0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, 0 השתתפו בסקר ו-0 דרגו את העצות.

חיטטתי לחברה שלי בטלפון וגיליתי דברים שאני לא יכול להוציא מהראש, מה לעשות?

אנונימי בן 26 | כתב את השאלה ב-27/11/23 בשעה 22:25

אני נמצא כבר שנה וחצי בזוגיות מאוד חמה, אוהבת, בריאה ומאושרת עם בת זוג באמת מושלמת שרק עושה לי טוב. יש בינינו אמון מוחלט והדדי אנחנו סומכים אחד על השנייה בעיניים עצומות, שנינו מאוד אוהבים אחד את השנייה, יש דיבורים כבר על עתיד משותף, לעבור לגור ביחד, חתונה, ילדים והכל.
לפני שבוע וקצת כשהייתי אצלה בבית היא הייתה במקלחת והיה לי משעמם אז הייתי בטלפון שלה ראיתי סרטונים בטיקטוק קצת אינסטגרם לא משהו מיוחד. אני באמת לא יודע למה עשיתי את זה, וזאת פעם ראשונה אי פעם בקשר שלנו שזה קרה, אבל היה לי איזשהו קול פנימי בלב שאמר לי להסתכל לה בווצאפ, אז התחלתי להסתכל לה בשיחות ווצאפ עם האקס שלה שהיה לה לפני שאנחנו התחלנו לצאת. באותו רגע הרגשתי כאילו כל העולם התמוטט עליי. התחלתי לראות שם שיחות מאוד מאוד מיניות גם מבחינה מילולית וגם מבחינת תמונות. התמונות הן תמונות חד פעמיות שלא ניתן לשמור או לראות שוב פעם כך שלא ניתן לראות אותן באמת, אבל אפשר להבין מה יש בתוכן מתוך הקשר מאוד ברור של השיחות. היה נראה שהיא מאוד זורמת עם השיחות ואפילו נהנית מהן, לא מבקשת להפסיק או עושה את זה בלית ברירה או משהו כזה. לפעמים אפילו היא הייתה יוזמת שיחות כאלה. הרגשתי שכל העולם מתמוטט עליי היא כי באותו רגע הרגשתי שאני לא באמת יודע מי זאת חברה שלי ושאני לא מכיר אותה באמת. תמיד כשדיברנו אני והיא על כל הנושא הזה של המיניות היא הייתה אומרת ומתעקשת שהיא לא בן אדם מיני ושהיא לא אחת כזאת ששולחת תמונות ושזה לא משהו שהיה לה במערכות יחסים קודמות, שהיא לא מכירה את זה ובאמת האמנתי לה כי חשבתי שאני מכיר אותה. בבירור אחרי השיחות שראיתי אני מבין שהכל היה שקר אחד גדול ומוחלט. אני פשוט לא מבין איך היא יכלה שנה וחצי לשקר לי ככה ולהסתיר דבר כזה ממני וכל פעם שאנחנו מדברים על הנושא הזה אז לשקר ככה בטבעיות כאילו זה באמת נכון ובצורה כל כך משכנעת. אני כן בן אדם מיני וכן רציתי ליזום דברים, אמנם לא כאלה, אבל מיניים, ותמיד היא הייתה אומרת לי שהיא לא בן אדם כזה. אנחנו מדברים על עתיד משותף וזה לא משהו שאפשר להסתיר מבן אדם שאתה רואה איתו עתיד משותף.
אני מודע לזה שבדיעבד זאת חדירה מטורפת לפרטיות ושזה משהו שלא היה צריך להיעשות, ואני אדגיש ואומר שההסתכלות הזאת על השיחות לא נעשתה מתוך חוסר אמון או כי הרגשתי שאני לא סומך עליה, אלא נטו מתוך סקרנות ומתוך ידיעה שאני לא אמצא שם דברים יותר מדי מעניינים כי באמת האמנתי וחשבתי שאני מכיר אותה ושאין לה מה להסתיר ממני אבל ברור לי שטעיתי ושלא הייתי צריך לעשות את זה.
מאז אני לא מצליח להוציא את כל זה מהראש שלי. אני כל הזמן חושב על זה ועל איך שהיא משקרת לי בפנים ומסוגלת להיות איתי ככה נורמלי שנה וחצי ולדבר איתי על חתונה וילדים כשיש את כל העבר הזה שהיא מסתירה ממני.
מצד אחד, אני מרגיש שאני חייב לדבר איתה על זה ולשתף אותה בזה ולשאול אותה למה היא הסתירה את זה ממני ולנסות לקבל תשובות, אבל מצד שני היא באמת חשובה לי ואני באמת אוהב אותה ואני לא מסוגל לאבד אותה ואני מפחד שזה שהסתכלתי לה בטלפון יגרום לה להיפרד ממני. אני רוצה להסביר לה שלא חיטטתי לה בטלפון כי אני לא סומך עליה או לא מאמין לה ואני רוצה לנסות להבין למה כל זה, אבל אני לא יודע איך לעשות את זה ואם בכלל לעשות את זה.

האם לעשות איתה שיחה ולפתוח את זה?

כן
 
199
לא
 
36

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (39) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "זוגיות"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות