0 אנשים צפו, 0 כתבו תגובות, 0 דרגו את התגובות

25 טיפים להיות בחורה מושכת ולהצליח עם גברים

Prime Alpha | הטיפ פורסם ב-25/09/19 בשעה 11:27

25 טיפים להיות בחורה מושכת ולהצליח עם גברים

חיי אהבה טובים הם חלק מחיים טובים.

 

כבכל תחום בחיים, כך גם בחיי האהבה, ישנם כללים בסיסיים חשובים, שיישומם יניב הצלחה רבה גם בלי לרדת לפרטי פרטים: זהו עיקרון פארטו, לפיו קבוצה קטנה של גורמים מניבה את רוב התוצאות. הטיפים במאמר זה מגלמים כללי בסיס חשובים שיעזרו לך במסע לשיפור עצמי ולמציאת זוגיות.

 

הטיפים כאן כתובים בראייה כוללת של חיפוש אחר קשר*, כדי לעזור לך לשפר עצמך לכדי בחורה יותר מעניינת ומושכת, לעשות את הרושם הנכון, ולקרוא את הסימנים הנכונים מהגברים אותם תכירי בחיפוש אחר זוגיות.

 

* מאמר זה לא דן בחיפוש אחר מיניות נטו, וממילא אין הרבה מה לדון בה; נשים, בתור המין המסנן, יכולות למצוא מין בקלות, וביתר קלות ככל שהן יפות ומושכות יותר. יותר מכך, בחורות יכולות למצוא מין ביתר קלות יתרה ככל שהן פרובוקטיביות יותר, אך גישה זו עלולה, כמוסבר להלן, להתנגש עם הרצון לחיפוש אחר קשר, לעשות רושם שאולי אינך רוצה בו, ולמשוך תשומת לב מגברים שאינם מתאימים לקשר.

 

חיים מלאים ומעניינים

 

הדבר החשוב ביותר בעולם שלך, הוא את. חיים מלאים ומעניינים משל עצמך הם הבסיס לחיים טובים, וכנגזרת, לחיי אהבה טובים.

 

1. חיים מלאים ומעניינים משל עצמך

 

אדם שמח, חיובי, ומעניין, גורם לאנשים לרצות להיות בחברתו, ולפרוספקטים רומנטיים להתעניין בו. מלאי את חייך בפעילויות מענייניות, מועילות, ומעשירות. עבודה, לימודים, תחביבים, ספורט, חיי חברה, בילויים.

 

רצוי כי חלק מהתחביבים שלך יהיו תחביבים יצרניים, כגון נגינה ושירה, ציור, קריאה, כתיבה, המעשירים את חייך מעבר לעיסוק בתחביב עצמו, ומוסיפים עומק לאישיותך.

 

חיי חברה, תחביבים, ובילויים, עשויים לספק לך מגוון הזדמנויות להכיר גברים. תחביבים שונים, כגון נגינה ושירה בבמות פתוחות, ספורט קבוצתי (או אפילו מספיק שאת עושה ספורט במקום עם אנשים אחרים כגון חדר כושר או פארק ספורט), טיולים, ותחביבים רבים נוספים, עשויים להיות בעלי היבט חברתי, ולאפשר לך חיבור עם אנשים, ובפרט גברים, באותו ראש כמוך.

 

כל תחביב או תחום עיסוק עשוי להוות נושא מעניין לשיחה, וככל שיש לך תשוקה אליו, יוכל להציג אותך באור חיובי ופעלתני.

 

2. איזון בין נגישות לזמינות יתר

 

רבות דובר על הקונפליקט בין נגישות, להראות עניין, לבין לא להפגין זמינות יתר, כלומר, לא להראות יותר מדי עניין. עד כדי כך יש המתחבטות בשאלה, עד כי הן נדרשות לכללים מיני כללים ומשחקים שונים, כגון הזמן האידיאלי להמתין עד להחזרת הודעה או עד לקביעת דייט, והכל באופן מחושב ומלאכותי.

 

האמת פשוטה: אם יש לך חיים מלאים ומעניינים, את לא זקוקה למשחקים; אין צורך להעמיד פני עסוקה, אם את באמת עסוקה. על אותו עיקרון, אין צורך להוריד זמינות באופן מלאכותי.

 

אם שניכם עסוקים בעבודה, לימודים, ספורט, ותחביבים, ממילא החיים יכוונו לכך שזמן פגישה המתאים לשניכם יהיה תוך מספר ימים. אם במקרה שניכם פנויים למחרת ורוצים להיפגש, מצוין, לכו על זה; אם השבוע של שניכם עמוס, אין בעיה, קובעים פגישה בעוד כמה ימים או בסופ"ש. אם קיבלת הודעה כשאת זמינה, אין שום בעיה לענות מייד; אם את עסוקה בעיסוק כלשהו ולא זמינה באותו רגע, בסדר גמור, תחזירי לו הודעה כשתראי אותה. באופן זה, גם מראים עניין בצורת זמינות ונכונות להיפגש, וגם לא מראים עניין יתר, והכל באופן טבעי לחלוטין, ללא צורך במשחקים.

