0 אנשים צפו, 0 כתבו תגובות, 0 דרגו את התגובות

7 טיפים למעבר דירה

סידורים | הטיפ פורסם ב-28/08/19 בשעה 13:35

7 טיפים למעבר דירה

אם תעשו סקר ותבדקו מה נמצא ברשימת שלושת הפרויקטים הגדולים של החיים, תגלו שמעבר דירה נמצא בשלישייה הזו. מסתבר שזה תמיד לוקח יותר זמן ממה שחשבנו, אז החלטנו לאסוף כמה טיפים חשובים בנושא:

 

1. להיפטר מכל מה שלא משמש אתכם - מעבר בית ידוע כהזדמנות למצוא דברים שלא זכרתם שיש לכם. לכל אחד יש גישה אחרת בנושא, אבל אם מצאתם משהו שלא השתמשתם בו שנים ואין לו ערך רגשי עבורכם, למה לא לזרוק או למסור?

2. תכנון מסודר והגיוני של האריזה – במקום להתחיל לארוז מה שבא ליד, בואו נעצור רגע, ונחשוב מבחינה הגיונית איך כדאי לארוז. ההמלצה שלנו? קודם כל מומלץ להתחיל לארוז את כל מה שבאחסון, אלו הדברים שאתם לא צריכים ביום יום. כדאי לפנות ולהגדיר מקום בו תשימו את כל הציוד שארזתם. אחרי שסיימתם עם ציוד האיחסון, אפשר להתחיל לארוז ציוד שאתם משתמשים בו אבל לא כרגע. למשל אם עכשיו זוהי עונת הקיץ, אפשר לארוז את בגדי החורף. אפשר לארוז כלי מטבח שבשימוש פחות שכיח וכו'.לרגע האחרון תשאירו את כל מה שאתם משתמשים בו ביום יום.

3. רישום ברור על האריזות – רישמו מה יש בכל אריזה על מנת שיהיה לכם קל למצוא הכל כשיגיע הרגע המתאים.

4. השאירו נגיש את כל מה שצריך לרגע האחרון – אנחנו חוזרים לנושא של תכנון מסודר והגיוני לאריזה לפני מעבר בית. לא לארוז סתם אלא לפעול בצורה מתוכננת ומסודרת. אם יש דברים שחשוב שיישארו נגישים עד הרגע האחרון, כמו למשל דרכונים או ציוד רפואי כלשהו, חשוב שתקחו זאת בחשבון, ושתעדכנו את שאר בני הבית, על מנת שלא ייווצר מצב בו מישהו אחר אורז את הדרכונים.

5. היעזרו ברשימות – הבסיס להצלחה הוא סדר, כבר ציינו זאת ואנו באמת מאמינים בזה. אם תכינו רשימה של תכנון האריזה, מתי עושים מה, אנו מבטיחים לכם שכל התהליך יזרום הרבה יותר בקלות.

6. פריקת הציוד – הרבה פעמים אנחנו חושבים על האריזה, אבל שוכחים שלאחר מכן יש לנו בית שלם לסדר. גם במקרה הזה כדאי לתכנן כיצד לבצע את המהלך. למשל, המטבח הוא מקום מרכזי בבית וחשוב שיפעל כמה שיותר מהר, נכון? לאחר מכן בגדים וציוד אישי, ולאחר מכן אפשר להקדיש פנאי לפריקת ציוד כללי של הבית.

7. שירותי אריזה, הובלה, פריקה וסידור – זה אולי הטיפ היקר ביותר שנוכל לתת לכם. נתקלנו בחברת "סידורים" ותאמינו או לא, הם מציעים שירות של אריזה, הובלה, פריקה וסידור כל הבית שלכם. מה זה אומר? זה אומר שהחברה המדהימה הזו מגיעה אליכם הביתה, אורזת הכל, מעבירה הכל, פורקת את הציוד ומסדרת את כל התכולה תוך 36 שעות! אז זהו לחלוטין הטיפ הטוב ביותר שנוכל לתת לכם בתחום של מעבר דירה. רק לדמיין שמישהו אחר עושה את כל העבודה ואתם יכולים להיות פנויים לעבודה, לילדים, להמשיך את החיים עם כמreה שפחות עיכובים. גן עדן!

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף תגובה... גם מבלי להירשם!
אבל, אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
בהרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת תגובות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לתגובות שלך
מעקב אחר התגובות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת תגובות ותגובות

הוספת תגובה ללא הרשמה
  • בטעינה...