0 אנשים צפו, 0 כתבו תגובות, 0 דרגו את התגובות

5 טיפים חשובים לבחירת קליניקה לטיפול השתלת שיניים

DentalGuide | הטיפ פורסם ב-10/07/20 בשעה 17:31

5 טיפים חשובים לבחירת קליניקה לטיפול השתלת שיניים

השתלת שיניים מהווה את האפשרות המובילה והמתקדמת ביותר להשלמת שיניים חסרות בפה. אומנם מדובר בהליך יקר יחסית אך השיפור באיכות החיים לצד פתרון ארוך טווח בהחלט שווים את ההשקעה הכספית הבלתי מבוטלת. הדבר החשוב ביותר הוא לבחור בקליניקה איכותית שאכן תספק לכם את התוצאות הטובות ביותר עבור הכסף שלכם, ובדיוק בשביל זה אנחנו כאן. להלן מספר טיפים שיעזרו לכם לזהות קליניקה שבאמת כדאי להתקשר עימה. 


1. העדיפו קליניקה שמעסיקה רופאים מומחים

האמת היא שכל רופא שיניים שסיים את לימודיו רשאי לבצע השתלות שיניים, עניין שגורם לכל מרפאה לצאת בהצהרות לגבי התמחותה בהשתלות שיניים מכל הסוגים. מכאן הדרך לטיפולים שלא מספקים תוצאות ראויות היא קצרה, שכן לא כל רופא שיניים אכן בקיא בכל אפשרויות הביצוע המתקדמות ביותר שקיימות. על מנת לשפר את סיכויי השתלת השיניים שלכם, עליכם לא להסתפק ברופא שיניים "סטנדרטי," אלא לבחור בכזה שהעמיק את לימודיו ובחר לעבור הסמכות נוספות שבסיומן הוא מוגדר כרופא שיניים כירורגי. הסמכות אלו נמשכות כ- 7 שנים נוספות שבהן לומד רופא השיניים כיצד לבצע הליכים מורכבים דוגמת השתלות שיניים. קליניקה איכותית להשתלות שיניים תדאג להעסיק אך ורק רופאים שכאלה, מה שיספק לכם שקט נפש מבחינת ניסיונו המקצועי של מבצע ההשתלה בפועל.


2. חפשו קליניקה שמציעה מגוון רחב של טיפולים מתקדמים

תחום השתלות השיניים הולך ומתקדם ללא הרף, כך שכיום ישנן שיטות טיפול רבות ומגוונות שניתן להתאים לכל מטופל על פי מצבו הרפואי הספציפי וכמובן מצב השיניים שלו. במידה ותבחרו בקליניקה שלא מתמחה בכל שיטות הטיפול הקיימות, יכול לקרות מצב שבו יציעו לכם טיפול השתלת שיניים שאינו מיטבי למצבכם, רק כדי לא לאבד אתכם כלקוחות. קליניקה איכותית אמורה להציע לכם את כל שיטות ההשתלה המתקדמות דוגמת השתלת שיניים all-on-4/6, שימוש בשתלים חובקים ושתלי זיגומה ואף אפשרות לפרוצדורת השתלת שיניים ביום אחד. כך ניתן להתאים טיפול מיטבי גם למי שחסרה לו עצם שן (עניין שמונע השתלת שיניים סטנדרטית), לקשישים (לא כל שיטה מתאימה להם) ולמטופלים רבים נוספים.

 

3. אישור לביצוע השתלת שיניים בהרדמה מלאה

מטופלים רבים מעוניינים לעבור השתלת שיניים בהרדמה מלאה, בעיקר בשל חרדה דנטאלית, אך לא רק. בהרדמה מלאה ניתן לבצע מספר רב של פעולות ללא צורך בשיתוף פעולה של המטופל וזהו חלון הזדמנויות יוצא דופן לטיפול מיטבי ע"י מספר רופאי שיניים בו זמנית. משרד הבריאות אינו מאשר לכל קליניקה לבצע טיפולי שיניים בהרדמה מלאה אלא רק לכאלו שעומדות בסטנדרטים הגבוהים ביותר. לכן, גם אם אינכם מתכוונים לעבור השתלת שיניים בהרדמה מלאה, עצם קיומה של האפשרות הזו הינה ערובה לאיכות שאמורה להרגיע אתכם. 

 

4. מחירים הוגנים

כבר ציינו בפניכם שהשתלת שיניים היא אינה דבר זול, אך אתם בטח רוצים לדעת מספרים מדוייקים. ובכן, בבואם לשאול כמה עולה השתלת שיניים בקליניקה מסוימת תקבלו הצעות מחיר שונות ומגוונות, שכן הדבר תלוי בשיטת ההשתלה, סוג השתלים, הכתרים ומספרם, השתתפות הביטוח וכמובן מותג הקליניקה והמוניטין שלה. בגדול ניתן לומר כי טווח מחירים של השתלות שיניים בישראל נע בין 2000 ל-4000 שקלים עבור שתל בודד כאשר ככל שמשתילים יותר שיניים, כך התוספת השולית פוחתת. לדוגמא, עבור השתלת סט מלא של שיניים בשיטת all-on-4/6 תשלמו בממוצע כ- 50 אלף שקלים ואילו על השתלת שיניים באמצעות שתלי זיגומה (נחשבים ליקרים ביותר ומשמשים במצב של חוסר עצם קיצוני בפה) יגבה מכם סך של 70 אלף שקלים בממוצע לסט שיניים מלא. 

 

5. ייעוץ, ליווי והדרכה לאורך כל הדרך

בסופו של דבר, השתלת שיניים היא הליך כירורגי רציני שלא מבצעים בכל יום. עליכם לקבל את כל המידע שיספק לכם רוגע נפשי באשר לכדאיות ההליך והשגת התוצאות המצופות. בקליניקה איכותית יהיו מודעים לחשיבות העניין ובהתאם לזאת ידאגו להעניק לכם את כל המידע הדרוש. זה יתחיל בשלב הייעוץ שבו יסבירו לכם לגבי סוג ההשתלה המתאים בדיוק עבורכם, ימשיך בהסבר אודות הליך הביצוע בפועל והכרת הרופא המבצע, וימשיך כמובן גם בהסבר מפורט לגבי מה צפוי בתקופת ההחלמה לאחר השתלת שיניים וכמה זמן היא צפויה להימשך.  

 

הקפידו על כל אלה בבחירת הקליניקה שלכם, ותחזרו לחייך בהקדם.

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף תגובה... גם מבלי להירשם!
אבל, אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
בהרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת תגובות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לתגובות שלך
מעקב אחר התגובות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת תגובות ותגובות

הוספת תגובה ללא הרשמה

טרם נכתבו תגובות. כתיבת תגובה כעת