 

יופי

 

יופי הוא פקטור חשוב אצל אישה, ואם את רוצה חיי אהבה טובים עם בן זוג מתאים, את צריכה לטפח את היופי הטבעי שלך. טיפוח עצמי, בריאות, פעילות גופנית, תזונה נכונה, כל אלה הם היבטים חשובים המשפיעים על יופייך.

 

3. תהיי הבחורה היפה ביותר שאת יכולה להיות

 

חיים מלאים ומעניינים עוזרים לך לבנות אופי שובה; יופי עוזר לך למשוך גברים וויזואלית. יופי הוא תכונה חשובה, במיוחד אצל נשים: גברים נמשכים אינסטינקטיבית לנשים יפות ובריאות, תכונות המעידות על פוריות. מבנה עצמות וסימטריה הם מולדים, אך יש הרבה שניתן לעשות בשביל להדגיש את היופי הטבעי שלך.

 

חוץ ממבנה עצמות וסימטריה, מאפיינים עיקריים ביופי הם: יחס מותן:ירך מחמיא (צורת שעון החול), מאסת שריר תקינה ואחוז שומן תקין, שיער ארוך ובריא, שיניים לבנות, עור חלק, ובאופן כללי בריאות תקינה. את כל אלה ניתן לשפר. רצוי לטפל בכל בעיה המונעת ממך להגיע למלוא פוטנציאל היופי שלך, ולשפר כל פקטור הניתן לשיפור.

 

יחס מותן:ירך, ובאופן כללי צורת הגוף וקימוריו, ניתן לשפר על ידי ספורט, כגון הרמת משקולות, הבונות מאסת שריר המקנה לגוף את צורתו היפה.

 

אחוז שומן תקין ניתן לשיפור על ידי ספורט ותזונה נכונה. אחוז שומן נמוך מדי (רזון קיצוני) או גבוה מדי (השמנת יתר) לא בריאים ולא יפים, ויש לשמור על רמה בריאה.

 

בריאות ניתנת לשיפור על ידי אורח חיים נכון, שינה טובה, תזונה בריאה, פעילות גופנית, שמירה על היגיינה, וטיפול בבעיות רפואיות. בריאות טובה, בתורה, עוזרת לשמור על הגוף בריא, לרבות העור, השיער, והשיניים. טיפוח, קוסמטיקה, והיגיינה, מדגישים את היופי הטבעי שלך ומונעים בעיות העלולות להרתיע.

 

4. ספורט ותזונה

 

משיכה היא חלק חשוב מקשר רומנטי, וכדי למשוך בן זוג ולהמשיך לשמור על המשיכה בקשר, רצוי לשמור על גוף מושך ובריא על ידי פעילות גופנית. את לא חייבת להיות מיס יוניברס; את כן צריכה לשמור על גוף בריא ופעיל, בעל מאסת שרירים תקינה המקנה לגוף צורה נשית וקימורים, ואחוז שומן נורמלי, לא נמוך מדי ולא גבוה מדי. לשם כך, יש להתאמן ולאכול תזונה טובה ובריאה.

 

בניגוד לדעה הרווחת כי אימוני משקולות לא מתאימות לבנות, משקולות הן דרך מצוינת לשפר את חילוף החומרים ולהקנות לגוף צורה יפה עם קימורים, אף יותר מפעילות אירובית. בחורות לעולם לא יתנפחו כמו גבר עקב מבנה הורמונלי שונה בתכלית, ומעט בחורות עם מבנה גוף נדיר המאפשר להן להתנפח בקלות, יוכלו באותה קלות להוריד את רמת האימון אם אין ברצונן לגדול יתר על המידה.

 

יש טווח של אחוז שומן נורמלי לבחורה; גם גבוה מדי (השמנת יתר), וגם נמוך מדי (רזון קיצוני), לא יפים ולא בריאים. יש לאכול כמות קלוריות ביום המספקת את צרכיו של הגוף; אדם בריא האוכל אוכל בריא, תיאבונו בדרך כלל יהווה מדד סביר לצרכיו, כל עוד הוא אוכל מאכלים מזינים העשירים באבות המזון ובוויטמינים ומינרלים, ונמנע מ"קלוריות ריקות" כגון דברי מתיקה חסרי מזינים המלאים בסוכר פשוט.

 

ניתן לשלב אימון אירובי מידתי בשגרת האימונים, כדי לשפר כושר לב ריאה ולסייע להורדת שומן; עם זאת, הדרך היעילה ביותר להוריד שומן היא לשפר את חילוף החומרים על ידי אימון משקולות המעודד שמירה על מאסת שריר, ולבצע שינויים מושכלים בתזונה, אשר עיקרם: בחירת מאכלים שהם גם טעימים וגם בריאים ומשביעים, הורדת סך הקלוריות ביום תוך הקפדה על רמת חלבון נאותה, והקפדה לשלב בתפריט ירקות המספקים ויטמינים ומינרלים.

 

למידע נוסף, גלשי לפרק אימוני משקולות לנשים במדריך פיתוח גוף לגברים ונשים בבלוג. המדריך מכיל גם פרקים על אימונים ותזונה המתאימים לנשים כגברים.

