שאלה 351512
 
הזמן
 
דווח
 
נהל
  0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, ו-0 דרגו את העצות.

נפרדה ממני כי אנחנו לא באותו מקום בחיים המחשבות לא משחררות

חיים בוזגלו בן 29 | כתב את השאלה ב-21/05/22 בשעה 15:49

היי אסקפיפס מה הולך?
אני וחברה שלי היינו 4 שנים ביחד.
אני גדול ממנה ב4 שנים בערך היינו חברים הכי טובים וזה פשוט קרה.
הקשר ידע רוב ירידות, לא היינו באותו מקום אני הייתי הבוגר בקשר והיא הייתה הצעירה יותר שעדיין לומדת, וספגתי את כל הקשיים כי היא דברה איתי על חתונה וילדים ואני רציתי ללמד אותה ולבגר אותה כי הבנתי שהיא שווה את זה.
מפעם לפעם נפגעתי ונפגעתי אבל הבנתי שמדובר בגיל.
שנינו סטודנטים אני סטדונט מצטיין ועובד בחברת הייטק
וגם היא הייתה סטודנטית. כשלא היו לה חברים הרגשתי המלך וגם הרגשתי את ההתקדמות שהיא עוברת היא נהיית רצינית יותר לומדת יותר, קרייריסטית...
כשהתחילה להכיר הרבה אנשים דברים התחילו להשתנות היא כבר אהבה יותר להיות איתם ואני סבלתי מזה למרות שהייתי מאד יד חופשית מה שצריך לעשות עושים כדי שהיא תרגיש בנוח ולא ללחוץ. באיזהשהוא שלב זה נהיה קשה וספרתי לה שזה די פוגע בי אני מבין שהיא בעומס ולא מבקש שתהיה סביבי כל היום אבל רק קצת, מינימום. אחרי שבוע דברנו על איך תראה החתונה ושבוע אחרי זה היא ספרה לי שהיא מבולבלת ורוצה להיות לבד. אחרי יומיים נפגשנו והיא אמרה לי שהיא מרגישה שהיא לא מכירה את עצמה לבד והיא רוצה להכיר את זה למרות שבתכלס היא רואה איתי ילדים ומשפחה ושאני הכי מדהים בעולם ושכולם אומרים לה חסר שתאבד אותי אבל היא לא רוצה להתעלם מההרגשה שהיא רוצה להיות לבד. בתכלס היא רצתה לחגוג מסיבות גברים חברים בלי אחריות. כאב לי ממש לשמוע את זה כי נתתי לה הכל הכל הכל והרגשתי מנוצל רגשית שכשהיא הייתה לבד הייתי הכי טוב וכהיא לא לבד היא רוצה ללמוד את עצמה. עדכנתי אותה שאתנתק מהכל כדי לעבור הלאה ניתקתי אותה ואת כל החברים שלה מהרשתות כדי לא לראות לא לדעת עשיתי התקדמות מדהימה בכלום זמן החזרתי לעצמי את הגוף שאהבתי מפחות מחודש של עבודה קשה המשכתי ללמוד לא עצרתי לרגע, הבעיה היא כזו אני מולטי טאסקר מהקושי של החיים שחוויתי בתור ילד נער חייל עובד למדתי לעשות ולחשוב על כמה דברים במקביל ואני לא מצליח לעצור את המחשבות ולנתח את המקרה אני עסוק מעל הראש מבוקר עד ערב אני מגיע הביתה ב22:00 בלילה ויוצא ב8 בבוקר אבל המחשבות איתי בכל מה שאני עושה, המחשבות אינן מפריעות אך מה שמפריע באמת זה החלומות אני אולי לא רואה אותה בשום פלטפורמה מה שעוזר ממש אבל מה זה משנה שאני לא רואה כלום אם אני עוצם את העיניים ורואה הכל איך משחררים את החלומות האלה?

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (4) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "זוגיות"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות