0 אנשים צפו, 0 כתבו תגובות, 0 דרגו את התגובות

4 טיפים להצללה - לכל סוג של דירה

צללית סככים | הטיפ פורסם ב-30/07/19 בשעה 23:23

4 טיפים להצללה - לכל סוג של דירה

מגוון פתרונות ההצללה הוא רב מאד. איך תדעו מה ההצללה המתאימה ביותר לביתכם וכיצד תדייקו את הבחירה? לפניכם 4 טיפים להצללת כל סוג של דירה.

את חשיבות ומשמעות ההצללה בבית הבין כבר מזמן הצרכן הישראלי. חודשי הקיץ הארוכים עם השמש הקופחת לא מאפשרים ישיבה נינוחה וניצול החלל הפתוח, בין אם המדובר בחצר, מרפסת או גג, מבלי שהמקום יהיה מוצל ויאפשר ניצול מרבי של כל חלל בבית, לצד יתרונות נוספים כמו חסכון באנרגיה, פתרונות אירוח ועוד. גם עונת החורף זוכה לעדנה, עם פתרונות מתקדמים שמאפשרים הגנה מפני גשמים ורוחות.

כדי להבין כיצד לבחור במדויק את ההצללה האולטימטיבית עבורכם, הכנו לכם כמה טיפים מועילים:

 

1.      גרים בבית פרטי?

אם ההצללה נועדה לגינת הבית, האפשרויות הן רבות ביותר, כשהבולטת מביניהן היא פרגולת אלומיניום, כמו דגמי סנטק או אקסיס. יפה, משתלבת היטב בעיצוב הגינה או החצר, ומספקת הצללה מלאה, או חלקית, בהתאם לצורך. פרגולת אלומיניום מתקדמת יכולה להיות נתמכת על עמודים ולכלול גג, ובעצם יוצרת מעין סוכה קטנה בה ניתן לשבת בכל עת וליהנות מהגינה, עם הגנה משמש ומגשם.

 

זו יכולה להיות גם פרגולה עם הצללה חלקית, על פי העקרון שמאפשר את חדירת השמש אולם במינון שאינו מטריד ואף אינו מסוכן. איך עושים את זה? באמצעות פרגולה חשמלית, המאפשרת פתיחה וסגירה של הגג בלחיצת כפתור אחת. ניתן לבחור גם בין פרגולה תלויה הנתמכת על קיר או חומה, או פרגולה על עמודים שניתנת להתקנה בכל מקום בחצר או גינת הבית.

 

2.      בעלי מרפסת?

אם יש גג במרפסת, שהוא בעצם המרפסת של הדירה מעל או שיש לכם פרגולה קיימת, אתם יכולים לנצל את העובדה ולהתקין סוכך מדגם ״מקסי זיפ״ בחלק הקדמי, כך שתיווצר לכם פינה נעימה ומוצלת, המקסי זיפ הוא סוכך מסך גלילה אנכי, הניתן לפתיחה וסגירה ובזוויות שונות, כך שתוכלו לשחק עם האור ורמת ההצללה. סוככי מסך יסגרו את היקף שטח המרפסת - בחזית, או גם בצדדים, לפי בחירתכם. תוכלו להתקין אותם מהתקרה/גג המרפסת ועד למעקה המרפסת ואפילו עד לרצפת המרפסת, לפי הצורך, הטעם וההעדפות.

 

3.      המרפסת נטולת גג?

הפתרון שלכם: סוככי זרועות. הם מספקים הצללה בשטח העליון של המרפסת, כך  שבד הסוכך משמש כגג. סוכך זרועות תלוי שנתמך על ידי קיר במרפסת/הבניין, מספק פתרון נקודתי להגנה מהשמש והצללה, ומאפשר פתיחה וסגירה ידנית או חשמלית, לפי בחירתכם. סוככי הזרועות מגיעים בשלל דגמים, בחלקם משולב מארז קסטה מובנה שמאפשר לסוכך להתקפל לתוך קופסא אלגנטית.

 

4.      מה עם החצר?

בחצר, ממש כמו בגינה, ניתן להתקין מגוון פתרונות הצללה, החל מפרגולה על עמודים, דרך פרגולה וכלה בסוכך קבוע הצמוד לקיר הבית. עם סוככים קבועים תוכלו ליהנות מעוד פינה מוצלת בשטח החצר, וליהנות מאזור מוצל נוסף שיכול לתת מענה לשימושים רבים, למשל מעל דלת הכניסה לבית. ניתן להתקין סוכך חלון מחוץ לחלונות שישמש גם כהצללה וגם כתחליף לתריס.

 

מגוון האפשרויות רחב מאוד ויכול להתאים למגוון צרכים ודרישות. לא משנה באיזה פתרון הצללה תבחרו, חשוב שתעשו זאת אצל חברה המתמחה בתחום. צוות היועצים המקצועי של צללית סוככים מזמין אתכם להתרשם ממגוון ענק של פתרונות הצללה, שיותאמו במדויק עבורכם ועבור השטח אותו תרצו להצליל, כך שהשילוב עם עיצוב הבית, הגינה או הגג ייראה טבעי וזורם.

 

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף תגובה... גם מבלי להירשם!
אבל, אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
בהרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת תגובות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לתגובות שלך
מעקב אחר התגובות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת תגובות ותגובות

הוספת תגובה ללא הרשמה

טרם נכתבו תגובות. כתיבת תגובה כעת