 

5. היגיינה

 

כשם שעלייך לשפר כל פקטור העושה אותך מושכת, כך עלייך להימנע מכל אנטי-פקטור העלול להרתיע. כגון ריח רע מהפה, ריח רע מהגוף, כתמים בשיניים, ופצעים בעור.

 

צחצחי שיניים כל יום בבוקר ובלילה.

השתמשי במגרפת לשון, העושה פלאים לשיפור ריח הפה; מומלץ לעשות כן בבוקר לאחר השינה, במהלכה התאסף רובד ריר וחיידקים על הלשון.

השתמשי בקיסמי שיניים וחוט דנטלי כדי לנקות בין השיניים ולהסיר אבנית.

גשי לפחות פעם בשנה לניקוי שיניים אצל השיננית בקופת חולים.

עשי מקלחת כל יום. השתמשי בדאודורנט.

שמרי על ציפורניים נקיות.

שמרי על אזורים אינטימיים נקיים ומטופחים.

רצוי להימנע מעישון, המצהיב את השיניים, מסריח את השיער והפה, ופוגם בבריאות העור.

 

אם את מתבגרת וסובלת מאקנה, הקפידי שבעתיים על טיפול והיגיינה טובה, והיוועצי ברופא במידת הצורך. טיפול נכון ימזער את הסימפטומים וימנע צלקות.

 

6. קוסמטיקה

 

גברים נמשכים אינסטינקטיבית לבחורה עם עור חלק ללא שיער גוף. יש דרכים שונות להסרת שיער, לנוחותך ושיקול דעתך.

 

הסירי שיערות מאזור השפם, מהאף, וכל אזור אחר בפנים בו יש שיער מיותר. הסירי שיערות מהרגליים והידיים, מבית השחי, וכל אזור אחר בגוף בו יש שיער מיותר.

 

לרוב הבחורות יש רק מעט שיער או פלומה עדינה, והן יידרשו לקוסמטיקה בסיסית מדי פעם; מי שסובלת משיעור יתר, תצטרך טיפול קוסמטי מתאים, ועליה לגשת לרופא לבדיקה רפואית והורמונלית.

 

רצוי לסדר את גבול הגבות, ובמידת הצורך לקצר מעט את אורך השערות בגבות, כדי שהגבות ייראו מסודרות ונאות. עם זאת, אין צורך למרוט את כל הגבה עד כדי שינוי צורתן לדקיקות יתר.

 

למורת רוחן של פמיניסטיות רדיקליות, העדפתם של גברים לעור חלק אצל אישה לא נובעת מהבנייה חברתית, אלא מאינסטינקט מולד. גברים ונשים שונים זה מזה במבנה הגוף ובמערך ההורמונלי, ולכל מין יש סימנים שונים המפגינים בריאות ומסייעים למשיכה; אל תיפלי בפחו של הפמיניזם הרדיקלי, המבקש לשכנע אותך כי גברים ונשים הם שיבוט א-מיני השווה לחלוטין, ואם לגברים יש שיער גוף, אז גם לנשים מותר. השאלה מעולם לא הייתה, אם מותר לך להצמיח שיער גוף; מותר לך, אין חוק נגד זה. השאלה היא, האם זה מושך, והתשובה היא: לא, זה מרתיע, ממגוון סיבות ביולוגיות, ומי שבוחרת בדרכו של הפמיניזם הרדיקלי, גוזזת את שיער ראשה הארוך ובמקום זה מגדלת שיער על הגוף, מרתיעה גברים, וחבל.

 

7. טיפוח

 

טיפוח נכון מדגיש את היופי הטבעי שלך.

 

בחרי לך תספורת מחמיאה, וטפלי בשיער עם שמפו וקונדישנר; בחורות בדרך כלל נראות יותר טוב עם שיער ארוך, ותמיד נראות יותר טוב עם שיער בריא ומבריק.

 

ריח טוב: ריחות של קרמים עדינים, סבון, ובושם עדין, הם הריחות הכי נעימים; הימנעי מבשמים חזקים וחריפים מדי, העלולים להרתיע.

 

איפור, אם בכלל, צריך להיות מינימלי ומעודן ולהדגיש את היופי הטבעי שלך; הררי איפור שמשנים אותך לגמרי לא מושכים ואף עלולים להרתיע.

 

הרושם הנכון

 

יחד עם חיים מלאים ומעניינים הבונים את אופייך, וטיפוח עצמי ושמירה על בריאות וכושר הבונים את יופייך, עלייך לעשות את הרושם הנכון.

 

8. ראש על הכתפיים

 

זה טוב להיות סקסית, אבל את צריכה גם ראש על הכתפיים: אם את רוצה שגברים לא ירצו ממך רק סקס, אז את צריכה שיהיה לך יותר מה להציע. גברים יעדיפו, במיוחד לקשר רציני, מישהי שגם יפה וסקסית וגם חמודה ומעניינת, מאשר מישהי שהיא רק סקסית.

