0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, ו-0 דרגו את העצות.

זיקפה חלשה, האם יש לי פיירוני?

מאור בן 27 | כתב את השאלה ב-22/10/21 בשעה 21:10

אני בן 27. מאז ששינו לי את המינון של התרופות הפסיכיאטריות בכל המפגשים המיניים שלי הייתה זיקפה אבל היא יותר חלשה מזו שהייתה לי לפני השינוי במינון. האיבר במצב זיקפה ובמצב רפוי אינו כואב ולא נראה לי שיש לי את מחלת הפיירוני ( עקמת הפין - למרות שלא בדקתי את זה ), ואני בטוח ב- 90 אחוז שיש שינוי בעוצמת הזיקפה, באורך ובעובי האיבר כאשר הוא בזיקפה. יש לציין שלחלק מהפרטנריות שלי איבר מין צר ולחלק רחב ולא לכולן כאבה החדירה. מה לעשות ? האם זה קשור לכך שכל הפעמים שעשיתי סקס מאז השינוי היו עם קונדום בלבד וכאשר לא אהייה עם קונדום אז הזיקפה גם תהייה יותר חזקה וגם יותר ממושכת ?

עדכון ממאור, שואל השאלה 2021-10-30 16:36:13

הפסיכיאטר שלי לא רוצה לשנות לי את המינון, הייתי אצל אורולוג לפני כחצי שנה והוא נתן לי ויאגרה והרוקח של בית המרקחת ליד הבית שלי ממליץ לי על סיאליס וספריי.
פיירוני אכן כנראה אין לי ( מומחים בפורומים רפואיים אחרים באינטרנט רשמו לי את זה ). בבקשה לא לשכוח גם שיש בחורות עם ישבן מוצק או גדול, ככה שגם באנאלי הן לא ירגישו כלי קטן. והאם כשלא יהיה קונדום אז לדעתך הזיקפה תהייה טובה יותר ?אני עם הסיוט הזה כבר קרוב ל- 5 שנים.
יש לי 18-20 ס"מ. ברור שאני מרוכז בזמן המשגל. אבל הלוואי וזה היה ככה תמיד שגבר היה מוצא לעצמו אישה לסקס, אבל זה כבר דיון אחר.

למרות שאם ניכנס לעובי הקורה אז הפרטנריות האחרונות שלי שמו לב שאני נוטה להיכנס ולצאת יותר מדי תכופות מאיבר מינן ולאיבר מינן ואז הן אמרו לי שזה מה שמפיל את הזיקפה , מה דעתכם ?

היה לי משגל לפני 3 ימים , לקחתי ויאגרה , אז הפרטנרית שלי באותו הערב שאלה אותי " מה אתה דפ.וק ? בגילך אתה לוקח ויאגרה ? זה לא טוב ללב ! " מה דעתך ? למרות שבעזרת הטיפול הזה הייתה זיקפה לי טובה והיא החזיקה ליותר זמן וגם השפיכה לא הייתה כבר נורא מהירה אבל עדיין אני לא בטוח ביותר מ-91 אחוז שזה אותו חזק זיקפה שהיה לי עד לפני כ- 5 שנים ובגיל 15. לדעתכם אני מדמיין והאורך והעובי בזיקפה כנראה נשארו אותו הדבר ? מה דעתכם ?
שמור עדכון

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (4) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "בין הסדינים"

חדשות במדור
אקראיות במדור

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות

-->