שאלה 332562
 
הזמן
 
דווח
 
נהל
  0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, ו-0 דרגו את העצות.

לוקח ראקוטן והפנים שלי נהיו אדומות

אנונימי בן 16 | כתב את השאלה ב-01/08/21 בשעה 17:06

שלום,
אנו לוקח ראקוטן כבר 3 חודשים וברוך ה׳ יש שיפור גדול במצב והפנים שלי יחסית חלקות מחצ׳קונים. למרות זאת הפנים שלי אדומות מאוד בעיקר בלחיים. זה נראה כאילו עדיין יש חצקונים למרות שזה פשוט עור דלוק ואדום.
מה זה הדבר הזה? האם זה אמור להיות חלק מהתהליך של התרופה?

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (3) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "מתבגרים"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות

-->