 

יופי הוא חשוב; אך חוץ מיופי, יש לך אופי, הומור, יש לך תחומי עניין, תחביבים, חלומות ומטרות בחיים, יש לך סיפורים מעניינים מהחיים שלך. תני גם להם ביטוי.

 

9. סקסית במידה הנכונה

 

טיפחת את עצמך, ואת רוצה להראות יפה ומושכת, בתקווה למשוך בן זוג שהוא בעצמו מושך ומעניין; עד כאן, בסדר גמור. לשם כך, רצוי להיות אישה סקסית; אך לא רצוי להיות אישה בוטה.

 

סקס אפיל, משמעותו אינה רק לחשוף כמה שיותר; לעתים קרובות, לחשוף מעט ובסטייל, עדיף על לחשוף הרבה ללא שום סטייל.

 

למשל, מחשוף קטן יכול להיות סקסי, אבל מחשוף גדול מדי בבגד קטן מדי אינו סגנון המדבר לכולם, וסגנון לבוש בוטה ופרובוקטיבי יתר על המידה עלול ליצור רושם שאת לא רוצה בו, המושך תשומת לב מגברים שאינך מעוניינת בהם.

 

בחורה יפה עם גוף יפה יכולה להראות מדהים גם עם סוודר, במיוחד אם הוא יושב עליה מדויק, לא הדוק מדי ולא רפוי מדי. בחורות יפות במיוחד, עם גוף נשי מקומר וחזה שופע, יכולות ללבוש מכנסיים ארוכות וסוודר, ועדיין להראות מדהימות; זוהי דוגמה לאפקט ההכבדה (Handicap Principle): בעוד שבחורות אחרות מסביבה מנסות לחשוף כמה שיותר, היא משדרת: אני כל כך יפה, שאני יכולה לכסות את כל עור הגוף שלי, ועדיין להיות יפה; סגנון כזה עשוי למשוך תשומת לב הרבה יותר מאשר תחרות מחשופים.

 

שאלת האיזון בין סקסיות לבין בוטות היא מורכבת, והגבולות אפורים. עם זאת, אין צורך להתעכב על השאלה; גם אם אין אנו יודעים איפה בדיוק הגבול, שיקול דעת פשוט ילמד אותנו אם אנו בתחומו, או מחוצה לו. את תדעי טוב מאוד מה את משדרת, לפי התגובות שתקבלי, וסוג הגברים שיתחילו איתך. בשביל התגובות הנכונות מהגברים הנכונים, את צריכה את הסטייל הנכון. הפעילי שיקול דעת: מותר לך, אם תרצי, לחשוף קצת בטוב טעם - אבל כדברי האמרה הידועה: תשאירי קצת מקום לדמיון.

 

10. בגדים מחמיאים

 

לבשי בגדים המחמיאים לך ומדגישים את יופייך.

 

יש סוגי ביגוד רבים, וכל אחת חופשייה לבחור את הסטייל שלה. אין נכון או לא נכון; העיקר שהבגדים מחמיאים לך, ושאם את אוהבת לבוש סקסי, את משדרת מידה נכונה של סקסיות.

 

אפשר להשלים את המראה שלך עם תכשיטים; מספיקה כמות מינימלית וסטנדרטית של שרשרת עם תליון, עגילים, וטבעת או צמיד, כדי להוסיף למראה. אין צורך להגזים ולהתכסות בתכשיטים; מספר קטן של תכשיטים אלגנטיים, או אפילו תכשיט אחד משמעותי, שיש מאחוריו סיפור מעניין או שמעיד עלייך משהו (למשל, תליון מפתח סול למוזיקאית) עדיף על הפרזה מצועצעת.

 

11. פרופיל ווירטואלי מעניין, לא בוטה

 

בעת המודרנית, כמעט לכל אחד ואחת יש פרופיל ווירטואלי ברשת חברתית כלשהי, ומן הראוי להתייחס להיבט זה.

 

תמונות בוטות מדי מושכות בעיקר כלבלבים מריירים, וגברים בוטים. מי שיפה, יפה; לא צריך תמונות אגו שנועדו רק למשוך לייקים ותשומת לב. אמנם לא יקרה כלום אם מדי פעם תעלי תמונה שנועדה רק להפגין את יופייך, לבריאות, אבל אם כל הפרופיל שלך מורכב מתמונות סלפי ברווז עם מחשוף, את משדרת שאת פרובוקטורית חולת תשומת לב שאין לה שום דבר אחר להציע, ואת תקבלי תגובות ויחס בהתאם, בעיקר מכלבלבים וגברים בוטים, שתי קבוצות גברים לא אטרקטיביות במיוחד.

 

כדי ליצור פרופיל מעניין שגם מציג את יופייך, רצוי להעלות תמונות שלך עושה את הדברים שאת אוהבת, המציגות את יופייך באופן טבעי תוך כדי הפעילויות האהובות עלייך, כמו להתאמן, לטייל, לעסוק בתחביב כלשהו. כמו במציאות, כך גם בפרופיל, את רוצה שיהיה לך יותר מה להציע חוץ מרק להיות סקסית. אם את יפה, יראו את זה עלייך בכל מצב ובכל פעילות.

