0 אנשים צפו, 0 כתבו תגובות, 0 דרגו את התגובות

גם לביישנים: 5 טיפים למציאת בן או בת זוג

מערכת AskPeople | הטיפ פורסם ב-11/12/19 בשעה 10:34

גם לביישנים: 5 טיפים למציאת בן או בת זוג
אמצו כלב: כלב הוא חבר נהדר ונפלא, זה שתמיד ישמח לראותכם, בכל מצב, כל זמן ועם אהבת אין קץ. כלב הוא גם סיבה נהדרת לצאת להליכות ארוכות, ולפגוש בפארק הכלבים הסמוך אנשים חובבי כלבים כמוכן, מה שיעזור לשבור את הקרח ולפתח שיחה נעימה. 

החורף כבר ממש פה, ואתם ממש רוצים להתכרבל עם מישהי, או מישהו, מתחת לפוך? זה יכול לקרות, אם רק תאפשרו לעצמכם להיפתח למספר צעדים פשוטים. לפניכם טיפים שיוכלו לעזור לכל אחד ואחת מכם למציאת בן או בת זוג, ויסייעו לכם להתכרבל ביחד בחורף הקרוב.


"לא טוב היות האדם לבדו". עם המשפט הישן נושן הזה מזדהים רבים מאיתנו. לא לכולם זה מצליח בקלות. שגרת היום התובענית, שלא מאפשרת לפנות מקום להיכרויות חדשות, אתרי ההיכרויות שמעייפים לפעמים ולא כולם מתחברים אליהם, ועוד מלא סיבות למה לא. עכשיו, הגיע הזמן לשאול מה כן, ואיך לעשות את זה, כדי שגם אתם, כמו החברים והמכרים שלכם, תיהנו מזוגיות טובה ומשמחת.


שאלת השאלות - אתם מוכנים לזוגיות?


לפני הכל, שבו בשקט עם עצמכם, וענו לעצמכם בכנות על שאלת המפתח - האם אתם באמת מעוניינים בזוגיות? האם כל הסיבות למה לא מצאתם זוגיות עד עכשיו הם תירוצים נוחים להסתתר מאחוריהם, או שבאמת ניסיתם, רציתם, ולא הצלחתם? אם התשובה היא כן, אתם באמת רוצים זוגיות, ואתם יכולים למנות לפחות חלק מהסיבות לחוסר היכולת למצוא אותה, זה בדיוק הזמן לטפל באותן הסיבות, וממש לפרק אותן לגורמים, כדי שתוכלו להתגבר עליהן, בדרך למציאת פרטנר/ית לחיים.


איך נראה הפרטנר האידיאלי?


מציאת בן זוג מצריכה תכנון והבנת הצרכים שלכם. חשבו מה אתם מחפשים בבן או בת הזוג שתרצו. מה תכונות האופי שחשוב לכם שיהיו אצל בן הזוג, מה מהווה קו אדום מבחינתכם, וגם, לא פחות חשוב, מה אתם יכולים להציע בתוך המערכת הזוגית, כולל נקודות חולשה שתוכלו לעבוד עליהן, ונקודות החוזקה, אותן תוכלו להעצים.


חזקו את הביטחון העצמי שלכם: להאמין ביכולות


להיות ביישן זו כבר לא תכונה שאפשר להסתדר איתה: אם לא נצליח לדבר ברהיטות בראיון עבודה, לא יקבלו אותנו. ובאותה המידה, אם לא נצליח לתקשר עם בני או בנות זוג פוטנציאליים, נישאר בודדים. הרבה מאוד ביישנים מתביישים כי אין להם מה להגיד. הם מתביישים לדבר, מפחדים לפגוע. לא להפריע לאדם שמולם ולא להיפגע בעצמם. אבל אם אתם באמת רוצים לצאת ממעגל הבדידות, חשוב לעבוד על חיזוק הביטחון העצמי, להפגין כריזמה ו״לכבוש״ את היעד. ראיתם מישהי שמצאה חן בעיניכם? ראיתן בחור ונדלקתן? אל תתביישו לגשת ולפתוח בשיחה. 


יוצאים לדרך – ויוצאים מהבית


אחרי שהגדרתם לעצמכם את הנקודות שחשובות לכם אצל בן או בת הזוג האידיאלי, הגיע הזמן לצאת ולנסות למצוא את הנכסף. נכון, אתם קצת ביישנים או חוששים, נאחזים בתירוצים כמו ״אין זמן״, ״עייפים ועובדים קשה״. מצד שני, סביר להניח שבן הזוג לא יגיע עד לפתח ביתכם, ולכן יש לצאת ולחפש אותו:


  • חדר כושר: מעבר לאפשרות לפגוש שם את הפרטנר שיש לו תחום עניין הדומה לשלכם, על הדרך תרוויחו גם גוף חטוב, מצב רוח טוב ודימוי עצמי שהולך ומתחזק, יחד עם השרירים הנבנים.
  • אמצו כלב: כלב הוא חבר נהדר ונפלא, זה שתמיד ישמח לראותכם, בכל מצב, כל זמן ועם אהבת אין קץ. כלב הוא גם סיבה נהדרת לצאת להליכות ארוכות, ולפגוש בפארק הכלבים הסמוך אנשים חובבי כלבים כמוכן, מה שיעזור לשבור את הקרח ולפתח שיחה נעימה. 
  • סדנאות וקורסים: יש משהו שמעניין אתכם? לכו ללמוד אותו. האנשים שתפגשו שם מתעניינים לפחות בתחום אחד שמשותף לכם. תרוויחו תחביב, תחום עניין ממומש, יציאה מהבית ואולי גם את הזוגיות הנכספת.


עבודה פנימית וחיצונית


לסיכום, הבנת המקום שלכם, על כל החולשות, החוזקות והסיבות שבגינן הסתיימו מערכות יחסים קודמות שלכם, יסייעו לכם להגדיר טוב יותר מה אתם מחפשים, כיצד להתגבר על ביישנות או הססנות, להסיר חסמים שמשתקים אתכם ומפריעים לכם בדרך למציאת זוגיות. יחד עם תוכנית עבודה מסודרת, ואמונה שהדבר עומד לקרות, רוב הסיכויים שהחורף הזה תוכלו לחלוק את הפוך עם עוד אדם לצדכם.

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף תגובה... גם מבלי להירשם!
אבל, אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
בהרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת תגובות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לתגובות שלך
מעקב אחר התגובות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת תגובות ותגובות

הוספת תגובה ללא הרשמה
  • בטעינה...