0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, ו-0 דרגו את העצות.

כועס ומבולבל, מחכה להריון רק בשביל להתגרש. איך להתמודד?

כועססס בן 30 | כתב את השאלה ב-14/09/21 בשעה 15:42

אני אפרוק פה כי באמת שאני לא יודע איפה עוד אפשר.
בזוגיות שנה וחצי מתוכם נשוי 3 חודשים והאישה בהריון בשליש הראשון. יש לי כל כל הרבה כעס כלפיה שאני לא מצליח להרפות ואני רק מחכה שהתינוק יוולד כדי להתגרש. אני יודע שזה רע וזה לא טוב לחכות אבל אני לא אתן לה לעבור את זה לבד.
הקשר שלנו התחיל מקולקל כי אני קנאי ואני אוכל סרטים והרסתי את זה כל כך הרבה פעמים שהיא פשוט נשארה שם כי היא ידעה שאני הגבר שאיתו תתחתן, לדבריה. אז היו עליות ומורדות בעיקר מורדות, ואני פשוט מלא בכעס כלפיה שגורם לי פשוט לרצות להוציא אותה מהחיים שלי. להלן כעסיי:
1. היא שיקרה לי כל מיני שקרים לבנים כדי שאני לא אתעצבן/אתעצב
2. היא מסתירה ממני את העבר שלה (לטענתה הייתה אלימות במשפחה והיא יודעת שאם אני אדע מי הרים עליה יד אני לא אתן לילד שלי להיות שם)
3. הדבר הכי חמור בעיניי שהותיר בי כל כך הרבה טענות וכעסים-בחודשים הראשונים שלנו ביחד היה לנו "ריב" על האישיו שלי עם האיבר מין, לאחר ששתתה קצת שיצאנו יצא ווידוי קטן שבפעם הראשונה ששכבנו היא הסתכלה ותהתה אם זה יספק אותה, לאחר שנפגעתי ורציתי לחתוך היא גם אמרה שהיא עשתה השוואה ואמרה לי, "לאקס שלי יש יותר גדול".
אני סוחב את הכעסים האלו והייתי בטיפול עם קואצ'רית והיינו במפגש זוגי ולמרות שהזין שלי הוא כבר לא אישיו מבחינתי ואני רק מקבל פידבקים חיוביים (מבחוץ כי אין לי את זה בבית) זה עדיין משהו שמכביד עליי נורא וקשה לי לשחרר.
אני יודע שאני קנאי, ואני יודע שאני חשדן, ואני אוכל סרטים ואני אלף ואחד דברים, אבל נשארתי איתה כי אני אוהב אותה, כרגע אני לא יודע אם אוכל להמשיך איתה עם כל המטען הרגשי הזה.

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (14) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "זוגיות"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות

-->