 

שפת גוף

 

שפת גוף היא חלק חשוב מאיך אנו מציגים את עצמינו.

 

12. שפת גוף פתוחה ונגישה

 

שפת גוף פתוחה ונגישה היא יותר מושכת ומזמינה מאשר שפת גוף סגורה ומצטנפת. עמדי והתהלכי זקופה ונינוחה.

 

העיניים שלך יפות; צרי קשר עין עם הגבר איתו את מדברת. אל תסתכלי כל הזמן ברצפה.

 

מבט קצר, חיוך קל, כמה מילים לכיוונו, זה כל מה שרוב הגברים צריכים כדי להבין את הרמז וליזום איתך שיחה. אם את בשיחה עם גבר והוא מוצא חן בעינייך, הטי את גופך קלות לכיוונו, צמצמי לאט לאט את המרחק הפיזי ביניכם. התנהגות זו, נטייה לכיוונו וצמצום המרחק הפיזי ביניכם, עשויה לקרות באופן טבעי לגמרי עם גבר המוצא חן בעינייך.

 

יותר קל לשמור על שפת גוף זקופה ופתוחה, המפגינה בריאות ונינוחות, כאשר את בריאה ונינוחה בפועל. בריאות משפיעה כמעט על כל פן בחיינו, לרבות על שפת הגוף שאנו משדרים; שמרי על בריאותך הפיזית והנפשית. יחד עם זאת, מחקרים מעניינים מראים כי קיים גם קשר הפוך: אם את בדיכאון, זקיפת קומה והרחבת הגוף עשויים לשפר באופן משמעותי את מצב הרוח. לפיכך, הגם שיש חשיבות לשמור על בריאות, ובריאות נפשית בפרט, כדי להפגין שפת גוף מושכת, ניתן לשמור על שפת גוף טובה באופן מודע, כדי להשפיע לטובה על מצב הרוח.

 

13. תחייכי

 

את יותר יפה כשאת מחייכת. פשוטו כמשמעו.

 

מחקרים מראים כי גברים נמשכים לנשים מחייכות יותר מאשר לנשים עם הבעה ריקה או כעוסה.

 

התנהגות

 

התנהגות נכונה תיצור הזדמנויות להכיר גבר מעניין ואיכותי ולהעמיק איתו את הקשר. התנהגות לא נכונה עלולה להרתיע ולהבריח גברים איכותיים. חלק מההתנהגויות יבואו לך באופן טבעי כאשר את פוגשת גבר המעניין אותך. חלק מההתנהגויות ניתן לשפר ולייעל. חלק מההתנהגויות הן טעויות שרבות נופלות בהן בפזיזותן, ורצוי להימנע מהן.

 

14. תהיי נשית

 

גברים נורמליים אוהבים אישה נשית, עם שילוב נכון של אנרגיה תוססת מצד אחד ועידון נשי מצד שני, ונרתעים מאישה שהיא גסה מדי, גברית מדי, או מנסה בכוח להתכחש לנשיותה.

 

יש דרכים רבות לבטא נשיות. כבכל נושא מורכב, גבולות הנשיות לא תמיד ברורים, אך ברור בהחלט כאשר עוברים אותם. זה בסדר להתבדח, זה בסדר להיות סקסית, זה בסדר להגיד את שעל דעתך, אך אם את יותר מדי בוטה, יותר מדי פרובוקטיבית, יותר מדי גסה וצעקנית, את תדעי זאת לפי התגובות שאת מקבלת וסוג הגברים שמתחילים איתך, או אף נרתעים ממך.

 

במילים פשוטות: אם את לא רוצה להבריח גברים איכותיים ולמשוך אלייך רק ערסים בוטים, אז אל תהיי פרחה.

 

באשר למידת העידון הנכונה, להיות מעודנת זה בסדר גמור, אבל אל תתחבאי אל הכלים; את צריכה מידה מסוימת של נוכחות ואנרגיה בשביל למשוך תשומת לב חיובית. עם זאת, עידון מסוים מאפשר לגבר להרגיש כי הוא המגן הדומיננטי שלך, דינמיקה הבריאה לכימיה ביניכם ממגוון סיבות אבולוציוניות.

 

15. טנטטיביות

 

להראות עניין? לא להראות עניין? להיות אדישה? להיות נחמדה? לאתגר אותו או להקל עליו? כמו האיזון בין נגישות לזמינות יתר, גם כאן רבות מתחבטות בשאלה, מבולבלות מעצות סותרות ומשחקים מיותרים, אך גם כאן, התשובה היא פשוטה: הראי עניין טנטטיבי, ותני לקשר להתקדם בצורה טבעית.

 

טנטטיביות משמעותה: כן, אתה מוצא חן בעיני, אבל אני גם רוצה להכיר אותך קודם ולראות מה יש לך להציע לפני שאנחנו מתקדמים. זוהי הגישה הנכונה והבריאה, גם מצד הגבר, גם מצד האישה.

 

מותר לך להראות עניין; אלא שרצוי שתראי אותו בצורה טנטטיבית, ותתקדמי שלב שלב. כלומר: תהיי נחמדה ותראי עניין ראשוני, אבל באופן מידתי בתחילה, ותעלי הילוך במהלך הדייטים ככל שמתאים וההיכרות זורמת טוב.

