0 אנשים צפו, 0 כתבו תגובות, 0 דרגו את התגובות

5 טיפים של מנעולן פיקס לפריצת דלת שלא נפתחת

מנעולן פיקס | הטיפ פורסם ב-15/07/20 בשעה 16:01

5 טיפים של מנעולן פיקס לפריצת דלת שלא נפתחת

כל אחד מאיתנו עשוי למצוא את עצמו מול דלת שלא נפתחת. מספיקה שנייה אחת של חוסר תשומת לב על מנת שדלת הכניסה תיטרק מאחורינו כשמפתחות אינם איתנו, כשגם המקרה של מפתח תקול או כזה שנשבר בתוך פתח המנעול הוא דבר נפוץ ביותר. ישנן מספר שיטות לפרוץ דלת שלא נפתחת, להלן היותר מומלצות שבהן.


1. שימוש במברג וסיכת ביטחון

אם תשאלו פורץ דלתות חובבן (הכוונה לכזה שאינו עוסק בכך לטובת עזרה לאנשים) כיצד ניתן לפרוץ דלת בצורה הכי פשוטה שיש, סביר להניח שהוא יענה לכם תשובה אחת - באמצעות מברג וסיכת ביטחון. ואכן, מדובר באחת השיטות ששימשו את ראשוני הפורצים בארץ ישראל. כל שיש לעשות זה להצטייד בסיכת ביטחון בעובי שמסוגל להיכנס לתוך חור המנעול (רדו לחנות הקרובה או בקשו מאחד השכנים. אל תשכחו גם לבקש מברג על הדרך), כששיטת הפעולה היא כיפוף הקצה של סיכת הביטחון לזווית של 90 מעלות והחדרתו לתוך המנעול עד סופו. בשלב זה יש לחוש את הפין המרכזי שמשמש לנעילת הדלת ובאמצעות המברג לבצע תנועת הרמה של הסיכה לשם הזזת הפין, מה שיגרום גם לשאר הפינים לנוע בהתאם. יש לבצע פעולה זו מספר פעמים עד לפתיחת הדלת.


2. דחיפת פלסטיק לאזור הלשונית

עוד שיטה פשוטה ומוכרת לפריצת דלת שאינה נפתחת היא באמצעות שימוש בחתיכת פלסטיק דקה וקשיחה. האפשרות הכי זמינה מהבחינה הזאת היא כרטיס אשראי כלשהו (במידה ולא שכחתם גם את הארנק), אך רצוי להשתמש בה רק כמוצא אחרון בשל הסיכוי לפגיעה בכרטיס. האפשרות היותר מומלצת היא להשתמש בחתיכת פלסטיק מבקבוק שתייה (שוב, מהמכולת מתחת לבית או מאחד השכנים), לדחוף אותה לרווח שבין הדלת לקיר בדיוק באזור של לשונית המנעול ולקוות לטוב. רצוי לבצע את הפעולה מספר פעמים ולא להתייאש. במרבית הפעמים הדלת תיפתח.  


3. סיכות פיקלים

פריצת דלת שלא נפתחת יכולה להתבצע גם באמצעות סיכות פיקלים. סיכות אלו ניתנות לרכישה אונליין או בחנויות עשה זאת בעצמך, והן למעשה כוללות מספר פינים שנעים בהתאם למרחב הפנוי שמוצב לפניהם. כאשר מכניסים סיכת פיקלים לתוך מנעול מסויים, הסיכות מתיישרות בהתאם לצורת הנעילה ומשמשות למעשה כמעין מפתח. מדובר בשיטה כל כך יעילה שאינה פוגעת בדלת או במנגנון, כך שאפילו מנעולנים מקצועיים נוהגים להשתמש בה. רצוי לרכוש סט פיקלים שתמיד יהיה ברכב. על כל צרה שלא תבוא.  


4. לקדוח את המנעול

עד כה הצגנו שיטות פריצה שאינן אגרסיביות. השיטה הבאה הינה מעט יותר כוחנית מאחר והיא כוללת שימוש במקדחה שהורסת לחלוטין את מנגנון הנעילה של הדלת. את הקידוח יש לבצע בעוצמה חזקה ולפורר לאט לאט את הצילינדר. יש להיזהר כמובן על גוף הדלת על מנת לא להיגרר להוצאות נוספות. במידה ומדובר במנגנון נעילה מורכב ומתקדם (למשל, נעילה חשמלית) פעולה זו אינה משתלמת, מאחר וחבל להרוס מנגנון יקר שכזה.


5. הזמנת מנעולן מקצועי דרך מנעולן פיקס

אומנם ניתן לבצע פריצה של דלתות באופן עצמאי, אך הדבר חייב להתבצע באופן דקדקני על מנת שלא להרוס את הדלת כולה ואת הקירות שמקיפים אותה. חוסר ידע וניסיון עשויים לגרום לנזקים בלתי הפיכים, כך שההפסד עולה על התועלת. הפעולה היותר מומלצת? הזמנת מנעולן מורשה. ואם להיות יותר ממוקדים – הזמנת מנעולן עם המלצות דרך אתר מנעולן פיקס. 


דרך מנעולן פיקס תוכלו להזמין מנעולנים לכל כתובת בישראל - מנעולן באשדוד, בירושלים, בתל אביב או בחיפה - 24 שעות ביממה. אנו בוחרים את כל המנעולנים שלנו בקפידה, כך שאתם יכולים להיות בטוחים כי תקבלו פורץ מנעולים במחיר הוגן אשר מחזיק בכל האישורים הנדרשים להענקת השירות מבחינת רשויות החוק. נסו ולא תתאכזבו.


אצלנו, כל אחד יכול להוסיף תגובה... גם מבלי להירשם!
אבל, אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
בהרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת תגובות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לתגובות שלך
מעקב אחר התגובות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת תגובות ותגובות

הוספת תגובה ללא הרשמה

טרם נכתבו תגובות. כתיבת תגובה כעת