0 אנשים צפו, 0 כתבו תגובות, 0 דרגו את התגובות

4 טיפים חשובים לפני בחירת מנתח פלסטי

מערכת Askpeople | הטיפ פורסם ב-23/07/20 בשעה 12:17

4 טיפים חשובים לפני בחירת מנתח פלסטי

ניתוחים פלסטיים הם עניין פופולארי בימינו. חלקם מבוצעים בשל צרכים רפואיים למיניהם (למשל העלמת כוויות, צורך בתיקון מחיצת האף) אך רובם בוצעים לצרכי אסתטיקה, יופי ושיפור הביטחון העצמי. על מנת שאכן כך יהיה, חשוב לבחור במנתח פלסטי מקצועי ואיכותי שבאמת ניתן לסמוך על כישוריו. אחרת תספגו עוגמות נפש מרובות, בנוסף לאובדן הכסף הרב ששילמתם. רוצים לדעת איך לבחור נכון מנתח פלסטי? קראו את 4 ארבעת הטיפים הבאים ויישמו אותם בצורה קפדנית. שיהיה בהצלחה!

 

1. דרשו לראות התמחות ספציפית

במדינת ישראל כל רופא שעבר התמחות נוספת ברפואה פלסטית, רשאי לבצע ניתוחים קוסמטיים/שיקומיים לשיפור מראה ותפקוד הגוף. לכן, הדבר הראשון שעליכם לוודא הוא את קיומה של תעודת התמחות שכזאת אצל הרופא שמעניין אתכם. מעבר לזאת, עליכם להפנים כי לא כל מנתח פלסטי באמת מתמחה בסוג הניתוח הספציפי שאתם מעוניינים לעבור. ישנם כאלה שעברו הסמכות נוספות שהפכו אותם למומחים בכל הקשור לניתוחי אף, ניתוחי חזה ועוד. במילים אחרות – עליכם לוודא כי המנתח שאתם עוברים תחת ידיו אכן מתמחה באיבר שאתם רוצים לשפר את מראהו.

 

2. חפשו כמה שיותר המלצות

כמו בכל תחום, גם בכל הקשור לניתוחים פלסטיים, המלצות חיוביות הן הדבר שאתם חייבים לחפש.

פלסטיקאי עם המלצות ממטופלים כבר הוכיח את עצמו מבחינת כל ההיבטים הקשורים לטיפול – קיום פגישה מקדימה בה ניתנים הסברים מפורטים על ההליך, ליווי צמוד בהכנות לניתוח וגם לאחריו וכמובן – השגת תוצאות מושלמות, בדיוק כפי שהובטח לכם. לכן, מומלץ מאוד לבצע סקר שוק מעמיק לפני הבחירה במנתח פלסטי כזה או אחר, לחפש המלצות בכל רחבי הרשת - ברשתות החברתיות, בפורומים, אתרים עם מידע על ניתוחים פלסטיים ועוד.

 

חשוב גם להריץ את שם המנתח בגוגל ולחפש אם קיימות תביעות רשלנות כלשהן כלפיו. ישנם גם אתרים ייעודיים שמרכזים בתוכם רשימה של מנתחים פלסטיים שעברו בקרת איכות קפדנית מבחינת איכות התוצאות, המתקנים ורמת המחירים שלהם. כל זאת על בסיס המלצות גולשים אך גם על בסיס בדיקות של בעלי האתר.

 

3. העדיפו מנתח בעל שם ומוניטין

עם כל הכבוד לדור המנתחים הפלסטיים הצעיר שעומד לפרוץ, ההמלצה שלנו אליכם היא להעדיף את אלו הוותיקים, המוכרים ובעלי המוניטין המוכח. תמיד טוב ללכת על בטוח ולבחור במנתח פלסטי בעל שם ומוניטין, שכן אז אתם יכולים להיות בטוחים שגם עניין ההסמכה וגם עניין ההמלצות הם וודאיים. אומנם רמת המחירים במרבית המקרים תהיה גבוהה יותר, אך השקט הנפשי והתוצאות הבטוחות שתקבלו, בהחלט שווים את זה.

 

4. שימו לב לנורות האזהרה

בהנחה ולא ביצעתם את כל שלעיל והגעתם למנתח מסויים לפגישת ייעוץ ראשונית. שימו לב למספר דברים בהתנהלות שלו שאמורים להדליק אצלכם נורה אדומה. הראשון הוא כמובן נתינת תירוצים כאשר אתם דורשים לראות תעודת מקצועית שמעידה על התמחות בתחום הרפואה הפלסטית. השני קשור לניסיונות לדחוף לכם ניתוחים נוספים עוד לפני שבכלל הספקתם להחליט על כדאיות הניתוח המסויים שרציתם. הדבר מראה על מנתח פלסטי שלא תמיד רואה את טובת המטופל לנגד עיניו, אלא מעוניין בקצירת רווחים על חשבונכם.

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף תגובה... גם מבלי להירשם!
אבל, אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
בהרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת תגובות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לתגובות שלך
מעקב אחר התגובות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת תגובות ותגובות

הוספת תגובה ללא הרשמה

טרם נכתבו תגובות. כתיבת תגובה כעת