 

למשל, אל תהיי אדישה וקרירה למגע, אבל מצד שני, אל תקפצי עליו ותקרעי ממנו את הבגדים ישר על הדקה הראשונה. המגע הראשון יהיה חיבוק ונשיקה סטנדרטיים. לאחר מכן, מכירים, מפלרטטים, ואם יש עניין, אט אט סוגרים את המרחק ביניכם, ומאפשרים מגע קל. אם גם השלב הזה זורם טוב ואת רוצה להתקדם, אז ממשיכים שלב שלב עד לנשיקה, והלאה.

 

16. תוציאי את הראש מהטלפון

 

זוהי טעות כה נפוצה עד כי היא מצדיקה התייחסות פרטנית.

 

האינטרנט היא חלק נכבד מחיינו בעת המודרנית, אבל יש לשמור על איזון. אידיאלית, האינטרנט אמורה לשמש אותך למצוא איפה קורים דברים מעניינים במציאות, ואז ללכת לשם. כשאת נמצאת שם, במציאות עצמה, השאירי את הטלפון בתיק, אם אפשר אז על שקט. אם את אוהבת לבדוק הודעות מדי פעם, נו שויין; תבדקי בזריזות, ותחזירי את הטלפון לתיק. אי אפשר להיות חברותית כשאת עם הראש בטלפון: את לא נראית נגישה כשאת עם הראש בטלפון, אי אפשר לראות את הגברים בסביבה כשאת עם הראש בטלפון, אי אפשר לפתח שיחה עם גבר כשאת עם הראש בטלפון.

 

כשאת מדברת עם גבר, וכמובן כשאת בדייט, לשים את הטלפון על שקט בתיק; את לא המפקד של כוחות כיבוי האש באזור, את לא צריכה לראות כל לייק בשידור חי, ולא יקרה כלום אם תראי הודעות אחר כך. אם את בכל זאת מצפה להודעות חשובות, בקשי סליחה לרגע כאשר הטלפון מצלצל, קחי מספר שניות בודדות לקרוא את ההודעה ולענות במידת הצורך, ותחזירי את הטלפון לתיק.

 

אף גבר שמכבד את עצמו לא יישאר בשיחה עם מישהי שתקועה עם הראש בטלפון כל הזמן. עבור הרבה גברים, זה מאוד מרענן לפגוש בעת המודרנית מישהי שלא תוקעת את הפרצוף בטלפון, ומתעניינת מה קורה מסביבה בכלל ובגבר בפרט.

 

17. התענייני בו

 

התענייני בגבר איתו את משוחחת או יוצאת לדייט.

 

אם הוא באמת מוצא חן בעינייך, זה יבוא באופן טבעי, כי את תרצי להכיר אותו יותר טוב ולדעת עליו יותר.

 

אם גם את מוצאת חן בעיניו, ההתעניינות תהיה הדדית ותוביל לשיחת היכרות מעמיקה ומעניינת, בה את גם מספרת על עצמך, וגם מקשיבה לו ונותנת לו לספר על עצמו.

 

18. פלירטוט

 

פלירטוט הוא צורת תקשורת טובה ותקינה בין גבר לאישה, במיוחד בהקשר רומנטי.

 

שלבי בשיחה הומור מדי פעם. שלבי טיזינג חברותי בטוב טעם. אם החלטת שהבחור מוצא חן בעינייך ואת רוצה להתקרב אליו, שלבי מגע קל היכן שמתאים וטבעי.

 

כאשר את מרגישה מספיק משיכה ורוצה להתקדם לנשיקה, את יכולה ליזום מגע קרוב יותר, לרכון לכיוונו, להביט בפניו ולהתקרב אליהן, ובכך לרמוז לו שאת רוצה לעלות שלב. התנהגות זו עשויה להתרחש באופן טבעי ולא מודע ככל שיש משיכה חזקה בין הצדדים.

 

19. טקט

 

טקט הוא חלק חשוב מהתקשורת שלך עם אנשים בכלל, ועם בן זוג פוטנציאלי בפרט ובמיוחד.

 

ההיכרות ביניכם צריכה להיות מעניינת, ולהציג אותך באור חיובי; היא לא צריכה להיות מפגש פסיכואנליטי או מונולוג, או להציג אותך באור שלילי: אל תהיי שלילית מדי, אל תהיי ביקורתית מדי, אל תספרי פרטי פרטים על האקסים שלך. תספרי על עצמך, אבל תותירי לו גם מקום לספר על עצמו.

 

תהיי חביבה באופן כללי לסובבים אותך, כולל למלצרים ואנשי שירות, עד אשר יש לך סיבה יוצאת דופן להתנהג אחרת, וגם אז יש לנהוג באסרטיביות מנומסת, ולא בהתפרצות.

 

תגידי תודה כאשר מישהו עושה עבורך משהו, בפרט הבחור שאת יוצאת איתו; אל תיקחי דברים שאנשים עושים בשבילך כמובן מאליו.

