0 אנשים צפו, 0 כתבו תגובות, 0 דרגו את התגובות

5 טיפים איך לבדוק חוות דעת על מובילים

צוות המובילים בישראל | הטיפ פורסם ב-11/05/20 בשעה 17:25

5 טיפים איך לבדוק חוות דעת על מובילים

 

בישראל אין רגולציה על ענף ההובלות. כל אדם יכול להציע את השירות, ומן הסתם גם להגדיר את עצמו כאיש מקצוע מעולה. בהתאם כל מי שמחפש מובילים לצורך מעבר דירה, העברת פריטים בודדים, שינוע תכולת עסק או כל הובלה אחרת חייב להתנהל באחריות. אחת הדרכים להבחין בין מי שבאמת מספקים שירות מצוין לבין חאפרים הוא חוות דעת של לקוחות קדומים - מוביל מומלץ ע"י רבים הוא אדם שכדאי להפקיד בידיו את המשימה, אבל כדי להיות בטוחים חשוב לבחון היטב את הפידבקים. 5 הטיפים הבאים יעזרו לכם להגיע לתוצאה הטובה ביותר.

1. לייחס משקל רב יותר לחוות דעת עם תמונה

כולנו מבינים שלא כל המלצה על מובילים היא אכן אותנטית. איך אפשר להבחין בין המלצה אמיתית מזויפת? דרך פשוטה ויעילה היא לייחס משקל רב יותר לחוות הדעת שמופיעות עם השם המלא של הממליצים ו/או תמונה שלהם. למי שקיבל שירות מצוין ורוצה שגם אחרים יוכלו ליהנות ממנו אין בעיה להזדהות, כולל עם צילום, ולכן ההמלצה אמינה יותר. בנוסף תוכלו לחפש את התמונה בגוגל כדי לוודא שהיא אותנטית.

2. לחפש המלצות על הובלות מהסוג הדרוש לכם

יש סוגים רבים של שירותי הובלות: אם למשל אתם צריכים הובלה קטנה של פריט אחד או מספר מצומצם של פריטים, כדאי לחפש המלצות על אנשי מקצוע שזו ההתמחות שלהם. אם אתם רוצים להעביר תכולה של חנות, חפשו חוות דעת על הובלות לעסקים. במיוחד חשוב למקד את החיפוש כשיש צורך בהובלה מיוחדת - של משטח זכוכית גדול, של פסנתר כנף, כשצריך לעבור בכמה תחנות בדרך וכו'.

3. לשים לב לכל פרט ופרט

עוד המלצה למי שמחפש מובילים מומלצים ורוצה לוודא שחוות הדעת שהוא נתקל בהן אכן רלוונטיות היא לקרוא בתשומת לב כל פידבק. ככל שחוות הדעת מפורטת יותר, כך אפשר להפיק ממנה תועלת רבה יותר. לפעמים תגובה חיובית באופן כללי אבל עם הסתייגות מסוימת יכולה להוות תמרור אזהרה - אם ההערה שהוסיף הלקוח היא בנושא שהוא קריטי מבחינתכם. בנוסף מומלץ להתייחס בכובד ראש לסעיפים החשובים ביותר עבורכם: מחיר, הגעה בזמן, אדיבות וכו'.

4. לא להתפשר על חוזה וביטוח

כשאתם מתלבטים איך לבחור מוביל, המלצות הן כלי חשוב מאוד שמונע טעויות ועוגמת נפש. יחד עם זאת גם חוות הדעת המחמיאות ביותר הן לא תחליף לשני מרכיבים קריטיים בשירות: חוזה וביטוח.

חוזה מסודר מבטיח לכם שקט נפשי, את הידיעה שהמחיר סופי ושצוות חברת ההובלות יתייצב בדיוק במועד שתואם איתו. ביטוח לתכולה שאתם מעבירים תורם גם הוא לרוגע המתבקש - גם עם המובילים הכי מקצועיים והכי זהירים, עלול להיגרם נזק לרכוש, אבל אם יש ביטוח אתם בכל מקרה לא תשלמו את המחיר.

5. להעדיף פורטלים מוכרים ורציניים

טיפ חשוב נוסף הוא להעדיף אתרים רציניים ואמינים בתחום ההובלות. ישנם פורטלים שמסננים עבורנו את אנשי המקצוע בתחום, ואם חברה מסוימת מופיעה אצלם - זה סימן מובהק לכך שאפשר לסמוך עליה. כדאי לדעת שאותם אתרים בוחנים מובילים באופן קבוע: אם לקוח שהזמין דרכם הובלה קיבל שירות גרוע, ומתלונן על כך - התלונה נבדקת ואם היא נמצאת נכונה, אותה חברה כבר לא תופיע יותר באתר (האמינות של הפורטל היא הנכס המשמעותי ביותר שלו, ולכן אנשי מקצוע שלא עומדים בהתחייבויות שלהם מוצאים ממנו).

דרך פורטל כזה קל מאוד לצאת לדרך בראש שקט באמת: היכנסו אליו, בחרו אזור שירות להובלה - וקבלו מספר הצעות שמהן תבחרו את זו המתאימה לכם ביותר.


 

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף תגובה... גם מבלי להירשם!
אבל, אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
בהרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת תגובות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לתגובות שלך
מעקב אחר התגובות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת תגובות ותגובות

הוספת תגובה ללא הרשמה

טרם נכתבו תגובות. כתיבת תגובה כעת