0 אנשים צפו, 0 כתבו תגובות, 0 דרגו את התגובות

11 טיפים לשימוש נכון בחומצה היאלורונית

starmed | הטיפ פורסם ב-08/07/19 בשעה 16:53

11 טיפים לשימוש נכון בחומצה היאלורונית

הידעת? חומצה היאלורונית היא חומר שמצוי בגוף באופן טבעי, אך עם הגיענו לגיל 40 כמות וריכוז החומצה ההיאלורונית בגוף הולכת וקטנה וכתוצאה מכך אנו מרגישים את ההשפעה על עור הגוף והפנים שבאה לידי ביטוי בקמטים שאנחנו כ"כ מכירים, לא סתם מייחסים לחומצה ההיאלורונית תכונות של "מעיין הנעורים"

עם השנים השימוש בחומצה היאלורונית הפך ליותר ויותר נפוץ ושכיח בקליניקות רבות המציעות טיפולים קוסמטיים וטיפולי יופי מגוונים החל ממילוי קמטים, דרך מילוי שפתיים ועד עיצוב ופיסול הפנים בגלל שהיא אחראית על הלחות בעור ומעניקה לו מראה צעיר ורענן.

בשנים האחרונות אף הצליחו לפתח טיפול חדשני להגדלת איבר המין באמצעות הזרקת חומצה היאלורונית לפין, שנחשב לבטוח ביותר בתחום ההגדלות של איבר המין.

אבל מה נכון ומה לא? מתי אפשר להשתמש בה באופן בטוח ומתי צריך להיזהר?

 

1.אל תזעפו! חומצה היאלורונית אמנם מתאימה למילוי קמטים, אבל לא בהכרח כל סוגי הקמטים. לדוגמה, כאשר מדובר ב-"קמטי זעף" שנמצאים בין הגבות, היא מתאימה רק בגיל מבוגר, וגם זה בשילוב עם בוטוקס (שהוא למעשה חומר משתק). עוד אזור כזה הוא המצח עצמו.

 

2.לאט ובזהירות: הזרקה של חומצה היאלורונית צריכה להתבצע בכמויות קטנות מכיוון שהזרקת כמות גדולה מדי בבת אחת יכולה לגרום למילוי לזוז בתוך העור. הדבר תלוי גם באזור אליו מזריקים. למשל, אזור הלחיים הוא רגיש יותר.

 

3.מתאימה לטשטוש קמטים מתחת לעיניים: אפשר לטפל בחומצה היאלורונית על מנת לטשטש קמטים מתחת לעיניים ואת האזורים הכהים ששם, אבל היא פחות מתאימה להחלקת קמטי חיוך שנמצאים בזווית העין. וכפי שאולי ניחשתם, גם כאן זהו התפקיד של זריקות הבוטוקס.

 

4.יש לחזור על הטיפול מדי תקופה: מכיוון שהחומצה ההיאלורונית היא חומר טבעי שהגוף מכיר (שכיום נוצר על ידי תרבית חיידקים ולא מן החי), הוא שוקע לאט לאט ואפקט המילוי נעלם. לכן, צריך לחדש את המילוי מדי תקופה, בדרך כלל בין שישה חודשים לשלוש שנים, תלוי בסוג החומצה ובאזור אליו מזריקים. למעשה, דווקא ההזרקה הפופולארית ביותר לאזור השפתיים היא זו בעל אורך החיים הקצר ביותר.

 

5.אל תלכו למכון הקוסמטי כאילו מדובר במחלקת הקוסמטיקה בפארם: בסופו של דבר, כל הזרקה היא תהליך רפואי אותו צריך לבצע רופא מוסמך עם התמחות בסוג הספציפי של ההזרקות אותן הוא מבצע (לרוב פלסטיקאי או רופא עור). לכן, הרופא הוא זה שצריך לספק את כל הפרטים על הפרוצדורה ועל הסיכונים, ולא אף אחד אחר במרפאה או בקליניקה.

 

6.לא לקחת סיכונים מיותרים: קשה להאמין, אבל ישנם מצבים שבהם אנשים פונים למכונים קוסמטיים לא מקצועיים על מנת לתקן פגמים שנוצרו בטיפולים קודמים! מצב זה מסוכן אפילו יותר מכיוון שעשוי להיווצר נזק חמור יותר שיוביל לסיבוכים קשים. לדוגמה, הזרקת חומצה כדי לתקן עיוות באף שנותח עשוי לגרום לבעיה של אספקת דם ונמק!

 

7.כשצריך עזרה ראשונה: לכל רופא אמור להיות את החומר שמפרק חומצה היאלורונית ושמו "היאלרונידז". הוא יכול לעזור גם במקרים שרוצים להתחרט וגם במקרי חרום. יש חלון של בערך 3-4 שעות שבו ניתן להשתמש בו.

 

8.גברים, שימו לב לשימוש מפתיע! טיפול חדשני באמצעות הזרקת חומצה היאלורונית לפין מאפשר לעבות ולהגדיל את איבר המין. שיטה זו נחשבת לאפקטיבית ובטוחה יותר מכל השיטות האחרות שאולי שמעתם עליהם, כולל הזרקת שומן מאיברים אחרים, ניתוחים וכמובן כל מיני משקולות למיניהן... הטיפול הוא קצר ביותר ומאפשר לעצב את איבר המין בצורה אשר תגרום לתחושה העוצמתית ביותר אצלכם וכמובן גם אצל הצד השני.

 

9.אל תתפתו למילוי קמט אחד: על מנת להחזיר את הנפח הכללי לפנים (כפי שיש אצל ילדים וצעירים), יש למלא מספר קמטים בכמה נקודות באותו האזור. לכן, אין דבר כזה מילוי של קמט אחד, אפילו אם זה נשמע מבטיח...

 

10.הימנעו מנטילת אומגה 3 כשבוע לפני ההזרקה: אומגה 3 מדללת את הדם, ולכם עשויים להיווצר שטפי שם עקב הטיפול. אמנם גם התרופה אספירין גורמת לכך, אך לא ניתן להפסיק את הטיפול בה מבלי להתייעץ עם רופא (ולרוב אכן לא עושים זאת כדי לא לקחת סיכונים מיותרים).

 

11.תופעות לוואי: לא אמורות להיות תופעות לוואי חריפות, אך ייתכן שיהיה שיורגש כאב ראש אצל חלק קטן ממי שהזריקה בין הגבות. יחד עם זאת, בארבע השעות שלאחר הטיפול יש להימנע מפעילות גופנית או טיפולים משלימים כגון טיפולי פנים. הסיבה לכך היא שהמילוי של החומצה רגיש לתזוזות גדולות.

אם בכל זאת נוצרים שטפי או ונפיחויות, אפשר להסתיר אותם עם מייק אפ. התופעה נפוצה יותר אצל מי שהזריקה בשפתיים, ולכן לעיתים עדיף לנוח בבית ולהודיע לבוס מראש..

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף תגובה... גם מבלי להירשם!
אבל, אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
בהרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת תגובות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לתגובות שלך
מעקב אחר התגובות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת תגובות ותגובות

הוספת תגובה ללא הרשמה

טרם נכתבו תגובות. כתיבת תגובה כעת