 

20. הציעי להשתתף בתשלום על הדייט

 

השתתפי בהוצאות הדייט; לכל הפחות הציעי להשתתף, ותתכווני לכך בכנות. היי הדדית והראי לו כי את מתעניינת בו ולא רק בארנק שלו. אם הוא מתעקש לפנק אותך, תשימי את הטיפ, או תציעי לפנק אותו בדייט הבא. כשם שאת אוהבת פינוקים, כך גברים מעריכים את נכונותך להיות שותפה הדדית. אף אחד לא אוהב פרינססה מפונקת.

 

גברים רבים, במיוחד האיכותיים שבהם, לא יהססו לסיים קשר עם גולד-דיגרית שלא מפגינה הדדיות או מתאכזבת שהוא לא שילם עליה, ומסיבה טובה: אישה החושבת כי הגבר חייב לשלם עליה רק כי היא אישה, לא תעריך את הפינוקים שהגבר מרעיף עליה, כי תחשוב שהוא רק ממלא את תפקידו; אף גבר לא רוצה להיות לא מוערך ולבזבז זמנו וכספו לריק.

 

זה בסדר אם הגבר רוצה לפנק את הבחורה מדי פעם, אבל קשר טוב הוא קשר הדדי, בו גם הבחורה מרגישה צורך לפנק את הגבר, בו שני בני הזוג תורמים לקשר, ובבוא הזמן, לגידול התא המשפחתי; לכן, רצוי כי הקשר יהיה הדדי כבר מתחילתו. סימן טוב לכך שפגשת גבר שממש מוצא חן בעינייך, הוא שאת עצמך תוציאי את הארנק בשביל לשלם על עצמך כעניין של מה בכך, כי חברתו היא הדבר הכי חשוב בשבילך, ולשם כך את מפגינה הדדיות באופן טבעי. אל תהיי מודאגת מפגיעה בגבריותו; לגבר שיש לו מה להציע, יש די והותר דרכים להפגין את גבריותו, וגם בקשר הדדי הוא יפנק אותך מדי פעם רק בשביל לשמח אותך; ואלה, הפינוקים שהוא מפנק לא כי הוא "צריך", אלא כי הוא רוצה, הם הפינוקים הכי אותנטיים, גם עבורך המתפנקת, וגם עבורו המפנק.

 

קשר

 

הטיפים הבאים דנים בקשר החדש המתפתח, סימנים לרצינותו, ואם אינו מתקדם, סיומו.

 

21. תני לקשר ולמיניות להתקדם בטבעיות

 

את לא חייבת לקפוץ למיטה בדייט ראשון אם את רוצה להכיר את הבחור קודם, וכמובן שאינך חייבת להתקדם לשום שלב מיני, אלא מרצונך החופשי בלבד. מיניות צריכה לבוא באופן טבעי, מרצון ומתשוקה, לא משנה אם זה בדייט הראשון או בחמישי.

 

עם זאת, אם את מרגישה צורך לדחות את המיניות באופן מלאכותי למשך דייטים רבים, ועדיין לא מרגישה רצון ותשוקה, זה כנראה לא הבחור בשבילך, כי אם היית נמשכת אליו, היית נוהגת אחרת; משיכה היא אינסטינקט, ואם האינסטינקט לא התעורר תוך זמן סביר, הוא ככל הנראה לא יתעורר. מכיוון שמשיכה טובה היא בסיס מחייב לקשר רציני, הרי שלא יוכל לצמוח קשר רציני טוב ומספק עם מישהו כלפיו המשיכה פושרת בלבד.

 

דחיית מיניות מלאכותית לא גורמת להתאהבות אצל מי מהצדדים, ולא מהווה סימן משמעותי לרצינותו או איכותו של הגבר. קשר עם כימיה חזקה לא ייהרס אך בשל מיניות מהירה, ומנגד, שום דבר לא ימנע מגבר לא מעוניין לנטוש גם אם המיניות תאחר לבוא.

 

הזמן הנכון לממש את המיניות, היא כאשר את רוצה ומוכנה. יחד עם זאת, אם את מעוניינת בקשר רציני, יש לתת את הדעת על סימנים מסוימים, אשר רצוי כי יבואו יחד עם המשיכה המינית. אם המשיכה המינית מספיק חזקה, ואת ובן הזוג מעוניינים במיניות מהירה, אין בכך כשלעצמו פסול, ואין מניעה כי יצמח מכך קשר רציני, אלא שבהיעדר סימנים נוספים, ייתכן ויצמח קשר רציני, וייתכן שלא.

 

האמור כאן נוגע לבחורות בגירות וכשירות. ידוע ומובן כי בתולה בדרך כלל תידרש לזמן רב יותר כדי להרגיש בטוחה עם הבחור, אלא שגם כאן, בתולה בגירה וכשירה המוכנה ליחסים בוגרים תרצה לממש את האינסטינקט תוך זמן סביר, גם אם ארוך יותר מבדרך כלל. להבדיל, שאלת היחסים בין נערים ונערות צעירים, שעדיין לא הבשילו מבחינה מינית, היא יותר מורכבת מבחינת מה מקובל וכמה מקובל להמתין למיניות, ודורשת התאמה בין שני בני הזוג שיימצאו באותו שלב ויהיו מוכנים להתבגר יחדיו, שהרי אם אחד מוכן והשנייה לא, הקשר עלול לעלות על שרטון עקב אי התאמה.

