שאלה 378695
 
הזמן
 
דווח
 
נהל
  0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, ו-0 דרגו את העצות.

החשבתי אותה כחברה טובה אבל כרגע לא ממש בטוחה לגבי הקשר, להמשיך את הקשר?

אנונימית בת 23 | כתבה את השאלה ב-24/02/24 בשעה 10:57

יש לי חברה שהחשבתי כחברה טובה שלי אבל כרגע במשך תקופה אני לא ממש בטוחה לגבי הקשר...ומוצאת את עצמי לא מגיעה להחלטה בעניין.

יש כמה דברים מעצבנים בקשר,לעיתים אף מעליבים,שכן הערתי לה לגביהם אבל כל פעם זה חוזר על עצמו... אסביר :
למשל אם היינו קובעות להפגש בשעה מסוימת ואני מחכה לאסוף אותה מתחת לבית ב90 היא מאחרת כ10 דקות.
או גם שהיינו קובעות להפגש במקום מסוים, והיא הייתה אומרת שהיא תעשה שנצ קצר לפני ואף פעם לא הייתה דואגת לשים שעון מעורר ובסוף היה יוצא שהייתי מגיעה למקום שקבענו בו והיא לא מגיעה.. ולא עונה ויוצא שעדיין ישנה. אחת הפעמים היותר זכורות לי היא שהסיטואציה הזו קרתה ובתגובה היא הגיבה שהייתי צריכה להתקשר ולוודא איתה שהיא גם יצאה לפני שיצאתי....
והיא כמובן מודעת שיש לה בעיה של איחורים, והיא גם כל פעם צוחקת על זה שהיא מקווה שהיא לא תאחר גם הפעם...אבל בפועל זה אף פעם לא משתנה.
אבל, שמתי לב לשוני... הייתה לה תקופה שהיא כל הזמן יצאה לסטוצים או בכללי גברים ואיתם תמיד הייתה מתייצבת בזמן, אבל בקשר שלנו כל הזמן יצא שהא מאחרת לכל פגישה.
היו מקרים למשל שקבענו לשעה מסוימת וחמש דקות לפני שאני באה לצאת או אפילו כשאני כבר בדרך היא הייתה מודיעה שרק עכשיו היא מתחילה להתארגן.... למה לעזאזל לא יכלה להודיע הרבה לפני שהיא מתעכבת כשהייתה אמורה להתחיל להתארגן לפני שעה, ואותי הדברים האלה מחרפנים.... אם יצאתי ורק עכשיו מודיעים לי שמאחרים זה מ"מ חוסר אחריות ששל הצד השני וממש יורד לי באותו הרגע הרצון להפגש ולצאת ואני מבחינתי באותו רגע מבטלת הכל וחוזרת הביתה, והיו לא מעט פעמים שאחרי שיצאתי החא הודיעה שהיא רק מתחילה להתארגן ואני מבחינתי ישר באותו רגע מבטלת וחוזרת הביתה, והיא הייתה מתעצבנת שאני עושה את זה... וטוענת שגרמתי לה סתם להתחיל להתארגן וכו וכו... אבל לא קולטת שוב ושוב שיוצא שאני יצאתי ועכשיו גם צריכה לחכות לה איזה שעה במקרה הטוב עד שתתארגן

היה אפילו מקרה שקבענו להפגש איפשהו ביחד והיא אמרה שהיא תסיים משהו ותגיע בסביבות שעה מסוימת אבל גם תעדכן, והזמן עובר ועובר ושום הודעה... באיזשהו שלב ויתרתי על לנסות לקבל תשובה וכמובן שעברו 6 שעות אפילו והיא לא טרחה להודיע.. לי נמאס ולא טרחתי לשאול למה והמשכתי בשלי והחלטתי לא לשלוח הפעם הודעה נמאס שזה קורה שוב ושוב איתה וככה הגענו למצב שבמשך חודש לא דיברנו, אני לא שלחתי הודעה כי נמאס לי ומבחינתי זה המקום שלה עכשיו לבוא ולהסביר באיזה קטע התנהגה ככה..והיא מהצד שלה לא הייתה מוכנה להתוודות שלא היה לה כוח .
כמובן שאחרי אותו חודש שלא תקשרנו בכלל,דיברנו על העניין אבל זה לא ממש עוזר... זה כל פעם חזר מחדש שוב ושוב.
אחרי אוצה פעם שוב פעם קבענו ללמוד לשעה מסוימת והגברת צצה אחרי שעתיים... אני בשעתיים האלה הספקתי לסיים הרבה ובאתי להתקפל מוקדם והיא מבחינתה טענה שהיא לא סיימה עדיין...

מפה לשם ,לפני כחודש קרה מקרה שבו היא הציעה שנפגש לעשות משהו וניסינו לקבוע על תאריך והשיחה הסתיימה בזה שהיא אמרה שהיא שנייה בודקת משהו ותעדכן... עברה שעה... שעתיים... יום...יומיים ... והנה עברו להם גם שבועיים. בזמן הזה כבר ויתרתי כבר גם לשלוח הודעה וחיכיתי לצד שלה.. עבר חודש ורק אז היא טרחה לשאול אם קרה משהו, לא ידעתי כבר מה לרשום לה,כי נראה שהיא בכלל לא מחוברת למציאות ולא קולטת את ההתנהגות, ואני דיי עייפה. מאותן סיטואציות חוזרות.

בקרוב יש לה יומולדת, מאז אותה שיחה לא דיברנו.. והאמת גם דיי התרחקתי .. ואני בתהיות עם עצמי מה לעשות

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (5) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "חברים ואנשים"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות