0 אנשים צפו, 0 כתבו תגובות, 0 דרגו את התגובות

5 שאלות שחשוב לשאול לפני שרוכשים מזרן

מערכת AskPeople | הטיפ פורסם ב-25/06/24 בשעה 14:28

5 שאלות שחשוב לשאול לפני שרוכשים מזרן

תמונה: ל Max Vakhtbovycn באתר PEXELS

 

 

אם אתם מרגישים ששנת הלילה שלכם לא מספיק איכותית, שאתם מתעוררים הרבה בלילות ובאופן כללי אתם עייפים במהלך היום וגם סובלים מכאבים הגוף, ייתכן מאוד שהגיע הזמן שתחליפו את המזרן שלכם. בחירת מזרן נכון היא קריטית עבור שנת לילה טובה ואיכותית. מזרן איכותי יתרום לבריאות של הגוף שלכם ומעבר לזה, הוא יסייע לכם להנות במהלך היום מרעננות, מחדות מחשבה, מיכולת לבצע פעולות שונות בצורה טובה, לעבוד בצורה יעילה יותר ועוד. בחירת מזרן חייבת להתבצע בצורה הטובה ביותר על מנת שהוא יהיה אכן יציע לכם את הנוחות המקסימלית. במאמר הבא תקבלו מידע על כמה שאלות חשובות שכדאי לכם לשאול לפני שאתם קונים מזרן, על מנת שהרכישה שלכם תהיה נכונה בכל היבט אפשרי.

 

איזה שאלות כדאי שתשאלו לפני שאתם קונים מזרן?

הנה כמה שאלות שכדאי לכם לשאול את עצמכם לפני שאתם קונים מזרן:

 

מה התקציב שלכם?

שאלה ראשונה וחשוב היא: מה התקציב שלכם? מזרנים מגיעים במגוון רחב של מחירים ועל אף שלא כדאי להתפשר על האיכות של המזרן בשל המחיר, עדיין ניתן לקבוע תקציב שאתם יכולים לעמוד בו לרכישת מזרן ולבדוק איזה מזרנים תואמים לתקציב שלכם.

 

איזה סוג מזרן אתם מעדיפים?

בחירת סוג מזרן צריכה להיות בהתאם לנוחות שהוא יעניק לכם ולתמיכה שהוא יציע לכם. ניתן למצוא כמה אפשרויות זמינות כיום לרבות: מזרנים שמכילים קצף זיכרון, מזרני קפיצים, מזרנים היברידיים ועוד. לכל אחד מסוגי המזרונים הללו יש את היתרונות שלו, כך לדוגמא: מזרנים שיש בהם קצב זיכרון יתעצבו בהתאם לצורה של גוף האדם אשר ישן עליהם ויציעו לו הקלה בנקודות לחץ. מזרני קפיצים לעומת זאת יספקו תמיכה טובה. עוד סוג של מזרנים הוא מסרני לטקס שידועים בעמידות שלהם, באיכות שלהם, בחומרים הטבעיים שהם עשויים מהם ועוד. מזרונים היברידיים הם מזרנים המשלבים בין תכונות של קצף וקפיצים. כדאי לבחור במזרן שעונה בצורה הטובה ביותר על צרכי השינה שלכם.

 

מהי התנוחה שבה אתם ישנים?

שאלה נוספת שאתם צריכים לשאול את עצמכם היא: מהי תנוחת השינה שלכם? תנוחת השינה תשפיע באופן משמעותי על סוג המזרן שכדאי לכם לרכוש. אנשים שישנים לרוב על הצד, ייהנו יותר ממזרן רך אשר מציע ריפוד לכתפיים ולירכיים. אנשים אשר ישנים על הגב לא פעם ייהנו יותר ממזרן בינוני קשיח המספק תמיכה מקסימלית תוך שמירה על עמוד שדרה ישר. אם אתם ישנים על הבטן, עדיף שתבחרו במזרן קשיח יותר וזאת בכדי למנוע מעמוד השדרה שלכם להתעקם בצורה לא טבעית. אם אתם נוטים להחליף תנוחות במהלך הלילה, כדאי שתבחרו במזרן עם רמת קשיחות מאוזנת.

 

האם יש לכם כאבים גופניים או מצבים בריאותיים מורכבים?

עוד שאלה שאתם צריכים לשאול את עצמכם לפני שאתם רוכשים מזרן היא האם יש לכם מצבים בריאותיים כלשהם אשר דורשים מכם שימוש במזרן מיוחד. כך לדוגמא: אם אתם סובלים מכאבי גב כרוניים מכל סיבה, ייתכן שיהיה לכם צורך במזרן המספק לכם תמיכה נוספת לגב כגון: מזרן אורטופדי או מזרן קצף זיכרון. אם אתם סובלים מאלרגיות, מזרנים היפואלרגניים יהיו ללא ספק הבחירה הטובה ביותר עבורכם.

 

מהן מדיניות ההחזרה והאחראיות?

שאלה נוספת שעליכם לשאול את עצמכם היא מהי מדיניות ההחזרה והאחראיות לפני רכישת המזרן. חשוב להבין האם ישנה תקופת ניסיון המאפשרת לבחון את המזרן בבית בכדי להבין האם הוא נוח לשינה, כאשר מרבית המותגים המובילים יציעו התנסות של לפחות 30 לילות. כמו כן, חשוב שתבדקו את פרטי האחראיות. מזרן איכותי אמור להיות מגובה באחראיות שמכסה פגמים למשך שנים רבות. עליכם לקרוא את האותיות הקטנות בכדי להבין מה מכוסה באחראיות ומה לא.

 

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף תגובה... גם מבלי להירשם!
אבל, אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
בהרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת תגובות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לתגובות שלך
מעקב אחר התגובות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת תגובות ותגובות

הוספת תגובה ללא הרשמה

טרם נכתבו תגובות. כתיבת תגובה כעת