 

22. חפשי את הסימנים הנכונים

 

כדי לדעת אם גבר מעוניין בך לקשר, את צריכה לשים לב לסימנים הנכונים.

 

כדי לעמוד על מידת רצינותו של גבר, את צריכה לשים לב לסימנים משמעותיים וישירים העשויים להעיד על רצינותו ומידת העניין שלו בך.

 

בתחילת הקשר:

נכונות לבלות איתך זמן, לשמור איתך על קשר ולהיפגש לדייטים נוספים, לשלוח לך הודעות, להתעניין בך, להקדיש לך מחשבה, לחזר אחרייך עם מעשים קטנים של חיבה.

 

כאשר הקשר מתקדם מעבר לכמה דייטים ומקבל כיוון רציני:

נכונותו להגדיר אתכם כזוג ולוותר על מחזרות אחרות, נכונותו להכיר משפחה וחברים שלך, נכונותו לשתף אותך בדברים אישיים ולהקשיב לדברים אישיים שלך.

 

בהגיע מיניות:

נכונות לחקור את מיניותכם יחדיו ולספק גם אותך כשם שאת מספקת אותו, רצון להתכרבל איתך ולישון איתך (להבדיל מלקום ולברוח אחרי הסקס).

 

אם בחרת לקחת זמן מסוים כדי להכיר את הגבר ולעמוד על סימנים אלה, הרי שהסימנים כשלעצמם מעידים על רצינותו, לא מידת הזמן אותו חיכית כדי לעמוד על טיבם.

 

23. מותר לחזר, אסור לרדוף

 

ההבדל בין מרדף לחיזור, הוא היענות.

 

אם את מפגינה עניין בגבר והוא נענה לך והקשר מתקדם, מצוין; אם אינו נענה ומתחמק באופן קבוע, זהו מרדף מיותר.

 

אם גבר אדיש לחלוטין, לא מראה בך עניין ומתחמק מהודעות והצעות להיפגש, כנראה שזה לא זה, ואין אלא לעבור הלאה. אי אפשר להשיג את כולם, ואם חצי מהעבודה זה לדעת למשוך בן זוג, הרי שהחצי השני הוא לדעת מתי לוותר ולעבור הלאה.

 

גם אם נניח כי גברים מסוימים האדישים אלייך אם תראי עניין ברמה של קשר, עשויים להידלק אם תראי עניין חם וקר ותשחקי איתם באותו משחק, הרי שמשחקים תמידיים של חם וקר אינם בסיס טוב לקשר. את רוצה גבר שישמח לחברתך, כשם שאת עצמך תשמחי לחברתו, ושתרצו לבלות אחד בחברת השנייה באופן טבעי; משחקים לעולם לא יגרמו לחיבור כזה, אלא רק הגבר הנכון והמתאים.

 

24. אם זה לא זה, סיימי יפה

 

יקרה שתצאי עם גבר שנראה חביב, אבל לאחר מספר דייטים לא תתעורר כלפיו משיכה. אם את מחליטה שזה לא זה, תגידי לו שזה לא זה, וסיימי את הקשר יפה.

 

מה ששנוא עלייך, אל תעשי לחברייך: אף אחד לא רוצה שיתחמקו ממנו כל הזמן או ייעלמו לו, או לחילופין, שינצלו אותו לחיזוק רגשי או לטובות הנאה חומריות. אם הגעת למסקנה שזה לא זה, תהיי הוגנת, תגידי לבחור, וסיימי יפה, כדי ששניכם תוכלו להתפנות רגשית ולעבור הלאה.

 

יצאת עם גבר חביב אבל לא נדלקת עליו למרות שהוא נראה בסדר "על הנייר", ואת מבולבלת? את מוזמנת לקרוא את המאמר: למה אני לא מצליחה להתאהב בו.

 

25. צאי לדרך!

 

הטיפים כאן יעזרו לך לעשות סדר בדברים, ולשפר את עצמך לקראת החיפוש אחר זוגיות.

 

לא משנה אם זה באפליקציות או במציאות, ככל שתהיי אישה מעניינת יותר, חברותית יותר, ויפה ומטופחת יותר, כך יהיו לך יותר הזדמנויות להכיר גברים העשויים להתאים לך.

 

כעת, לא נותר לך אלא ליהנות מהחיים, לחיות אותם על הצד הטוב ביותר, ולנצל לטובה את שלל הזדמנויות ההיכרות שללא ספק יזדמנו לך.

 

כותב: Prime Alpha

לבלוג של פריים אלפא: www.primealpha.co.il

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף תגובה... גם מבלי להירשם!
אבל, אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
בהרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת תגובות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לתגובות שלך
מעקב אחר התגובות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת תגובות ותגובות

הוספת תגובה ללא הרשמה
  • בטעינה...