0 אנשים צפו, 0 כתבו תגובות, 0 דרגו את התגובות

5 טיפים שיעזרו לכם לצבוע את הדירה בדרך המשתלמת ביותר

תצבע לי | הטיפ פורסם ב-20/05/20 בשעה 13:31

5 טיפים שיעזרו לכם לצבוע את הדירה בדרך המשתלמת ביותר

אם החלטתם שהגיע הזמן לרענן את המראה של הדירה, או אם אתם בעלים של נכס ורוצים לקבל תמורתו את הסכום המרבי האפשרי - צבע יכול לחולל פלאים. גם אם אתם מסתכלים סביבכם ולא מרוצים ממצב הקירות, או אם אתם מפנים נכס שכור ולפי החוזה מחויבים לצבוע אותו - מן הסתם מחירון צביעת דירה כולל מידע רלוונטי מבחינתכם. הטיפים הבאים יעזרו לכם להבין איך מחושב המחיר וגם איך להוזיל אותו בלי לפגוע כמובן באיכות.

1. לצבוע את כל הדירה ולא רק חלק

מחירון צביעת דירה בנוי כך שהפרמטר העיקרי לקביעת העלות בכל נכס הוא מספר החדרים, או ליתר דיוק שטח הקירות והתקרות שרוצים להעניק לו מראה חדש ומרשים.

עבור צביעת חדר בודד הסכום ההתחלתי הוא 400 ש"ח. צביעת דירה של 2 חדרים, כלומר 40-60 מ"ר, תעלה לכם החל מ-750 ש"ח. אם גודל הדירה הוא 70-90 מ"ר, התמחור הוא החל מ-1,000 ש"ח, ועבור צביעת פנטהאוזים, וילות ועוד בתים גדולים במיוחד כבר תקבלו הצעת מחיר מותאמת לממדים הספציפיים - אבל הכלל הוא שככל שהשטח נרחב יותר, כך המחיר למ"ר יהיה נמוך יותר. המסקנה: אם כבר צובעים דירה, כדאי לעשות זאת בכל השטח, גם כדי לחסוך את הצורך בצביעה נוספת כעבור מספר שנים וגם כי צבע חדש בחלל אחד יבליט את הפגמים בחדרים שלא נצבעו.

2. צבע איכותי הוא צבע משתלם

מרכיב משמעותי נוסף בקביעת מחיר צביעת דירה הוא כמובן הצבע הנבחר. בסעיף זה ההמלצה היא דווקא לא לנסות לחסוך, וההסבר פשוט: צבע זול אמנם חוסך מעט כסף ומצמצם את העלות של הפרויקט, אבל הוא גם מחזיק מעמד זמן קצר יותר. כשמחלקים את העלות על פני מספר השנים שבהן הצבע צפוי לשמח אתכם, המסקנה ברורה. בנוסף, התועלת מצבע שאינו איכותי מובילה ליחס עלות תועלת פחות משתלם, ועוד כדאי לזכור את הרושם העז שמשאירים צבעים מיוחדים, גם אם הם קצת יותר יקרים.

3. לצבוע את הדירה כשהיא ריקה

התשובה לשאלה כמה עולה לצבוע דירה תלויה גם במצב הנכס - כשהוא ריק, המחיר יהיה נמוך יותר. הסיבה לכך היא שצביעת דירות מרוהטות וגדושות בחפצים אורכת זמן רב יותר בגלל הצורך לפנות בכל פעם את החדר שעובדים בו, או לכל הפחות לרכז את הרהיטים בנקודה ספציפית כך שלא יתלכלכו. לא תמיד ניתן לתזמן את מועד העבודה בהתאם לכלל זה, אבל במידת האפשר מומלץ לצבוע דירה יד 2 מוזנחת עוד לפני שנכנסים אליה, ובאופן דומה אם אתם נדרשים לצבוע דירה שכורה שאתם מפנים, כדאי קודם לעבור ורק אז למלא את המחויבות.

4. לבחור דווקא בחורף

אמנם העונות שנחשבות מתאימות לצביעת בתים הן האביב והקיץ - כשמזג האוויר מאיר פנים ומאפשר לצבע להתייבש מהר יותר, וכשבאופן כללי יש אנרגיות של התחדשות - אבל אם תבחרו לצאת לדרך דווקא בחורף, תוכלו לחסוך לא מעט כסף.

הסיבה לכך היא שבעונה הקרה הביקוש לשירותיהם של צבעים מקצועיים נמוך, ולכן קל יותר למצוא מומחה מיומן גם בתקציבים נמוכים יותר. כדאי לתכנן מראש את הגוונים הרצויים בכל חלל, ולנצל שבוע שבו צפוי מזג אוויר נעים יחסית כדי לצבוע. 

5. לעבוד עם מחירון צביעת דירה של פורטל רציני

ההמלצה החשובה ביותר היא לחפש מחירים הוגנים ואפילו זולים, אבל בלי להתפשר על האיכות. הדרך הנכונה היא להיכנס לפורטל ותיק, מקיף ורציני דוגמת תצבע לי, שם אפשר למצוא גם מחירים מומלצים לצביעת דירות מכל הסוגים וגם אנשי מקצוע שנבחרו בקפידה. השילוב בין העלות הנמוכה לאיכות הגבוהה מבטיח לכם מקסימום נחת מכל הבחינות וגם שקט נפשי שהוא תמיד מצרך יקר ערך כשמבצעים שינויים בדירה.


 

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף תגובה... גם מבלי להירשם!
אבל, אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
בהרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת תגובות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לתגובות שלך
מעקב אחר התגובות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת תגובות ותגובות

הוספת תגובה ללא הרשמה

טרם נכתבו תגובות. כתיבת תגובה כעת