0 אנשים צפו, 0 כתבו תגובות, 0 דרגו את התגובות

9 טיפים איך לצלם את הסלפי המושלם?

מערכת AskPeople | הטיפ פורסם ב-04/04/18 בשעה 15:58

9 טיפים איך לצלם את הסלפי המושלם?

חלק לא יבינו (לא נקרא להם בשם) אבל סלפי הוא הדרך שלנו לתעד את עצמנו ולחלוק רגעים נפלאים עם העולם. צורת ההתבטאות הזו הפכה להיות חלק מחיינו, אבל לא כולנו יודעים להשתמש בה נכון.... למה חשוב לשים לב? איפה ממקמים את המצלמה? ואיך לוחצים על כפתור הצילם בלי שהיד תזוז?!?! הנה כמה טיפים שיעזרו לכם ליצור את הסלפי המושלם


1.  מה המצב?

תמונה שווה אלף מילים, וכשמצטלמים כדאי מאוד שהמילים האלה לא יהיו "אוי, איזה באסה שקמתי מהמיטה בבוקר בא לי לחזור, החיים שלי @#$^$#!". מתקדמים כמובן יוכלו להביע בתמונת הסלפי כל מיני רגשות אבל לפחות בניסיונות הראשונים כדאי להיות במצב רוח טוב וסבלני.

 

2. הכל בגישה

כשאתם מצטלמים עיבדו על הבעות הפנים שלכם- חיוך, ללא חיוך, מפתה, מבולבל, עם פרצוף מצחיק. הכי חשוב שתהיו עצמכם ולא תנסו לחקות סלפיז של אנשים אחרים- מה שעובד לנועה קירל לא בהכרח יעבוד גם אצלכם...


3. הכינותי מראש

מלבד סבלנות ומצב רוח טוב כדי להיראות במיטבכם. לבשו חלק עליון שגורם לכם להרגיש הכי טוב שאפשר ומצאו סביבה שאתם מרגישים בה נוח ולא יפריעו לכם לנסות כמה פעמים עד שתצליחו עם התמונה המושלמת.


4. אוקיי, איפה האור?

בצילום אחת המשימות הראשונות היא למצוא את האור, אם תצטלמו מול האור- הוא יטיל צל על הפנים שלכם ויעוות את כל התמונה... כדי למצוא את האור והכיוון הנכון לצילום- עימדו במקום והסתובבו סביב עצמכם עד שתגיעו לנקודה בה הפנים שלכם מוארות ללא בעיה.


5. מי שעומד מאחורי ומצדדי..

שימו לב לרקע- אם מדובר בתמונה בתוך הבית- שהרקע לא יהיה לבן ומשעמם, אם מדובר בתמונת נוף- נסו למקם את עצמכם בדיוק באמצע כך שניתן יהיה לראות את הנוף שיהווה מסגרת שתקיף אתכם מכל הצדדים ולא תחתוך אתכם.

 

6. סבבה, אז איך למקם את המצלמה?

עכשיו החלק שרובנו מסתבכים איתו- איך לכוון את המצלמה? עדיף למקם את המצלמה קצת מעל גובה העיניים. הנטייה לצלם מלמעלה לפעמים מעוותת את התמונה. שחקו עם הראש כדי לוודא שהסנטר לא מצטלם כפול או שהפרצוף ענק והרחיקו או קרבו את המצלמה בהתאם.

 

7.  מה עושים עם היד?

כשאנחנו מנסים להרחיק את המצלמה- רואים על הפנים שלנו שאנחנו מתאמצים- כדאי להשאיר מעט כיפוף. את המצלמה עצמה כדאי להחזיק לרוחב- מה שיעניק לתמונה מראה טבעי, יאפשר לקלוט את הנוף והרקע והכי חשוב- יהיה קל יותר להגיע לכפתור הצילום!

 

8. The more the merrier

סלפי הוא אולי פורטרט עצמי- אבל הוא לא חייב להיות מבודד! אם אתם מתקשים להצטלם בהתחלה- צרפו חבר/ה לתמונה קבוצתית של פאן! סלפי המוני יכול להיות חוויה כיפית ומצחיקה, ואם כל אחד מהחבורה יצלם סלפי באותו זמן- יש סיכוי טוב שלפחות באחד מהם תצאו טוב...

 

9. אמת או חובה

סלפי יכול להיות תיעוד של רגע נדיר, כיפי, חווייתי או מרגש. נסו לא להפריז בצילומי הסלפי שאתם מעלים, ושמרו אותו לרגעים שרציתם במיוחד לשתף עם העולם.  נכון זה טרנד, נכון זה נראה כיפי, נכון כולם עושים את זה- אבל זה באמת לא חובה! צילום סלפי לא מתאים לכל סיטואציה ולפעמים הוא מגחיך את הסיטואציה. היו נאמנים לאמת שלכם, ואם אתם יוצאים טוב יותר בתמונות שצולמו ע"י אחרים- הכי חשוב שתרגישו טוב עם עצמכם!

 

סיי צ'יז :)

AskPeople

כל כמה זמן אתם מעלים תמונת סלפי?

מעולם לא ניסיתי, אולי הטיפים יעזרו...   0 ניסיתי פעם או פעמיים, לא ממש התחברתי   0 פעם בחודש בערך, אירועים מיוחדים   0 כל יום! אחרת איך ידעו מה עובר עלי?   0 כל שעה! התמכרתי!!!   0

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף תגובה... גם מבלי להירשם!
אבל, אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
בהרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת תגובות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לתגובות שלך
מעקב אחר התגובות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת תגובות ותגובות

הוספת תגובה ללא הרשמה
  • בטעינה...