האקסית הייתה בשבילי השיא כאילו אין יותר טובות ממנה וכל בחורה אחרת נראית לי עכשיו פשוט משעממת ..
ניסיתי לצאת עם חברים לשחק כדורסל להתעסק בעצמי יותר אבל יוצא שכל פעם היא קופצת לי לראש אני אוהב אותה מאוד ונמשך אליה מאוד היה לי כיף בזוגיות הזאת שהתנפצה לי ביום אחד
בזמן שהיא לא אכפת לה בכלל ! יוצאת למסיבות כל שני וחמישי כל שבוע . ממש כל שבוע . ומכירה בנים חדשים בזמן שאני עם הבנות שאני מכיר אפילו לא זורם ומסנן אותן כי הן לא מעניינות אותי ..
מרגיש אבוד מהמצב הזה ולא יודע מה לעשות הקנאה אוכלת אותי החוסר ידע אוכל אותי וזה שאני לא נמשך אל אף בחורה ולא זורם לסקס גם אוכלת אותי ..
לא יודע איך להתגבר עליה וגם לצאת למסיבות כל שני וחמישי כמוה גם לא עוזר
סליחה על החפירה תודה לעונים ממש מחפש תשובה
של מה עלי לעשות? ואיך להתגבר עליה למרות כל הניסיונות וכל האהבה המטורפת שלי אליה?
עדכון לגבי ולגבי האקסית :
(דיבור יבש של שלום שלום ואיך עבר היום ואיך המרגש)
לא יותר מזה .

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (2) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "זוגיות"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות

-->