0 אנשים צפו, 0 כתבו תגובות, 0 דרגו את התגובות

אילו סוגים של הלוואות לעסקים קיימות?

מערכת AskPeople | הטיפ פורסם ב-26/10/21 בשעה 13:04

אילו סוגים של הלוואות לעסקים קיימות?

 

קרדיט תמונה:  depositphotos.com

 

עסקים קטנים ובינויים נאלצים להזרים לא מעט כספים לעסק אשר אותם אין להם. הדרך העיקרית לקבל כספים אלה היא באמצעות הלוואות לעסקים אשר עומדים לרשותם. אך כדי לקבל הלוואה זו עליהם להוכיח שהם יכולים לעמוד בתנאי ההחזר מדי חודש. ישנם אף עסקים שאי אפשר לתת להם הלוואות דרך הבנק והדרך היחידה שעומדת בפניהם היא לפנות לחברות חוץ בנקאיות לבקש הלוואה.

 

אילו סוגי הלוואות עומדים בפני עסקים?


בפני עסקים קטנים, בינוניים וגדולים עומדים לא מעט סוגי הלוואות שונות. הלוואות בערבות המדינה, הלוואות בלון, הלוואות לוח שפיצר, הלוואות מקרנות פילנתרופיות ועוד. כדי לקבל את ההלוואה עליהם להוכיח יציבות כלכלית וכן חסכונות ופיקדונות שיש להם. את ההלוואות אפשר לקחת או דרך הבנק או דרך חברות חוץ בנקאיות. ההלוואות דרך הבנק הן המשתלמות מאחר שהריבית עליהן נמוכה מאשר החברות חוץ בנקאיות וכן ניתן לפרוס אותן לעד חמש שנים, וכך תשלומי ההחזר נמוכים ואפשר לעמוד בהם. בנוסף לכך, עומדים בפני העסקים הקטנים האופציה לקחת הלוואות מטעם הקרן בערבות המדינה, הלוואות אלה כוללות ריבית נמוכה ביותר עם פריסת תשלומים נוחה ותשלומי החזר נמוכים שאפשר לעמוד בהם בדומה לאלה של הבנק. אך כדי לקבל את ההלוואה יש להגיש בקשה להלוואה בערבות המדינה ורק לאחר אישור הבנק אפשר לקבל אותה.

 

אילו הלוואות לעסקים כדאיות לקחת בנקאיות או חוץ בנקאי?


שחושבים על ההלוואות השונות בשוק בין שזה הלוואות בנקאיות או הלוואות חוץ בנקאיות, הדבר הראשון שעולה לנו לראש איזו הלוואה משתלמת ומה הריבית שנשלם עליה מדי חודש. אף על פי שהבנקים לא ממהרים לתת הלוואות לעסקים הם האפיק הכדאי ביותר לעסק. הריבית שלהן נמוכה ביותר, הפריסה שלכם היא עד חמש שנים, תשלומי ההחזר נמוכים וניתנים לעמידה ויש להם מגוון נרחב של הלוואות אשר מתאימות לצרכי העסק. אך לא תמיד, הבנק ימהר לתת הלוואות לעסקים. לכן במצב שבו הבנק לא מאשר הלוואות לעסקים, האופציה שעומדת עבור העסק היא הלוואה חוץ בנקאי בין שזה דרך חברות האשראי, חברות ביטוח או חברות פיננסיות.

 

מה חשוב לשים לב בעת לקיחת הלוואות לעסקים?


בעת בירור הלוואות לעסקים חשוב לשים לב לכמה דברים חשובים בטרם בקשת הלוואה לעסקים. עליכם לדעת מהם תנאי החזר ההלוואה ותוך כמה שנים יש להחזיר אותה? מה אחוז הריבית שתשלמו על הלוואה, האם היא גבוהה או נמוכה והאם היא משתלמת? האם יש צורך בערבים או רק פיקדונות וחסכונות? לאחר בירור פרטים אלה והשוואה להלוואות אחרות והתייעצות עם בנקאי תוכלו לקבל את ההחלטה הנכונה עבורכם, איזו הלוואה מתאימה לכם ולצרכים האישיים שלכם. חשוב להתייחס לכל הפרטים ואף הקטנים ביותר בטרם קבלת ההחלטה מאחר שמדובר על תקופה לא קצרה בה תאלצו להחזיר מדי חודש את תשלומי ההלוואה.

"אי עמידה בפירעון ההלוואה עלולה לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל."

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף תגובה... גם מבלי להירשם!
אבל, אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
בהרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת תגובות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לתגובות שלך
מעקב אחר התגובות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת תגובות ותגובות

הוספת תגובה ללא הרשמה

טרם נכתבו תגובות. כתיבת תגובה כעת